Alapozó (beszélgetős fórum)


2010. jan. 2. 23:37
Én is Avon-t használok, ami bőrszinhez igazodó és bőrnyugtató, a legsötétebb szinüt, Warmest Beige-t (a sötétebbek passzolnak az alapszinemhez), ez eddig a legeslegjobb, szép egyenletes szinü az arcom, elfedi amit kell, és nem pereg le,stb. Bátran ajánlom!
19. b72bf01933 (válaszként erre: 18. - Orsi86)
2009. dec. 11. 09:26
Ok,megnézem ma ha lesz időm és köszi a segítséget!
18. Orsi86 (válaszként erre: 17. - B72bf01933)
2009. dec. 10. 15:59

Szia!


A "miss sporty" termékek elég jó árban vannak. Alapozóját még nem próbáltam,de a pirosítójával megvoltam elégedve.

Alapozóban szerintem érdemes egy drágább, jobb minőségűre beruházni. Szebb, tovább tart és arcodat sem károsítja. Nekem a "vichy dermablend" a legjobb. 30ml ,de hónapokra elég, mert minimális mennyiséggel is szép az eredmény.

2009. dec. 10. 10:07

Sziasztok!

Eddig még szerencsére nem kellett használnom alapozót,de most már nem ártana,csak éppen nem tudom hol kezdjem.Ugye annyi márka van és annyit típusra,árban sem mindegy...egyszerűen nem tudok kiigazodni köztünk válogatni meg végképp nincs időm ha bent vagyok a boltban.

Szóval a segítségeteket szeretném kérni,hogy szerintetek mit tudnék használni ami nem olyan vadítóan drága?

2009. okt. 19. 19:22
Manhattan Powder Matt
15. 2a033963fa (válaszként erre: 11. - Mkjudit)
2009. okt. 19. 14:12
az is nagyon jó.
2009. okt. 19. 10:41

Igen, valóban fontos a hidratáló krém! Ezt mondjuk már 20 éves kortól ajánlják.

És előtte arctisztítás! Heti, kétheri egyszer radírozás.

Én L'Oreal folyékony alapozót használok évek óta, rá mindenféleképp kell kő-vagy porpúder, tartósabb az eredmény és nem fénylik ki az arcbőr.

Letörölni pedig nem vízzel kell, abban nem oldódik! Arctej, jó minőségű.

13. Crystall (válaszként erre: 1. - - cassie -)
2009. okt. 18. 20:03
Szia! Le kell radirozni min hetente 1x és egy jó minöségü hidratálót használni alapozás elött. Nekem Vichytöl van a Dermablendem az kifejezetten jó fedöhatású, kicsit drágább de szerintem megéri spórolni rá, ráadásul sokáig kitart. Ja és reggel este a 3.lépés: tisztitás, tonizálás, hidratálás:-)
12. Orsi86
2009. okt. 18. 17:56

Szia!

Alapozás elött tegyél fel egy nappali krémet az orcodra aztán arra alapozó és púder, így sokkal szebb és tartósabb lesz.

Jah, és hetente bőrradírozás.

11. mkjudit (válaszként erre: 1. - - cassie -)
2009. okt. 18. 17:53
Én Alverde alapozót használok,előtte pedig hidratáló nappali krémet.Teljesen természetes anyagokból áll,nekem nagyon bevált.
10. Bettyg (válaszként erre: 5. - - cassie -)
2009. okt. 18. 16:56

nem, nekem nem tűnik úgy mintha hámlana...

előtte be szoktam kenni az arcom krémmel, ráadásul van hogy "hígitom" ezt az alapozót egy másikkal ( az Avon-os )...

nővérem használta, tőle lestem el, de abszolút nem bántam meg...:)

2009. okt. 18. 16:56
szia! én avonos alapozót használok, ami a bőrszínhez igazodik, és bőrnyugtató hatású. nekem ez vált be a legjobban, vettem nemrég más fajtát, de meg is bántam...:S és csak 1400-ért vettem!
2009. okt. 18. 16:55

Én Mybelline Wonder Finisht használok.

Ki lehet egészíteni az alapozást egy jó korrektorral,prpúderrel együtt meg tuti lesz az eredmény.

7. brájgátta (válaszként erre: 6. - - cassie -)
2009. okt. 18. 16:52

jah, értem :S akkor sajnálom.

Én előtte tonikot használok, vagy néha arcradírt.

6. - cassie - (válaszként erre: 4. - Brájgátta)
2009. okt. 18. 16:46
szia, én is azt használok de nekem sajnos nem vált be:S te az alapozás előtt felteszel vmit az arcodra?
5. - cassie - (válaszként erre: 3. - Bettyg)
2009. okt. 18. 16:45

és ez nem hagy foltot? nem tűnik úgy mintha száraz lenne a bőr és attól hámlana?

előtte te használsz vmit? hidratáló krémet vagy ilyesmit?

2009. okt. 18. 16:41
Szia! Én Maybelline-t használok, nekem eddig ez a legmegfelelőbb! :)
3. Bettyg (válaszként erre: 1. - - cassie -)
2009. okt. 18. 16:38

szia...

én most a vichy dermablend-et használom, ez korrekciós alapozó, nekem bevált, habár kicsit húzós az ára...:S

2009. okt. 18. 16:37
ja és alig marad fenn valami, az alapozás előtt mit kéne még tenni az arcbőrömmel?
2009. okt. 18. 16:35

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani számomra jó alapozót?

Amiket eddig használtam, mindegyik az arcom egy részén foltot hagyott és pergett le, valamint néhány helyen pirosabb az arcom és azt nem fedte be. Melyik alapozót kéne használnom szerintetek hogy egyenletes legyen és ne legyenek ilyen próblémák amiket leírtam?

Előre is köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook