Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik szeretik az indiánokat és szívesen beszélgetnének róluk, írjanak:) fórum

Akik szeretik az indiánokat és szívesen beszélgetnének róluk, írjanak:) (beszélgetős fórum)


14. Naira92 (válaszként erre: 10. - N.Eszter)
2013. aug. 22. 20:50
Hát jah, csajozni azt tudnak. Mikor az ember a húgával üldögél a padon, arra várva hogy elkezdjenek zenélni, és akkor odaül mellénk és 5 perc beszélgetés után már ott tartunk, hogy a kis koncertjük után menjünk el velük inni.De amúgy én szeretem őket akár csak ámítanak akár nem. :)
2013. aug. 20. 15:29
Valaki nem ismer véletlenül Ausztriában élő indiánokat? Pontosabban graz-i zenészeket? :)
2013. aug. 3. 22:09
szerintetek eszak amerikai indianok lehetnek errefele?:)
2011. okt. 19. 21:24
Húúú, anno szinte minden indiános könyvet kiolvastam. De, mint később kiderült, a valóságban azért másképpen történtek a dolgok.
2011. okt. 19. 21:08

Ne keverjétek a szezont a fazonnal.

A dél amerikai indiánoknak semmi közük az észak amerikai indiánokhoz.Ez olyan, mintha minket egy kalap alá vennének, mondjuk az angolokkal, vagy a svédekkel, vagy még sokkal olyanabb.Sokkal nagyobb köztük a távolság kilóméterben és kultúrában.

Az itt zenélő perui, equadori zenészek anyagi okokból majmolják az északiakat a maskarájukkal.Eredetileg pánsípos népzenét játszottak, csak azt már nehéz eladni.

Leginkább a csajozásban jeleskednek.

2011. júl. 28. 08:41
En is nagyon szeretem oket,most is epp olvasok egy konyvet, a cime: Indian alom...nagyon nagyon jo:) meg most redneltem egy ujat,annak a cime: a szoke indian.Egyebkent engem is gyerekkorom ota erdekelnek,szinte minden filmet es meset megeztem es rengeteg konyvet elolvastam:)sokszor szoktam fantazialni,hogy milyen jo lenne igazi indiannak lenni vagy koztuk elni:P nagyon vonzanak,es szerintem a misztikussaguk miatt is,meg a zenejuk es a gondolkodasmodjuk is nagyon tetszik,valamint a lelemenyesseguk:)amugy szoktam menni en is ilyen indian koncertekre:D Balatonnal szoktak zenelni,eleg sok lemezuket megvettem:)Americantat ismered?
2011. júl. 27. 21:48

Én nagyon szeretem őket.

Már gyerekoromban kezdődött, kiolvastam az összes indiános könyvet, megnéztem minden indiános filmet.

Mostanában nyaralás közben szoktam velük találkozni, esténként kijönnek a térre és zenélnek.

Imádom őket!

7. 53dfddad18 (válaszként erre: 5. - Hellcat)
2011. júl. 27. 21:14
Hát persze! Engem (sok)minden érdekel. :)
6. 53dfddad18 (válaszként erre: 4. - 53dfddad18)
2011. júl. 27. 21:13

Ha valaki nem ismerné...


[link]

2011. júl. 27. 21:11
naja:) de egyebkent erdekelnek vagy csak ugy irtad?:) nem bunkosagbol csak tudni szeretnem:)
4. 53dfddad18 (válaszként erre: 3. - Hellcat)
2011. júl. 27. 21:09

Ez jutott eszembe róla. :)

Na meg Gojko Mitic, az egyetlen jugoszláv származású keletnémet indián. :))

2011. júl. 27. 21:06
hu de jo:)
2011. júl. 27. 21:02

Hisz indiánok vagyunk mindannyian

Fejünk ott a dísz, díszeleg

Hova mehetek, hova mehetek?

És hányszor kérdezhetek?

Hisz indiánok vagyunk mindannyian


Néhányan kalapot hordunk

Nem tudjuk, miért

De sokszor szégyellni kell

Indián mivoltunk hitét


Szikráztunk porban, jártunk homokban

Nagyon rég

Nagyon rég, talán már el is felejtették


Hogy indiánok voltunk mindannyian

Fejünkön ott a dísz, díszeleg

Hányszor kérdezhetek?


Mennyi, mennyi, és miből jöjjek?

Mit az agynak és mit a szívnek?

Mi a zavar és mi lett a terv?

Mi a terv, ami engem tervez meg

Mi a jövő, és miből lett?

Ki hozta el, és ki adja fel?



Alszol holnap

Hidd el neked

Az is elég

A múltat befestették

A jövőt elégették


Hisz indiánok vagyunk mindannyian

Fejünkön tépett dísz díszeleg

Hisz indiánok vagyunk mindannyian

Hisz indiánok vagyunk mindannyian

2011. júl. 27. 20:56
AKik szeretik az indianokat es szivesen beszelgetnenek roluk, irjanak:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook