Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik netes oldalakon beszólogatnak, vajon a való életben is megtennék? fórum

Akik netes oldalakon beszólogatnak, vajon a való életben is megtennék? (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. e8da813d29 (válaszként erre: 59. - PöttyösPanka)
2017. jan. 17. 14:42

jajj, nem azt mondom, hogy melegek! Csak úgy mégis, na ... Fura. Vagy kivétel nélkül mindegyik csajozik :D

Gondolom témától függetlenül, privátban :)

59. PöttyösPanka (válaszként erre: 58. - E8da813d29)
2017. jan. 17. 14:37
Én is meg lennék döbbenve, mert nem úgy ismerem a férjem, de ismerek olyan férfiakat, akiktől nem lenne furcsa, pedig a barátnőjük szerint nem melegek. Nekem az annál inkább furcsa, hogy vannak, akik ide járnak "csajozni". Vajon a lombik, a kismama, a receptes, a fogyi vagy a milyen színű zokni van rajtad típusú témákban keresgélnek partnert?
58. e8da813d29 (válaszként erre: 57. - PöttyösPanka)
2017. jan. 17. 14:22

Tudom, lerágott csont, de újra eszembe jut:

mélyen meg lennék döbbenve, ha a párom egy női oldalon cserélne eszmét, osztaná meg érzéseit, gondolatait.

(A csajozás miatt ittlévőkre most nem gondolok)

57. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - 2da769306a)
2017. jan. 17. 14:17

Hűha! Talán meg kellene válogatnod, hogy kivel beszélgetsz :S Mondjuk így belegondolva, én is tapasztaltam hasonlót. Az a férfi, aki érdeklődik a művészetek iránt, az csak homokos lehet...

Hiába feminin a kulturált viselkedés, mostanában a nők körében sem látom túl elterjedtnek sajnos.

56. wheat
2017. jan. 17. 14:13

Látnátok mi megy egy-egy netes játékban. Ha valakit tiltanak, akkor még ő van felháborodva és teljesen kivetkőzik magából. A moderátor vagy operátor minden csak nem ember a szemében olyankor. Főleg akkor, ha jogos volt a tiltás.

Persze nyilván mindenhol van ilyen, van olyan is. Van aki tök normális hangnemben érdeklődik, van aki meg a másik véglet.

55. 2da769306a (válaszként erre: 53. - PöttyösPanka)
2017. jan. 17. 13:42
A férfiaknál ugyanaz a téma, mint a helyesírás, az illedelmes, kulturált viselkedés már megint "feminin". Érdekes egyébként, hogy ha elmegyek egy ismerős házaspárhoz, akkor normálisan kommunikálok, előre köszönök, megkérdezem ki és hogy van. Korábban általuk említett dolgokra rákérdezek, hogy mit sikerült lépni stb..., a férj szerint "hajtok" a feleségére, csak azért mert érdekel, hogy mi történt mostanában velük, azaz nem kizárólag a feleséggel csevegek. A férfi ismerőseim szokták mondani, hogy senkit nem érdekel mi van a nőkkel, engem miért érdekel ? -tán b..uzi vagyok ? Tehát úgy vagyok homosze...ális, hogy a feleségre hajtok, de mégsem vagyok bi, lehetséges, hogy valami mélyértelmű dolog ez...Akkor összegzésképpen akinek jó a helyesírása, érdekli a nő, mert az is ember, aki szeret beszélgetni, nem panaszkodik, meghallja a másik szavait, reagál rá, "nyomás" alatt sem emeli fel a hangját, gondolatban sem ütne meg senkit, szavaival nem terrorizál, kompromisszumképes, segítőkész stb...az gyakorlatilag a fiúkat szereti. Nos ha így van, noha a fiúkat nem szeretem, de ratyi vagyok azaz egy nemi paradoxon. :)
54. MZsanett (válaszként erre: 1. - Magdol)
2017. jan. 17. 13:16

A neten beszólogató még a jobbik eset. Ha nagyon durva, max kitiltják. Sokkal rosszabb az, amikor valaki a környezetében ártatlanokon veri le a feszültséget. Sok ilyet ismerek, és ezek után azt mondom, hogy ezerszer inkább a netes trollok, mint az, aki a hozzá közel állókat bántja meg folyamatosan. A neten át lehet pörgetni egy rosszindulatú hozzászólást, vagy meg lehet sértődni rajta, de semmi komoly következmény nincs.


Max akkor kellemetlen, ha a trollok szétcsesznek egy fórumot. De nincs nehéz dolguk, mert ha nem párkapcsolati, vagy gyerek, vagy fogyis téma, akkor nehéz itt jókat beszélgetni.

53. PöttyösPanka (válaszként erre: 51. - L.luiselotte)
2017. jan. 17. 13:09
De vajon miért? Miért nem sikk már a jó modor? Miért menő a bunkóság, és ciki úriemberként viselkedni?
2017. jan. 17. 12:58
Aki neten trollkodik, feltételezem, hogy a való világban sem különb, aki pedig kompromisszumkerü- lőbb, az szóban is írásban is az, mindenki az alaptermészetetét hozza.
2017. jan. 17. 12:52

lehet, hogy megtennék.

Az emberek nagyrészéből már hiányzik a visszafogottság az udvariasság és a jó modor.

50. 9c485f67e8 (válaszként erre: 43. - Polihisztor)
2017. jan. 17. 12:51
Te tudsz valamit!
2017. jan. 17. 12:10

Pont ugyanolyan/ilyen vagyok a való életben is, mint itt :)))


Ugyanúgy beszólok mindenkinek, és mégis szeretnek :DDD

48. syria (válaszként erre: 46. - Érdekes73)
2017. jan. 17. 10:05

Hát ez az! Valaki fórumot indított:

„Mivel játszon a 6 éves kislányom?” Hamar megkapta a választ: „A gondolattal, hogy az anyukája nem tud helyesen írni.”

Olyan penetránsan reagált, hogy kitiltották, pedig ez a „beszólás” akár ironikusnak is vehető.

2017. jan. 16. 19:52
mindenre akad ember
46. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Magdol)
2017. jan. 16. 19:26
Mit jelent a beszólogatás ? Aki a balhét keresi annak megteszi a legártatlanabb szó is hogy magára vehesse még ha nem is neki szólt. Az itt ámokfutókról meg annyit hogy szerintem még mindig jobb ha a billentyűzetet verik mintha otthon kapnák fel a kést...
45. Polihisztor (válaszként erre: 44. - Gyöngy:))
2017. jan. 16. 18:51
Arról nem is beszélve! :)
44. gyöngy:) (válaszként erre: 43. - Polihisztor)
2017. jan. 16. 18:34
És az asszonynak:D
43. Polihisztor (válaszként erre: 41. - Gyöngy:))
2017. jan. 16. 18:24

Nem kifejezetten büntetőjogi következményekre gondoltam.

Anyósnak, főnöknek nem szólunk be.

2017. jan. 16. 18:23
alapjában mindenki ahogy itt kommunikál szerintem alapból benne van az egyéniségébe. Én pld. pont olyan vagyok itt mint a való életben, szeretem a humort, a hülyéskedést de ha bántanak visszarúgok de azt is úgy, hogy azért egy bizonyos szint alá ne süllyedjek. Nem tudnék más lenni mint amilyen vagyok. Persze szerintem nagyon sokan itt élik ki magukat olyan formában, ahogy azt a való életben sosem tehetnék.
41. gyöngy:) (válaszként erre: 39. - Polihisztor)
2017. jan. 16. 17:24
Azért itt is volt már rendőrségi ügy, peres ügyben is felhasználtak írásokat.
40. gyöngy:) (válaszként erre: 28. - E8da813d29)
2017. jan. 16. 17:22
Valószínűleg időben moderálva lettek. Nagyon sok emberhez méltatlan hozzászólást olvastam már. Szerencsére az ilyeneket kiteszik.
2017. jan. 16. 17:09
Többnyire nem, hiszen a való életben való következmények vannak.
2017. jan. 16. 16:22
Nagy eséllyel nem...Ugyanis egy arctalan-névtelen fórumon beszólogatni valakinek mondjuk 500 km távolságbol arctalanul-névtelenül, nem egy nagy dolog, de élőben, szemtöl-szemben azért már másabb lenne a szitu...Igencsak másabb...
2017. jan. 16. 15:52
A kérdésre reagálva: én példának okáért eléggé troll vagyok, ezt belátom. Egyetlen mentségem talán csak annyi, hogy általában olyanoknak szólok be, akik számomra elfogadhatatlan módon nyilvánulnak meg. És igen, a való életben is beszólok, ha úgy hozza egy helyzet, de netes felületen sajnos valóban én is merészebb vagyok.
36. gribedli*** (válaszként erre: 31. - PöttyösPanka)
2017. jan. 16. 15:13
Ráadásul tévhit, hogy a kihívó öltözék, viselkedés az, ami miatt valakit megerőszakolnak. Rendszerint az "állat" pont a könnyű prédát keresi, vagyis védekezésre képtelenebb, visszahúzódó, félénk àldozatot. Sajnos amíg a hivatásos szervek is így állítják be egy csomószor, a fejekben ott marad a káosz.
35. Panna.33 (válaszként erre: 31. - PöttyösPanka)
2017. jan. 16. 14:59
Ez borzasztó.
34. e8da813d29 (válaszként erre: 31. - PöttyösPanka)
2017. jan. 16. 14:48

Ez szörnyű!

Ez a mérhetetlen emberi butaság hihetetlen.

És pont ezek a lények ültetik el a kétséget és bizonytalanságot is, mert a bántalmazottak meg azért nem mernek sokszor hosszú időn keresztül szólni a környezetüknek, mert bennük van a félsz, hogy biztos ők tehetnek róla, ezért dupla szégyen a velük esett dolog.

33. e8da813d29 (válaszként erre: 30. - Gribedli***)
2017. jan. 16. 14:44
Erre értettem, hogy elkerültem :)
32. gribedli*** (válaszként erre: 29. - 12d083b51b)
2017. jan. 16. 14:26
Ha te egy véleménynyilvánítást támadásnak, lehülyézésnek veszel, az a te egyéni érzékenységed, nem a másik illetett jelzőkkel.
31. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - E8da813d29)
2017. jan. 16. 14:25
Én olyan témáknál láttam nagyon csúnya beszólásokat, ahol megerőszakolásról, bántalmazásról és hasonlókról volt szó :( Hihetetlen, hogy sokan még mindig úgy gondolják, hogy akit megerőszakolnak, az magának kereste a bajt. És ezen véleményüknek az internet névtelensége mögül hangot is adnak, méghozzá tele indulatos és nyomdafestéket nem tűrő szavakkal, és rengeteg helyesírási hibával. Igazán elkeserítő.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook