Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatkínzás: Tímár Péter díjazta fórum

Állatkínzás: Tímár Péter díjazta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
217. spinneli (válaszként erre: 214. - 80ASIQ)
2008. jan. 15. 22:40
ez így van.
216. G. (válaszként erre: 213. - Spinneli)
2008. jan. 15. 22:40

Én is.Csak azt bánom,hogy eddig még nem volt komoly büntetés.Pedig ezt csak itt lehet elkezdeni.Nem pénzbüntetés,meg ejnye-bejnye...

Börtön,vagy nagyon nagy összegű bünti.Amit ugy igazán megérez az ember fia.

215. 80ASIQ (válaszként erre: 213. - Spinneli)
2008. jan. 15. 22:39
Igen, mintha valami mozdulna.
214. 80ASIQ (válaszként erre: 210. - Spinneli)
2008. jan. 15. 22:38
Nem akarom én menteni a radikálisokat, de ennek az esetnék tényleg nem lett volna szabad (filmszemle + díjazás) megtörténnie.
213. spinneli (válaszként erre: 209. - G.)
2008. jan. 15. 22:36

azt hiszem ugyanarra gondolunk, az állatok bántalmazását is büneti a törvény, mint alant írtam, kis lépésekkel de haladunk előre mi is azon az úton, hogy ezt komolyan vegyék.

én bizakodom.

212. 80ASIQ (válaszként erre: 207. - Spinneli)
2008. jan. 15. 22:36
Bocsássátok meg amit írok, de sok ember tényleg olyan ellenszenves tud lenni! Ez persze nem azt jelenti, hogy bármilyen formában is bántanék embert, de tény, hogy az állatokat nagyon lehet szeretni!
211. G. (válaszként erre: 208. - 80ASIQ)
2008. jan. 15. 22:35
Na ugye.
210. spinneli (válaszként erre: 208. - 80ASIQ)
2008. jan. 15. 22:35
azt hitték, hogy azon a címen lakik, ez volt fent a határozatban, de ő már nem élt ott.
209. G. (válaszként erre: 207. - Spinneli)
2008. jan. 15. 22:34

Eszem ágában sincs veled versenyezni.!!!Ha szakmabeli vagy,tudod miről beszélek.Légy hálás a sorodnak a munkahelyednek,hogy megbecsülnek.Örülök,hogy kordában tudod őket tartani.Mármint a jóindulattól fütött embertársainkra gondolok.

Ha nem a hivatástudat hajtana,nem lennék a pályán 18 éves korom óta.Mindamellett,hogy a betegeink legtávolabbi rokona is azt gondolja neki mindent szabad--mert a betegjogok!!!

Nem bonyolódnék veled mélyre menő vitákba.Nincs értelme.A topic témája sem ez.

Mindkettő fontos.Ember, állat egyaránt.Csak az a nagyon nagy különbség a kettő közt,hogy az egyk bántalamzását bünteti a törvény,a másikét nem.Na ez a baj!!!

208. 80ASIQ (válaszként erre: 198. - G.)
2008. jan. 15. 22:33

Molotov koktélt a rokonaik házára? Mit tehetnek erről a rokonok?

Mérgemben én is lehet, hogy azt írom, hogy maga toepler megérdemelné. De, ha arra kerülne a sor valószínűleg én sem bántanám. De, hogy tőlem egy jó szót nem kapna, az biztos!

207. spinneli (válaszként erre: 205. - G.)
2008. jan. 15. 22:26

szociális munkás vagyok, na versenyezzünk melyikünk milyen emberekkel foglalkozik, van ilyen olyan is, aki erre a területre lép, ne a hála hajtsa, hanem a tenni vágyás és az empátia.

ha lábtörlőnek használnak az vagy egyén hiba, vagy rendszer vagy mindkettő.

nem mondhatnám, hogy nem próbálják meg az enyémek is.

nem gondolom, hogy az állatok kevésbé fontosabbak, sztem az lenne a normálisabb, ha mindkettő az lenne.

206. 80ASIQ (válaszként erre: 196. - Pp)
2008. jan. 15. 22:26

Látom jól összeszedted magad, hogy többünknek válaszoljál! Ügyvéd vagy? Ha bajban leszek Téged foglak felfogadni, de akkor ne ellenem, hanem értem légy! :D

Igen, felhívtam a figyelmet egy cikkre, amit nem olvastam el, és ezt jeleztem is. Furcsa? Lehet, békülj meg ezzel!

Azt hiszem a hitelesség kérdése MINDEN FAJTA médiumnál felmerül. Kérlek, írd meg kinek, minek higyjek! Hadd okosodjam!

A macska elpusztításának módja mindenféle törvénytől függetlenül kegyetlen, undorító. Tehát nekem tényleg mindegy. (Persze, tudom, hogy sok embernél ez a módszer él és virul, de mit mondjak pl. egy ídős embernek aki bevallja, hogy vízbe fojtotta a macskát? Nem mondok semmit.) De nézzük a topik eredeti címét: Ezért adtak sok pénzt valakinek! Még jó, hogy volt annyi eszük, hogy visszavették!


Sylar88 most ezzel a témával foglalkozott, biztosan tudja ő is, hogy milyen problémák vannak a világban.


toeplert én is betenném egy húsevő bogarak közzé! (Hogy ezt komolyan gondolom-e? Feladom rejtvénynek! :D)


Méltatlanul sokat írtam, elnézést kérek!

205. G. (válaszként erre: 203. - Spinneli)
2008. jan. 15. 22:22

Eü.ben dolgozom.Fekvőbeteg osztályon.Ahol teljes mértékben ránk vannak utalva a betegek.Iszonyat mennyi munkánk van.Szted?Mi a hála?Nem pénzre vagy egyéb kézzel foghatóra gondolok.Gyakran még egy köszönöm sem jár nekünk.De lábtörlő szerepét kivállóan betöltjük mi,nővérek.

Mindezek mellett néhány barátommal az itteni sintértelep kutyáit etetjük,gondozzuk és adjuk őket örökbe gazdikhoz.

Mit gondolsz?Melyik hálásabb?

Nem csak a hasamra ütöttem és ugy írtam ide valamit.A tapasztalat beszél belőlem.

2008. jan. 15. 22:21

visszajottem

(probalom legyozni magam)

Engem mindenfele ilyen bantalmazas felboszit, mert az allatok alapbol biznak, hisz nekem. Hogy lehet megolni, amikor radnez?? Teljesen nyiltan.

Egy allatnak soha nem jut az eszebe, hogy bosszut alljon, visszausson, nem egoistaskodik. Ez csak az ember "kivaltsaga", ot ha verik, akkor majd o is megmutatja.

203. spinneli (válaszként erre: 202. - G.)
2008. jan. 15. 22:16

egy kóbor állatanál, ugyanez a veszély fennáll:)

talán ott könnyebb elfogadni, hogy egész életében verték, és azért ilyen, emberből is van ilyen jócskán.

202. G. (válaszként erre: 200. - Spinneli)
2008. jan. 15. 22:11

Vannak emberek akik nem érdemlik meg,hogy egyetlen percet is szánjunk rájuk az életünkből.És van,akire egy egész életet rászánunk-Mert ezt érdemlik.

Ha egy ismeretlen embernek segitesz fennáll a veszélye,hogy hátbatámad.Ha egy ismeretlen kóbor állatnak enni adsz,100* hálálja meg neked.Ha máshogy nem...a lelkedben.

201. G. (válaszként erre: 199. - 0260f21e84)
2008. jan. 15. 22:08
Pdig néha szembe kell nézni az igazsággal.Különben nem tudsz róla nyilatkozni.Az én lábam is remegett mikor néztem a filmet.És elképzelni nem tudom,ember,hogy lehet ilyenre képes.(meg még cifrábbra is)
200. spinneli (válaszként erre: 198. - G.)
2008. jan. 15. 22:06

én úgy látom egyre jobban fejlődünk e téren, nagy szerepet kap a híradásokban egy-egy állatkínzás, és nagy érdeklődés övezi a civil szervezetek munkáját is.

egyik napról a másikra nagy áttörést nem lehet várni.


kis offként, nekem azért szívfájdalmam, hogy embertársaink nyomorúsága jóval kevesebbeket érdekel, mint az állatoké.

2008. jan. 15. 22:03
En meg soha nem mertem megnezni a filmet, a kritikakat, cikkeket sem olvasom el rola. Bevallom, itt sem mertem meg benezni es egyetlen egy hsz-t sem elolvasni :(
198. G. (válaszként erre: 200. - Spinneli)
2008. jan. 15. 22:01

Nem.Ez semmi estre sem a helyes megoldás.

Ezt én,egy abszolút fanatikus állatbarát mondom.(Megkockáztatom,hogy idegesítően az.)

Csak tudod,ha a törvény nam büntet,előbb-utóbb a nép lincsel.

Szigorítani kéne a törvényt és komoly szankciókat alkalmazni.Ne lehessen már elsunnyogni egy érző lény bántalmazását.!!!

Hiányzik egy jól működő állatrendőrség is.

Higyjétek el,sokat változtatna az ilyen radikálisok hozzáállásán is,ha lenne megfelelő büntetés.Nem röpülnének a molotovok...

197. G. (válaszként erre: 196. - Pp)
2008. jan. 15. 20:14

És kedves pp,még egy apróság.Teljesen mindegy mikor folytották meg ezt a szerencsétlen állatot,törvényhozás előtt vagy után.Semmi esetre sem vall a tett épeszű,civilizált emberre.Ezt semmilyen körülmények között nem vagyok hajlandó elfogadni.

MIndenképpen felháborító.

196. G.
2008. jan. 15. 18:36

Kedves pp!

Ha hallotad a telefonos "interjút" amit a Naplóban adott,akkor tudod miről beszélek és nem vonhatod kétségbe az igazamat.Ha meg nem hallotad,akkor nincs jogod minősiteni.

195. lily3 (válaszként erre: 196. - Pp)
2008. jan. 15. 18:35
Más is érint.Olyan is előfordult hogy nem volt egy árva vasunk se,de a kóbor kutyának a telepre vittem enni valamit,mert az állatok ki vannak szolgáltatva az embernek és nem tudnak magukról gondoskodni.Ellenben az emberekkel akik meg tudják oldani a problémájukat ha akarják.Nem nekem írtad a hozzászólásodat,de engedd meg ,hogy én is sajnáljam azt a kismacskát és a többi állatot akiket a barom "emberek" kínoznak meg.
194. G.
2008. jan. 14. 07:36

Még beszélni sem tud az a barom...

Ha az ókorban élnénk tuti húsevő bogarak közé zárnám.

Én bizony támogatnám a radikális állatvédőket.És ebben az esetben a "szemet szemért" is.

Olyan ideg kap el tőle,hogy dührohamot kapok.

193. 80ASIQ (válaszként erre: 192. - Sylar88)
2008. jan. 13. 23:08
A ma esti TV2 féle Napló egyik témája volt topikunk témája. Teljes mértékben felmentették toeplert, mert nem volt bizonyítható, hogy valóban ő követte el a macska vízbefojtását. Elkövethette más is, lefilmezhette más is, csak maga a jelenet került az "álszent" című filmbe. A díjat később visszavonták. (Még szép!) toepler a felmentő ítélet ellenére vezekelni akar, egy hónapot ingyen dolgozni valami állatmenhelyen. Nem vagyok állatmenhely igazgató, nem tudom, ha az lennék felvenném-e és szivatnám orrba-szájba vagy nem venném fel.
192. Sylar88
2008. jan. 13. 19:22
Hányingert kapok ettől a toeplertől és tímár pétertől!Ez valami hihetetlen ilyenért díjat adni és kapni!Milyen világban élünk???undorító
191. 6f773a273c (válaszként erre: 189. - Spinneli)
2008. jan. 5. 20:29
Hmm,én úgy tudtam Isteni sugallat.Lehet hogy másik fordításban így hangzik:)
190. 80ASIQ (válaszként erre: 188. - 6f773a273c)
2008. jan. 2. 19:57

Valószínű, hogy halk szóval többet el lehet érni mint kiabálással.

Szóval, akkor jól van.

:)

189. spinneli (válaszként erre: 183. - 6f773a273c)
2008. jan. 2. 19:53
elveszett világok, nem?
188. 6f773a273c (válaszként erre: 187. - 80ASIQ)
2008. jan. 2. 18:13

Köszi azért a választ egy kis erőt adott az is,hogy válaszoltál,és most már egy kicsit lenyugodott a fejem,szóval tudok gondolkozni is,nem úgy mint tegnap este,amikor legszívesebben síkítottam volna mérgemben...:)Hát igen ez a baj a forróvérűekkel...olyanokat mondtam volna,ha nincs ott anya,amiket megbántam volna,szerencsére ő beszélt,aki viszonylag nyugodtabb típus,és amikor a nő ránkámadt,ő csak nyugodtan annyit mondott hogy azt hittük nincs gazdája,meg hogy azt próbáljuk kinyomozni kié,meg ilyenek...hiába neki van stílusa!:)Mindenesetre ma is megsimiztem Rozit,és Vele is futottam,szóval azért nem volt rám nagy hatással az a nő...szerencsére.

Egyébként mindenkinek boldog új évet!!:))

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook