Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alacsony pulzus, gond lehet? fórum

Alacsony pulzus, gond lehet? (tudásbázis kérdés)


2021. dec. 18. 15:05
Sziasztok , alacsonyabb amúgy is a pulzusom , de szeptemberben pulseoxival pár másodpercre volt hogy 35, ill 31, és később 31 - es pulzust mértem valamint most pár napja egy ekg applikációval 32- t minden panasz tünet nélkül , megijedtem nagyon. Szerintetek a mérő téved , azcorvos nem tartja valószínűnek , pláne semmi tünet nélkül ?
9. Ramcsika (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. dec. 20. 16:48
Az én férjemnek, gyermekemnek is mindig nagyon alacsony a pulzusa. Engem is idegesített, de egy kardiológus doki azt mondta, hogy a férfiaknál ez egyáltalán nem gond, ha 50-60 között van a pulzus. Azért gondolom orvossal kellene konzultálni, főleg ha állandó fejfájásod van.
2020. dec. 4. 15:57
Olvass utána a Buteyko-légzésterápiának.
7. Guruljka (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. dec. 4. 14:18
Azért az se baj, ha egy szemészhez is elmégy.
6. 184481d874 (válaszként erre: 4. - Jucus43)
2020. dec. 4. 13:40
Alacsony..meg kell nézetni a koleszterint.
2020. dec. 4. 13:02
Egyebkent en is ugy tudom az alacsony pulzus nem baj. Akkor van baj, ha alacsony vernyomassal parosul. De ha a vernyomasod normalis.. egy kis szobabiciklizes aztan mindjart tobb lesz. 😉
2020. dec. 4. 12:58

Nekem az alap pulzusom 50 körül van.

Éjjel van, hogy csak 37.

Kardiológus azt mondta, hogy ez rendben van.

2020. dec. 4. 12:53
A vernyomasomat se tudom soha megmérni, errort ir ki mindig a vernyomasmero. Lehet mar nem is élek, csak ugy vagyok. 😁
2020. dec. 4. 12:51
En is ilyen vagyok. Nem lehet hogy vérszegeny vagy? Nem hiszem hogy a gyogyszerektol van, mert en semmit nem szedek. 1 eve a boltban eldőltem mint a krumplis zsak, ugy kanalaztak ossze a foldrol. Ereztem hogy baj lesz, zugott a fulem, mintha egy barlangbol beszeltek volna hozzam, meg mintha kapcsolgattak volna a fenyeket, aztan meg sotet lett minden. A doki azt mondta azert van ez mert verszegeny vagyok. Meg keveset is iszok. Marmint vizet. 😆
2020. dec. 4. 12:40

22 éves vagyok. Nem dohányzom, nem iszom, de mostanában sűrűn fáj a fejem (sokszor mozgàs közben mintha ki akarna nyomódni a szemem), és sokat van légszomjam, hányingerem (bár ez utóbbi pszichés is lehet). A vérnyomásom jó, de a pulzusom alacsony, egy nagy séta után is maximum 72, amúgy 50-59 között mozog. Gyakran vagyok álmos is, és jéghidegre szoktak fagyni a lábaim.

Ezzel el kell menni orvoshoz? Vagy tehetek érte magamtól valamit? Amúgy antidepresszánst és savlekötőt szedek, lehet valamelyik mellékhatása esetleg? Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook