Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok nekem Budapesten olyan boltot, eladót, tenyésztőt ajánlani ahol/akinél tudnék pár egészséges plattit vásárolni? fórum

Tudnátok nekem Budapesten olyan boltot, eladót, tenyésztőt ajánlani ahol/akinél tudnék pár egészséges plattit vásárolni? (tudásbázis kérdés)


4. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Erolin88)
2018. júl. 30. 18:58

Szívesen segítenék, de sajnos én is csak ismert kisállat kereskedéseket tudnék ajánlani.

Esetleg ha magánszemélyeknél találsz, aki megunta a sajátját vagy lehet, hogy vannak akvarista fórumok, ott esetleg valakitől. Vagy lehet, hogy tudnak jobb tippet adni. Bár sajnos a legtöbb ember, ha megunta a halacskáját, akkor egyszerűen lehúzza a wc-n.

2018. júl. 30. 15:38

Bocsi, nem írtam le minden lényegi információt.


2 kifejezetten halas boltban, 5 kisállatkereskedésben jártam az elmúlt 2 hétben és mindbenhol ugyan az a helyzet. :/

2018. júl. 30. 15:09

Azt sem tudtam mi az a platti. Most már tudom.

Kis állatkereskedők?:)

2018. júl. 30. 14:37

Sziasztok!


Plattit szeretnék venni egy 120 literes akváriumba. De! Az elmúlt hetekben szétnétem az általam ismert akvarisztikai boltokban és halak 80%-a beteg.... vagy uszonyrothadása van... vagy bélgyulladásos. Minden akvariumban van beteg hal és onnan én tuti nem veszek, mert 100%, hogy az egészségesnek tűnő is fetrőzött már.

Azért a plattira esett a választás, mert sokféle szín fellelhető, egyszerű, nem nagy igényű hal (nem kell vízlágyításon, pH beállításon gondolkodni, nem igényel több száz literes akváriumot).

Tudnátok nekem olyan boltot, eladót, tenyésztő ajánlani ahol/akinél tudnánk pár egészséges egyedet vásárolni?

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook