Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergiavizsgálat - pattanások fórum

Allergiavizsgálat - pattanások (beszélgetős fórum)


5. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Gera175)
2011. aug. 15. 13:52

A hormonok is tudnak ilyet csinálni, úgyhogy nem árt ezzel is számot vetni, de ez is csak egy tipp.

Nekem gennyes gócfélék lettek a nyakamon és az állkapcsom környékén régebben, de mióta endokrinológussal gyógyszeresen, diétával próbáljuk a hormonjaimat normál mederbe szorítani, azóta ez a probléma megszűnt. De tényleg csak egy alternatíva, nyilván allergia is lehet.

Az ismerőseim meg (nem fogok hazudni, mert nem emlékszem pontosan) olyat szedtek, ami vitamin mérgezést csinál...talán A vitamin mérgezést, és totál kiszárít. Nekik jó volt az is, mert okát nem találták, de én ezt nagyon drasztikusnak tartom.

4. gera175 (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2011. aug. 15. 11:54
Csak tipp, mert anno nekem is az volt. A húgom bőre általában pattis, aztán ajánlottam neki azt az oldatot ami nekem is bevált akkor. Használt is neki, szép lett a bőre. De most újra tele van a bőre, sokkal csúnyább gennyes pattanásokkal, és már semmi sem használ.
2011. aug. 15. 09:13
Egy jó bőrgyógyász engem is érdekelne.
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Gera175)
2011. aug. 15. 08:39
Bocs, hogy kitérek, de miből gondolod, hogy allergiás reakció a kiváltó ok?
2011. aug. 15. 07:35
Tud valaki olyan orvost Budapesten, aki allergiavizsgálatot is végez sok és nagy gennyes pattanások jelentkezésekor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook