Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alacsony vérnyomás terhesség fórum

Alacsony vérnyomás terhesség (beszélgetős fórum)


5. plavalaguna (válaszként erre: 4. - Plavalaguna)
2023. júl. 24. 18:53
Hja termeszetesen nem en okoskodtam ki, doki vedono, vizsgalati eredmenyek. De nekem nagyon alacsony volt. Volt hogy nem ertettek vegul h9gy vafyok talpon?
4. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 18:52

Nekem masodikkal, mikor sportoltam es csak a baba sulyacal nottem igy volt ez. Egyszeruen sport abbahagy, kaja boven, hiztam, es az felvitte a vernyomasom. Fel kellett szedni plusz 8-10kilot es igy rendben lett.


(Elsovel siman fokyamatosan hiztam 8s, ott nem volt ikyen gond. Szoptatas befejeutevel mindent leadtam mindketto utan vegul)

2023. júl. 24. 15:23

Szia!

Nagyon szépen köszönöm.

Érdekes most ittam egy kávét meg ettem szőlőcukrot és felment 118ra

De azért ezt majd megkérdezem nem e gons, ez a vérnyomás ingadozás vagy normalis e

2. kiskacske (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 15:06

Szia!


21. héten vagyok, nekem is elég alacsony a vérnyomásom a terhesség óta. (múlt héten mérték utoljára 90/65, de előtte is 93/70-et mért a védőnő)

Én szerencsére nem érzem meg, viszont, ha te igen, akkor hívd fel a védőnődet vagy a házirovosod, hogy mit javasol.

Biztos vagyok benne, hogy tudnak jó, már többször bevállt taktikákat mondani.


Nálam a várandósság az az állapot, amikor nem kísérletezek inkább, hanem biztosra megyek. :)


Remélem, hamar jobban leszel!

2023. júl. 24. 14:44

Sziasztok.

15 hetes terhes vagyok és olyan gondom adódott,hogy nagyon nehezen viselem a front helyzetet.

Alapból se túl magas a vérnyomásom, de ma lement 91-re ami persze valakinek nem olxan alacsony, de én rendesen megérzem, szédülök nagyon.

Napi 1 kávét iszol, 3 liter vizet.

Most nálunk 33 fok van, szerdára 21-et mond.

Valami praktika esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook