Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Albérletbe vállalnál kisbabát? fórum

Albérletbe vállalnál kisbabát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1099. a8972e6228 (válaszként erre: 1097. - Timike.baba)
2011. júl. 6. 14:47

Nagyon remélem,most kicsit nyugodtabb vok. Bíztat mindegyik doki,hogy jól bírom. 1500 és 1600 grammosak a picik,ami sztem elég jó a 30.héten.

Kimehetek sétálni,még a nővér javasolta. :-)

1098. Smile:) (válaszként erre: 1097. - Timike.baba)
2011. júl. 6. 12:07

Szia.

Én két hét múlva hétfőn megyek az első CTG-re,de addig fekvés,mert babó nehezen viseli a frontokat.

Gondolkodtam már a rota ellenin,csak kicsit féltem is tőle,nehogy félre szúrják vagy valami....még átbeszéljük a párommal aztán meglátjuk.

2011. júl. 5. 17:27

Sziasztok!

DE JÓ hogy mindenki jól van az ilyenkor szokásos kellemetlen terhes dolgokat leszámítva!!!:-DD

Úgy számolom lassan akkor kezdődnek az nst-k igaz?Onnan meg úgy felgyorsul hogy észre se veszitek és kipottyan a kismanó!!!:-D

Kira ne idegeskedj minden ok lesz és két gyönyörű kisbabád születik!Drukkolok!:-)

Ma voltunk 3 hónapos oltáson, rota ellen is megkapta az utolsó oltóanyagot.Egy hangja se volta szuri alatt na de itthon ha fenn van sír szegénykém.Adok neki homeós bogyót remélem használ!Ti gondolkodtatok már a rotán?Beadatjátok a piciknek?

1096. Smile:) (válaszként erre: 1094. - A8972e6228)
2011. júl. 5. 09:09
Gondolom milyen rossz engem is megvisel pedig nekem csak egy baba lesz és a 33.hétben vagyunk...Nekem is azt mondta a doki,hogy nyugodjak meg,de bármikor szülhetek mostmár.Ne aggódj ha a 2kg-t elérik haza is viheted őket.Pihenj sokat és vigyázz magatokra :)
1095. nikocska86 (válaszként erre: 1094. - A8972e6228)
2011. júl. 4. 08:25

Oóóó akkor nagyon vigyázz magadra , pihizz sokat pár hetet még azért maradjanak bent :))

puszi

1094. a8972e6228 (válaszként erre: 1094. - Nikocska86)
2011. júl. 4. 08:22

Szió!


Kicsit megvisel ez az időjárás. A héten kapok tüdőérlelőt,mert már bármikor beindulhat a szülés,pedig még csak a 30.héten vunk. :-(

Nem szeretnék 1,5kilós babákat szülni,legalább a 2 kilót érjék el szegénykék.

Remélem veletek is minden rendbe van.


pusz

1093. Smile:) (válaszként erre: 1091. - Timike.baba)
2011. jún. 27. 11:07
Szia :) Köszönjük szépen :)) Te se panaszkodhatsz,a tiéd is gyönyörű :)
1092. Smile:) (válaszként erre: 1090. - Nikocska86)
2011. jún. 27. 11:06
Köszönjük szépen :) Egyébként tiszta apja :)) Igen jó kis husis ő is :)) Pedig még akkor csak 1530gr körülire mérték :))
1091. timike.baba (válaszként erre: 1089. - Smile:))
2011. jún. 26. 10:44
Szia!Nagyon édes a kisfiad!!!
1090. nikocska86 (válaszként erre: 1089. - Smile:))
2011. jún. 26. 07:56
Jajj nagyon kis szép :)))és Ő is jó kis husiban van :) Gratulálok hozzá :)
1089. Smile:)
2011. jún. 26. 02:14

Na látom nagyjából mindenki néha-néha felnéz :) Én is nagyon ritkán járok,szégyellem is,de intéznem kell a bébi dolgait is,mert lassan késsz kell lenni mindennel és aztán pihi van :)) Remélem minden oké.


Niko:Feltettem egy 4D-s képet a kedvedért :) Ilyen az én fiam :))

1088. timike.baba (válaszként erre: 1087. - Nikocska86)
2011. jún. 25. 11:34

Az jó lenne ha tudnál írni.Bár nem egyszerű ha már megvan a baba.Minden idődet leköti de azért majd próbáld meg.

Köszi igen egyre nagyobb és édesebb.Vigyorog, állandóan gagyarászik meg lehet zabálni.:-D

Babaúszásra most készülünk majd csak még megkérdezem a doki véleményét róla.Biztos jó lenne a kis vállának.

5.-én megyünk a 3 hónapos oltásra remélem jól viseli majd.Adok majd neki homeopátiás szert.Mindig alkalmazom én hiszem hogy segít.:-)

Szóval miután megszületik állandóan van valami ahova menni kell.:-D

Én is utálom a falukat nem bírom a sok pletykát.Nekünk élelmiszer boltunk volt faluba nyáron reggeltől estig ott voltunk.Na ami ott ment fúúúú de utáltam!!!:-)

1087. nikocska86 (válaszként erre: 1086. - Timike.baba)
2011. jún. 25. 06:48

Köszönjük :)) majd ha oda kerül a sor megpróbálok a kórházból írni :DD de ezt nem ígérem :)

Basszus mennyit változott Máté :)) vagyis a képeken , jó nagy már :) egyre gyönyörűbb :))

Néztem Én is ilyen babás dolgokat, mint úszás , ringató , ilyenek szerintem el fogunk járni nem akarok ilyen itthon ülős lenni, Mányon meg nem nagyon van mit csinálnunk, meg hát megmondom őszintén nem is nagyon akarok én itt vele flangálni nem szeretem ezt a falut :) sok pletykás áááá ki vagyok tőlük :DDD

Máté hogy áll méretekkel? :))

1086. timike.baba (válaszként erre: 1084. - Nikocska86)
2011. jún. 24. 22:17

Nem is tudtam hogy írsz naplót!!!Jelentkeztem szívesen olvasnám ha beengedsz ha nem nem baj!!

Pocakfájáson úgy néz ki túl vagyunk remélem.Már nyálzik ezerrel tuti mocorognak a fogacskák.Csípőszűrésen voltunk a minap de azzal minden ok.Gyógytornára járunk még és egyre jobban bírja.Szóval történnek a dolgok felénk is.

Pelust 2 hete cseréltük nagyobbra nem az volt a gond azt hiszem.Lehet bénán adtam rá!:-))

Már várom hogy megszülessen a pici kincsed és róla cseveghessünk!:-) Izgulok ám miattatok!:-)

2011. jún. 24. 20:56
Kira szégyeld el magad ,hogy nem szóltál vannak képek :((((( nagyon helyesek vagytok a férjeddel és csodaszép voltál :)) nem is látszik a képen, hogy kismamai vagy :))
1084. nikocska86 (válaszként erre: 1082. - Timike.baba)
2011. jún. 24. 20:55

Helloo ÉLEK :)))) lünk :D


pörgök pörgök és pörgök :DDD minden féle kismama progigra járok, közben 1000el készül a lakás úgy néz ki szerdán teljesen kész leszünk :)) majd teszek fel képet a naplómba a gyerekkuckorol :))


Hát helyezkedik a kis Drága, biztos jókat durmol :)) hasifájás elmúlt?

Hát ez a pisi kaki meg megesik lehet kell egyel nagyobb pelus már :))

Egyébként minden oké?

ölellek titeket :)

2011. jún. 24. 20:40

Kira!

Megnéztem a képeidet nagyon édesek ezek a lurkók!Szép voltál az esküvődön kár volt aggódni!:-)

2011. jún. 24. 20:36

Sziasztok!Nagyon el van tűnve mindenki!!!Kivel mi a helyzet?Hogy telnek a pocakos napok?Minden megvan már a Picuroknak?

Mi megvettük a babakocsit chipolino perfekta lett a nyerő.

Mindjárt 3 hónapos a Picikém és olyan nagy már!!!Új szokása van reggelre keresztbe van az ágyába.Ráadásul a múltkor szépen melléfolyt a pisi picit eláztatta a matracot másnap meg a kaki is.Meglepődtem milyen hamar megszáradt miután megsikáltam ugyanis kókuszmatrac és tényleg légáteresztő ezek szerint.Remélem ez nem lesz rendszeres!:-))

1081. timike.baba (válaszként erre: 1080. - Nikocska86)
2011. jún. 19. 11:18

Csak ne terheld ám túl magad!!!Az jó ha választottál szülésznőt, úgyis ő segít a legtöbbet!!!Én sem féltem amikor készültem szülni így kell nekiindulni és akkor kisebb a sokk.:-))Most már olyan jó visszagondolni rá szép emlék lett simán végigcsinálnám még egyszer!!

Nem néztek vizeletet csak akkor fognak ha észreveszem hogy kevés a pisi nagyon sírós...ilyenek!Ja meg akkor ha nem múlna el neki ez a tágulat.Bízom benne hogy rendbe jön!

2011. jún. 19. 06:32

Sziasztok csajok!


Élek ám meg minden, csak sűrű volt a hét , elfáradtam nagyon, de nagyon jól vagyunk :) intéztem a babó dolgait , voltam a kórházban , megmutatták a szülészetet és fogadtam szülésznőt :)) annyira bejött ,hogy teljesen meg tudott nyugtatni a szüléssel kapcsolatban, valahogy elmúlt minden parám :))


Timi, remélem Máténak tényleg semmi komoly , de szerintem nem fog neki tovább nőni , vizeletet nem néztek neki?mert ilyenkor szoktak azt is...


puszi nektek, próbálok majd jönni csak nagyon begyorsúltak itt a dolgok minden nap hulla vagyok :))


Vigyázzatok magatokra és a bébikre!!

1079. Smile:) (válaszként erre: 1078. - Timike.baba)
2011. jún. 19. 02:04
Ugyan ez van nálunk is,én aggódok ő nyugtatgat,de minnél nagyobb lesz a gyerek annál jobban fogom félteni :D Hát igen,legyen minden rendben :))
1078. timike.baba (válaszként erre: 1076. - Smile:))
2011. jún. 18. 20:00
Nem szabad arra gondolni hogy valami rossz történhet!Minden rendben lesz és kész!!!Én örülök hogy ilyen a párom mert simán kordában tartja az aggódásomat.:-))
1077. Smile:)
2011. jún. 18. 16:41
Csajok el vagytok tűnve,remélem minden rendben...
1076. Smile:) (válaszként erre: 1074. - Timike.baba)
2011. jún. 18. 16:40

Hát igen én is kapok a páromtól,hogy túlzottan aggódok :)) De szerintem is ez a dolgunk :))

Húú,na látod ez azért durva,remélem nem lett semmi baja a babának.Hát azért ezt nem kívánom senkinek,én biztos sírva fakadok ha valami rosszat mondanak...

2011. jún. 18. 11:10
Niko, Kira nagyon eltűntetek!Mindenkivel minden ok?
1074. timike.baba (válaszként erre: 1073. - Smile:))
2011. jún. 18. 11:08

Az a baj hogy én is aggódós vagyok!Párom szerint túlzásba is viszem.De én erre azt mondom ez a dolga az anyukáknak!:-)

A mienk még egy elég jó helyzet.Képzeld hogy volt ott egy anyuka akinél ezen az ultrahangon vették észre hogy szülés közbe agyvérzése volt a picinek.Kontrollra jöttek éppen de a babán nem látszott hogy bármi baja lenne.Azért drukkolok nekik hogy ne derüljön ki hogy baja lett a picinek!Na és hálát adok az égnek hogy nálunk nem ez a helyzet!

1073. Smile:) (válaszként erre: 1072. - Timike.baba)
2011. jún. 18. 09:11
Elvileg ez nem olyan súlyos azt mondják,csak nem nagyon tudják mitől lehet.Ha nem fog nőni akkor minden rendben de ha igen akkor is tudják kezelni ne aggódj.Örülj,hogy szépen fejlődik a kisfickó és babázz,már én is babáznék :))Mi is visszük majd ilyen uh-ra a bébit ha megszületik.Ja és amúgy ha nem ezen idegeskednél akkor úgyis lenne valami más ami miatt idegeskedsz,ez az anyasággal jár,legalábbis én ilyen totál aggódós vagyok.
1072. timike.baba (válaszként erre: 1071. - Smile:))
2011. jún. 17. 11:41
Remélem nem nő neki.De amikor még pocakba volt nem vették észre vagy nem volt neki nem tudom.Így elég rossz hogy nem tudjuk hogy most alakult ki vagy már volt és esetleg csak kisebb lett.1 hónap és okosabbak leszünk!Utálok mindig valamin idegeskedni de ez ezzel jár.:-)
1071. Smile:) (válaszként erre: 1069. - Timike.baba)
2011. jún. 17. 09:37

Hallottam erről én is,hogyha nem nő akkor nem lesz baj.Hát remélem nektek is minden rendben lesz.

És jó állatkertezést:))

1070. timike.baba (válaszként erre: 1066. - Nikocska86)
2011. jún. 16. 14:47

Nekünk is kertes házunk van és nem kell cipelnem sehova, de nekem nem kényelmes.Persze a Máté szereti, úgyhogy megpróbálok majd hasonlóan kényelmes kocsit venni neki, csak kisebb kivitelbe, na meg bolygós kerekekkel.

Télre amúgy tényleg tuti kényelmes lesz a picinek.De nálunk nem sok idő és már ülni fog a Máté (remélem).és akkor már nehéz lesz ezt tolni-> a sport funkcióját tényleg lehetetlen kezelni számomra.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook