Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alkohol & fogamzásgátló fórum

Alkohol & fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


2020. jan. 7. 20:26
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Ma megérkezett rendesen az elvonásos vérzés, nem lett gond. :) Gondoltam leírom, hátha valaki hasonló helyzetbe kerülne a jövőben és segít neki kicsit megnyugodni ha idetalál. :)
2020. jan. 3. 19:42
Nyugi nem lehet gond belőle. Csak ha beveszel és rövid idom belül hánysz de ha egy szem kimarad akkor is kevés sz esély babára de persze jobb ha nem marad ki.
2020. jan. 3. 16:17
Már gondolkoztam a reggeli szedésen, csak össze-vissza időpontokban kelek az egyetem miatt általában, így az sem tűnik jó megoldásnak sajnos. Amúgy be van állítva már a telefonom, az együttlét óta egy kortyot sem ittam és kb másodperc pontosan vettem be a szemeket. Csak előtte a karácsonyi pár nap mindig iszogattunk a családdal, és nem tagadom, volt, hogy lement fél üveg pezsgő meg pár pohár rumkóla is, spicces is voltam eléggé, meg a sok kajától vacakolt az emésztésem és kanállal ettem a szódabikarbónát (szóval ki nem jött, de azt nem mondom, hogy remekül voltam). 😅 Amikor az említett sörrel vettem be dolog volt, az még a tabi első hetében, de ott nem volt szexuális életem még, meg utána is legalább 1 hétig rendesen szedtem a gyógyszert (mmint hogy nem ittam rá alkoholt sem). Az együttlét előtti este ittam 1,5 pohár pezsgőt meg forralt bort... Amúgy nem alkalmi kapcsolat, csak a párom úgy volt távol lesz egy darabig, és meglepiből hazajött, én meg hát örültem és egyiken sem gondolkoztunk a pillanat hevében..
2020. jan. 3. 14:17
Nem hinném hogy gond lehet. Nyugi.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 3. 14:11

Esetleg válts át a bogyó reggeli szedésére!

Olyankor még nem szokás alkoholizálni.

Ha felejtős vagy, akkor állítsd be a telefont jelzésre!

2020. jan. 3. 13:52
Ne aggódj, nem lesz semmi gond, szerintem ez így teljesen oké. :)
2020. jan. 3. 13:38
Nem, nem, hasmenésem sem volt, meg az is tuti, hogy minden szemet bevettem (max 2 óra csúszás volt párszor a szokásos este 8-hoz képest). Még van pár napom a megvonásos vérzésig, de már a falat kaparom aggodalmamban, remélem igazatok van.
2020. jan. 3. 13:35
Nem befolyásolja az alkohol a hatását. Csak az emésztésedet, szóval ha nem hánytál, de mondjuk hasmenésed volt, akkor az is lehet probléma.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 3. 13:35

Nem lett gond.


Ne utáld magad emiatt, velem is volt sokszor, hogy nem terveztem szexet, de bepiáltam és kamatyoltam.

2020. jan. 3. 13:16
Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ha a fogamzásgátló tablettát a hónapban többször is "sikerült" alkohol fogyasztásakor bevennem, akkor lehetséges, hogy teherbe eshettem? Volt, hogy pl. sörrel vettem be... Hányni egyszer sem hánytam, de nem tudom hatással van-e ez a gyógyszer hatékonyságára. Fogalmam sem volt, hogy lesz nemi életem az időszakban, ezért nem figyeltem úgy erre, mint kellett volna, s már későn jutott eszembe, hogy ebből baj is lehet, higyjétek el, borzasztóan utálom is magam emiatt. :( Kérlek, tudnátok mondani valami okosat, más járt már hasonlóan, ittatok már a bogyóra, lett gond?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook