Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik okostelefonról butára váltottak fórum

Akik okostelefonról butára váltottak (beszélgetős fórum)

1 2 3
5. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - 3532273647)
2014. szept. 1. 10:02
hát csak a kényelem, hogy menetrendet nézhetek, térképet nézhetek, ingyenes csevegőprogramok, mobilbank, ezek olyan jók néha, sokat spórolok pl. a csevegőprogramokkal a telefonszámlámon. Viszont régen olyan jól megvoltunk ezek nélkül, most miért "függ" ezektől az ember!?
2014. szept. 1. 10:01

Alapvető kérdés, ha nem volt rá szükség, minek vetted meg? Mármint milyen funkciók miatt?


Nekem buta volt, amikor a párom kapott a cégnél okosat. Nagyon idegenkedtem tőle. Aztán az én régim is tönkre ment, és nagyjából normális butát már nem is tudtam volna venni, hát vettünk nekem is okosat. Azt hittem, nem fogom használni.. Hááát, a térképek, gps pl. azóta létszükségletté váltak...:)A viberrel ingyen hívok szinte mindenkit, stb...:)

2014. szept. 1. 10:01
Csak te magad ismered a szokásaidat, mire használtad, és mennyire hiányozna, ha nem lenne.
2014. szept. 1. 09:56
Nekem buta van,és nem szeretnék okosat.Mire használom:SMS,hívás,zenelejátszás,ébresztő.Minek ehhez okosabb?
2014. szept. 1. 09:51

Sziasztok!

Nagyon gondolkozom, hogy váltok buta telefonra, mert meguntam, hogy folyton tölteni kell. Egész nap a munkahelyemen internet előtt ülök, van mp3 lejátszóm és fényképezőgépem is, viszont félek, hogy megbánnám, ha eladnám az "okost" és "butára" váltanék. Van itt olyan, aki cserélt?

Persze ez nem egy olyan kérdés, ami életbevágó, de érdekelnének a tapasztalatok, kinek hogy vált be kevésbé okos telefont használni. Visszasírta-e az okosat?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook