Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik nem várják, hogy megjöjjön májusban! fórum

Akik nem várják, hogy megjöjjön májusban! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
101. zsana83 (válaszként erre: 100. - Assua)
2011. máj. 17. 11:24
a gyulladás vagy felfázás...mi nagyon sokat motorozunk túrázunk és esetleg ez vagy forró ülőfürdő és én imádom a forró vizet.De én ingább a motorra fogom.Van vesevédőm de nem mindig szeretem magamon.
100. Assua (válaszként erre: 99. - Zsana83)
2011. máj. 17. 08:11
Kivanom, hogy a kovetkezo probalkozasnal (ami nemsokara itt van) sikeruljon nektek es persze elotte gyogyulj meg teljesen! Mitol lehet a petefeszekgyulladasod? Mondott erre valamit az orvos? Igen, a beszelgetes most sokat segit nekem.
99. zsana83 (válaszként erre: 97. - Assua)
2011. máj. 16. 20:31

Nagyon várom a csütörtöki jelentkezést hogy mi volt a dokinál.Igen kaptam nagyon sok gyógyszert kúpot mindent.Hát meg kell várni a következő havimat és azután próbálkozhatunk.Remélem sikerrel.

Most elköszönök de holnap ha van kedved gyere és pár szót beszélhetünk főleg ha ez segít.

98. Assua (válaszként erre: 96. - Annamary85)
2011. máj. 16. 16:26
Majd gondolok ratok eroteljesen csutortok delutan! Nekem hatott a baratcserje, remelem neked is fog. :-) Eloszor 3 honapig kell szedni, majd utana szunetet kell tartani es kesobb, ha szukseges, eleg 15 napos kurat tartani.
97. Assua (válaszként erre: 94. - Zsana83)
2011. máj. 16. 16:24

Zsana, koszonom a biztatast es hogy elmeselted ezt a jol vegzodo tortenetet! Nagy szuksegem van most ra. Csudortokon eldol, hogy mi a helyzet. Remelem, hogy velunk marad, de ha megsem, akkor en is ugy gondolom, ahogy a nagymamad. Azt hiszem a babamnak is jobb igy akkor.

Sajnalom, hogy nalad petefeszekgyulladast allapitottak meg. Mit modnott az orvos? Mennyi ido mig meggyogyul? Kaptal ra gyogyszert? Ettol fuggetlenul probalkozhattok a babaval?

96. Annamary85 (válaszként erre: 95. - Assua)
2011. máj. 16. 16:20
Szióka!!! Mi 14:20-ra megyünk a dokihoz. Alig várom, hogy túl legyünk rajta, annyira izgulok. Megfogom próbálni én is a barátcserjét. Imádkozom, hogy nektek is, és nekünk is minden rendben legyen. Kitartást kívánok ezerrel!!!
95. Assua (válaszként erre: 93. - Annamary85)
2011. máj. 16. 16:16
Szia! Koszonom a biztatasodat es egyutterzesedet. Igen, csutortokon egyutt izgulunk majd. Nektek hanyra kell menni? Nekunk reggel fel 9-re van idopontunk. Barcsak nalatok es nalunk is minden rendben lenne! En naponta 1-szer 2 szem baratcserjet szedtem reggelente 3 honapig folyamatosan (lehet 2*2-t szedni, csak mivel a papirra 1*1 szem volt irva, en igy nem mertem tobbet). Nekem ez kapszula volt es gyogyszertarban vettem. Nekem kozti verzesem volt, arra kezdtem el szedni es mar az elso honapban megszuntette.
94. zsana83 (válaszként erre: 92. - Assua)
2011. máj. 16. 13:11

Nagyon szomorúan olvasom amit írtál de nem szabad feladni...a szomszéd lányzó nem is szedett fogamzásgátlót mert azt mondta a doki mindkét vezető el van záródva és nem tudják átjárhatóvá tenni.El is vált mert a férje mindenképp szeretne gyereket.Aztán az új kapcsolatából most 4 hónapos terhes és ő is a 7. héten elkezdett nagyon vérezni és megmaradt neki.Bár ő kapott valami gyógyszert de gondolom megvan ennek is a protokollja hogy ki mikor kaphat mikor érdemes.Erre a nagyikám mondaná hogy inkább most mint hogy valami fogyatékossággal szülessen így ,,könnyebb˝ elviselni neked is.

Mindenképp jelentkezz hogy hogy vagy.

KITARTÁS!!!

93. Annamary85 (válaszként erre: 92. - Assua)
2011. máj. 16. 12:57
Szia! Nagyon-nagyon sajnálom:-(((((( Fura azért, hogy az orvosok se tudnak mit csinálni. Azért a mai világban már van gyógyszer, meg ilyesmi. És most rendesen meg is jött? Volt egy barátnőm, akinek szintén vérzése volt az első dokilátogatása után, de aztán megmaradt a baba. Mindenesetre nagyon sajnálom, de ha mégsem marad meg, azért az tényleg pozitívum, hogy teherbe tudsz esni. Akkor csütörtökön együtt izgulhatunk majd. Nekem a párom most táppénzen van. Ma elkezdtem szedni a homeós golyókat, remélem segít. Tudom, most kisebb gondod nagyobb ennél, de megírnád, hogy te hogy szedted a barátcserjét. Légyszíves. Az tabletta, vagy mi? És mennyi idő alatt tette rendbe a mensidet. Kitartást kívánok, és írj mindenképp, tudni akarjuk, mi van veled. Fel a fejjel!!!! Puszika
92. Assua
2011. máj. 16. 11:13
Jo reggelt Lanyok! Sajnos rossz hirekkel jovok. Ugy nez ki, hogy elveszitem a babamat. :-(((( Most ertem vissza az orvostol. Tegnap elkezdtem barnazni, ma pedig rendesen verezni. Az orvos nem lat semmit (tudom, hogy meg korai is lenne latni valamit). Pisibol csinaltak tesztet, ami meg halvany pozitiv. Vettek vert, abbol is csinalnak tesztet ill. szerdan megint vervetel es abbol ujra teszt, hogy lassak, hogyan valtozik a hcg szint. Csutortokon megyek ujra beszelni az orvossal, akkor megnez uh-val megint es megbeszeljuk a tovabbiakat. Nagyon magam alatt vagyok. Azt mondta, hogy semmit sem tehetek es o sem, hogy megmaradjon. Gyogyszert nem kaptam. Ezen kicsit meglepodtem. Ugy latszik itt nem adnak. Sajnos ez van velem lanyok. :-((( Ami kicsit vigasztal, hogy latom, hogy teherbe tudok esni, mert feltem, hogy a petefeszkeim sem mukodnek jol. Ti hogy vagytok?
91. Annamary85 (válaszként erre: 89. - Zsana83)
2011. máj. 13. 16:05
Nagyon sajnálom. Azért remélem mielőbb összejön a baba. Kitartást, és drukkolok neked!!!
90. zsana83 (válaszként erre: 88. - Assua)
2011. máj. 13. 15:35
amúgy az első babóra készülünk már nagyon...:)
89. zsana83 (válaszként erre: 88. - Assua)
2011. máj. 13. 15:34
én 19-re nem vártam volna de sajna el kellett mennem dokihoz és megállapította hogy petefészek gyulladásom van.Pedig már azt hittem babó....szúrt a petefészkem hányingerem volt és hőemelkedésem is.....de sajna nem...úgy hogy én el is köszönök tőletek /is/ mint a 2012 januári babásoktól!Mindenkinek egészséges és boldog babavárást kívánok!
88. Assua (válaszként erre: 87. - Zsana83)
2011. máj. 13. 09:25
Koszonom Zsana! :-)))) De jo, hogy irtad, hogy orizzem meg a tesztet, mert nekem ez eszembe se jutott. Te mikorra nem varod? Hanyadik baba lenne?
87. zsana83 (válaszként erre: 83. - Assua)
2011. máj. 13. 09:20
szia Assua!Szívből gratulálok én is!Nagyon örülök és kívánom hogy holnap még erősebb legyen a csíkocskád!!!Tessék ám megőrizni az első pozi tesztet!!!A babanapló első oldalán gyönyörűen mutat....:)
86. Assua (válaszként erre: 85. - Annamary85)
2011. máj. 13. 09:10
Koszonom! :-) Es azt is, hogy ennyire orulsz nekem/nekunk. :-) Aranyos vagy. :-) Igyekszem varni holnap reggelig a hirrel. Gondolok ratok jovohet csutortokon! Szerintem minden rendben lesz. Es kivanom, hogy minel hamarabb pozitivat tesztelj! En nem hallottam meg errol a homeos bogyorol, de mivel nekem a baratcserje rendberakta a menzim, szerintem ez is fog hasznalni neked.
85. Annamary85 (válaszként erre: 83. - Assua)
2011. máj. 13. 08:04
Szia!!! Jajjjjjj, nagyon nagyon örülök!!!!! Remélem a holnapi teszted is pozitív lesz, csak erősebb, de ha halvány is a csík, az már jó. Mindenesetre imádkozok ezerrel!!!!! Szerintem ne mondd el a férjednek ma, hanem csináljatok együtt tesztet, és az tényleg a legszebb ajándék. Vagy csináld meg egyedül, és add oda neki a pozitív tesztet. Tuti örülni fog:))))) Én úgy mondtam el az akkori férjemnek, hogy épp irodalom vizsgára indultam, de mivel sokat késett a mensim, csináltam egy tesztet, és pozitív lett. Egyből felhívtam telón, hogy elmondjam neki, de mostmár nem így csinálnám:))) Én jól vagyok, köszike, készülünk a jövőhét csütörtökre. Már nagyon izgulok. Egy homeopátiás golyócska, amit szedni fogok, follicullinum a neve, állítólag rendbeteszi a mensit. Várom, hogy írj, mi lett, és nagyon-nagyon szép hétvégét és házassági évfordulót kívánok nektek!!!! Puszika!!!!
84. Assua (válaszként erre: 82. - Annamary85)
2011. máj. 13. 07:28
Koszonom a drukkot! Aranyos vagy nagyon. :-) Milyen homeopatias dolgot kezdesz el szedni? Tea vagy tabletta? Es hogy vagy?
83. Assua (válaszként erre: 82. - Annamary85)
2011. máj. 13. 07:23
Jo reggelt Annamary! Kepzeld! Tegnap nem jott meg a menzeszem. Ma teszteltem egy 25-os erossegu teszttel es megjelent a halvany masodik vonal!!!! :-)))) El sem hiszem! Meg nagyon halvanyka, meg varni kellett vagy 2 percet mire kijott. Eloszor nem is lehetett latni. Termeszetes fenynel latni a legjobban. Holnap csinalok egy masik tesztet. Szerintetek tenyleg pozitiv? Jaj, olyan izgatott vagyok! A ferjem nem tudja meg, mert ma delutan jon haza es utana egybol megyunk egy kis faluba, ahol a hetveget toltjuk, megunnepelni az elso hazassagi evfordulonkat. Ugy gondoltam, holnap reggel vele csinalok tesztet es ha pozitiv, akkor az lesz az ajandeka. Vagy mondjam el neki meg ma? Mit gondolsz? Te hogy mondtad el?
2011. máj. 13. 06:56
Szia Assua!!! Na, mi a helyzet? Ugye még nem jött meg? Drukkolok ezerrel!!!! Meg a többieknek is!!!!!!
81. zsana83 (válaszként erre: 78. - Assua)
2011. máj. 12. 07:55
szia!Nagyon klassz ajándék lenne.....
2011. máj. 11. 14:12

Szia kedves Assua!!!

Oksika,, dolgozz csak nyugodtan. Imádkozom érted, hogy most ne jöjjön meg, és örülhessünk végre egy babának!!! Mi készülünk a jövőhétre, már tiszta ideg vagyok. Ajánlottak nekem egy homeopátiás golyócskát, kipróbálom azért azt is. Én már mindenben hiszek:))))) Puszika csajok!!!

79. Assua (válaszként erre: 76. - Annamary85)
2011. máj. 11. 09:42
Annamary, irok majd privit, de besurusodtek a dolgok a munkahelyemen. Penteken lesz egy megbeszeles es addigra kesz kell legyek egy munkaval.
78. Assua
2011. máj. 11. 09:41
Jo reggelt Lanyok! En holnapra nem varom. Jo lenne, ha nem jonne meg. Fajnak a melleim, puffadok, neha vannak kisebb gorcseim, mint altalaban menzi elott. Mondjuk remelem ezek most nem menzit jeleznek. :-) Ha nem jonne meg, akkor szombatra tervezem tesztelni, az elso eves hazassagi evfordulonkon. :-) Tesztet is csak penteken vennek. Es ti hogy vagytok?
2011. máj. 11. 09:38
sziasztok!Mi ez a nagy csend?Senkivel nem történt semmi érdekes?
76. Annamary85 (válaszként erre: 75. - Zsana83)
2011. máj. 10. 14:21
Köszike!!!!!!!!!!!!
75. zsana83 (válaszként erre: 72. - Annamary85)
2011. máj. 10. 07:56

nagyon sajnálom de ne feledd új hónap új esély....nem adja az élet olyan könnyen a boldogságot...legalábbis nem mindenkinek...sajnos...

de fel a fejjel és hajrá!!!

2011. máj. 9. 19:55
Köszike!!! Érteted drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
73. Assua (válaszként erre: 72. - Annamary85)
2011. máj. 9. 16:30
O, de sajnalom! :-(((( De orulok, hogy nem adod fel. Nem is szabad. Jonni fog az a baba hamarosan. :-)
2011. máj. 9. 16:28
Csajok!!! Ma hajnalban megjött:(( De nem adom fel, ahogy ti sem!!!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook