Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alacsony Anti-Müllerian hormon értékkel van esély teherbe esni? fórum

Alacsony Anti-Müllerian hormon értékkel van esély teherbe esni? (tudásbázis kérdés)


6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2019. máj. 29. 15:55
Lehet de tok egyéni. Nem mindegy mennyi mellé az fsh vagy épp van-e más hormon probléma. Sajnos sok esetben van egy nem tudott nem kezelt pajzsmirigy gond stb és az inkább befolyásolja mint az AMH mennyi. Olvasgass az alacsony AMH fórumon.
5. Hanga05 (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2019. máj. 29. 14:10
Ez az érték önmagában nem mondja meg, hogy teherbe tudsz-e esni. Inkább a petefészek tartalékra utal. Ha valakinek más problémája nincs, simán teherbe tud esni természetes úton alacsony AMH értékkel. Nem tudom, hány éves vagy, és milyen vizsgálatod volt ezen kívül, de ki kell vizsgálni, mi akadályozhat a teherbeeséshez, de sok ideig nem szabad vacakolni. Én is ajánlom a fórumot, amit Whiteswan írt, illetve a lombik 40 felett fórumot,mert ott sokat olvashatsz a meddőség kivizsgálásról.
4. whiteswan (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2019. máj. 29. 11:26

A 0.77 pmol/l az 0,1078 ng/l, mely igen alacsony. 1,00 ng/l felett lenne a jó. Hány éves vagy?

Van itt egy fórum, "Lombik alacsony AMH" neve. Keress rá, ott sok hasznos infót olvashatsz.

3. Anikkk (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2019. máj. 29. 10:11
Oké köszi. Egy hét múlva van időpontom az orvoshoz, addig szerettem volna egy kettő sikersztorit olvasni hogy ilyen eredménnyel is lehet...
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2019. máj. 29. 09:25
Az orvosodnak kéne ezt a kérdést feltenni. Ő tudja, hogy milyen értékhatárokkal dolgoznak.
2019. máj. 29. 08:29
0.77pmol/l Anti Müllerian hormon eredménnyel van esélyem természetes úton teherbe esni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook