Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatkínzás: Tímár Péter díjazta fórum

Állatkínzás: Tímár Péter díjazta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2007. ápr. 23. 10:17
aberált, perverz barmok! felháborító!!
2007. ápr. 23. 10:16

Én nem láttam a riportot, csak a bemutatóban láttam, hogy erről lesz szó! Egyszerűen felháborít, hogy ilyen korai időpontban egyáltalán leadják, mint hírt. Nagyon sok gyerek van ilyenkor a TV előtt.

Véleményem a dologról annyi, hogy aki ilyet csinál nagyon megbüntetném, egy védtelen érző, élő kis teremtményt megölni, csak a hecc kedvéért. Milyen lehet az ilyen emberek lelke? Hogy nem egészséges az biztos. Magát a riportot sem volt lelki erőm megnézni, másik adóra kapcsoltam.

5. Droma (válaszként erre: 4. - Zombecz)
2007. ápr. 23. 10:04

Szerintem inkább ne linkeld be.Aki akarja,majd megnézni.Én is nagyon felháborodtam már magán a tényen,hogy ilyen van.És aztán még,hogy díjat is kap.

Tényleg nincs határa annak,hogy az emberek mennyire le tudnak süllyedni.

Még az állatokat sem sértem meg azzal,hogy azt mondjam állat módjára viselkedik némelyik.Erre már nincsenek szavak...

4. Zombecz (válaszként erre: 2. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 23. 09:05
Igen ő. Iwiwen megtalálod őt és egy színészét Garaba Lajost is. Írtam mindkettőnek...régi ismerőseim. A film a saját tapasztalataik alapján készült. Mindketten egy időben beléptek egy szektába - Jehova Tanúi közé - ahonnan később kitették őket. Toepler lefeküdt egy öregasszonnyal amennyire tudom, a felesége elhagyta, próbálta pszichiátriai kezelés alá vetni a férjét. Reménytelen eset s elmebetegnek ismertem meg régről. Ahogy Garabát is...Hajtok rá, hogy a díját elvegyék s mivel eljárást indítottak ellene szervezetek így valószínűleg min. felfüggesztettet kap...sajnos.:-( A film részlete kinn van az index.hu cikkjében. Belinkeljem?
2007. ápr. 23. 01:17

1998.évi XXVIII. törvény az állatok védelméről és kíméletéről, ennek módosítása: 2004. évi X. törvény:

„Aki gerinces állatot indokolatlanul oly módon bántalmaz, vagy gerinces állattal szemben olyan bánásmódot alkalmaz, amely alkalmas arra, hogy annak maradandó egészségkárosodását vagy a pusztulását okozza,…vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő."

2. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - 80ASIQ)
2007. ápr. 23. 00:55
Toepler Zoltán - o volt a rendezo?
2007. ápr. 22. 23:36

2007 Április 22-én a TV2 naplójának első témája az volt, hogy egy filmszemlén félmillió forintos díjat nyert az a film amelyben egy kismacska vízbefojtását mutatták. Ezt az alkalmat is megragadom arra, hogy felháborodásomban minél szélesebb körben tudomásul hozzam magát az esetet és azt, hogy a zsűriben benne volt TÍMÁR PÉTER filmrendező, aki többek között a Csinibaba, Egészséges Erotika, Csapdlecsacsi, Zimmer Feri c. filmeket rendezte.

Igaz, később bocsánatot kért, de én ezt nem fogadom el. Sajnálom, ilyen vagyok! :(

Azt aki a filmet készítette, - sajnos nem tudom a nevét - egy állatvédő szervezet feljelentette, nem tudom, mi lesz az ügy folytatása.

(Kíváncsi vagyok meddig fog élni ez a topik.)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook