Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik nem várják, hogy megjöjjön májusban! fórum

Akik nem várják, hogy megjöjjön májusban! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
161. zsana83 (válaszként erre: 160. - Annamary85)
2011. máj. 25. 22:28
Akkor lenne is egy olyan kérdésem hogy haladjak veletek....:)volt e már valakinek hormonvizsgálata?Az lenne ezzel kapcsolatban a kérdésem hogy milyen hormonokat néznek pontosan itt.Csak mert én is megcsináltatom viszont kihagyom a dokit mert ő még azt mondja ráérek vele....így a sógornőm aki laboros leveszi a vért és megnézi csak nem tudja pontosan ilyenkor melyik hormonok kellenek.
160. Annamary85 (válaszként erre: 159. - Assua)
2011. máj. 25. 17:30
Hát igen!!! Élményeket, meg minden jó dolgot, ami a babavárással kapcsolatos. Hiszen a legszebb dolog a világon babát várni. Remélem hamarosan teljesül az álmunk!!! Mindenkinek kitartást!!!
159. Assua (válaszként erre: 157. - Zsana83)
2011. máj. 25. 15:02
Rendben. :-) Nem lenne semmi, ha harman egyszerre varnank babat! Meg tudnank osztani az elmenyeket. :-)
158. Assua (válaszként erre: 153. - Zsana83)
2011. máj. 25. 15:01
Ma reggel rossz volt a hangulatom, sirhatnekom is volt, de dolgoztam, igy lefoglaltam magam. Aztan elmult. De egyre jobban vagyok. Azzal biztatom ilyenkor magam, hogy meg "szerencses" is vagyok, hogy ilyen koran elment a baba es nem kell muteni.
157. zsana83 (válaszként erre: 156. - Annamary85)
2011. máj. 25. 14:12
én is szívesen csatlakoznék hozzátok ha már itt ilyen jól összejöttünk....:)
156. Annamary85 (válaszként erre: 150. - Assua)
2011. máj. 25. 13:22
Az nagyon jó lenne, ha egyszerre babásodnánk. Bízzunk benne!!! Kitartást!!!!
155. Annamary85 (válaszként erre: 154. - Zsana83)
2011. máj. 25. 13:21
Szióka!!! Még nem tudjuk, mikor lesz a műtét, a doki a hét közepére ígérte az időpontot. Ha nem hív, holnap mi hívjuk. Lelkileg már jobban vagyunk, bár most lefoglal, hogy 3 napig itt van a fiammal az exem. Kissé idegesítő. A párom sztem, ahogy látom 1000x jobban törődik vele. Mégsem lehet gyereke, ez olyan igazságtalan. Bízunk benne, hogy minden rendben lesz. Kitartok a végletekig.
154. zsana83 (válaszként erre: 148. - Annamary85)
2011. máj. 25. 13:15
Mikor lesz a műtét tudjátok már?Hogy vagytok lelkileg?
153. zsana83 (válaszként erre: 151. - Assua)
2011. máj. 25. 13:14
hogy vagy ma amúgy?Minden nappal kicsit jobb nem?
152. zsana83 (válaszként erre: 149. - 342bae44d8)
2011. máj. 25. 13:13

hát igen van sajnos olyan pasi aki a nehézségektől megfutamodik de látod Te is a pozitív példát a mostani párod személyében hogy vannak nagyon jó emberek.Az én férjem is ilyen.Imádom.És bízom benne hogy hamarosan sikerül nekünk is a bababumm....

hála mi még nem vagyunk annyira elkeseredve.Mi úgy is álltunk neki hogy lehet egy év....és lassan ott járunk de voltam dokinál és biztatott hogy semmi baj kapok hormont és meglesz a baba.Azt mondta ha szeretném most is felírja vérvétel után de én nagyon szeretném ha sikerülne akármilyen segítség nélkül.

151. Assua (válaszként erre: 149. - 342bae44d8)
2011. máj. 25. 09:10
Nem semmi a volt parod! Jobban is jartal, hogy megszabadultal egy ilyen felfogasu embertol (mar ha az ilyet embernek lehet nevezni egyaltalan). De gondolom min mehettel keresztul. :-( Orulok nagyon, hogy megtalaltatok egymast a mostani paroddal. :-)
150. Assua (válaszként erre: 148. - Annamary85)
2011. máj. 25. 09:07
Koszonom, hogy imadkoztal ertem. :-) Ma rossz kedvem van nagyon, de kesobb jobb lesz. Lehet beteg lett volna szegeny kisbabam, azert nem maradt velunk. Nem adom fel! Es te se add fel! Biztos vagyok benne, hogy a mutet utan jonni fog a baba hozzatok! Majd ird meg mikor lesz a parod mutetje, jo? Lehet egyszerre leszunk babasak. :-)
149. 342bae44d8 (válaszként erre: 145. - Zsana83)
2011. máj. 25. 08:53

a klassz párról annyit, hogy 6 éve nem láttuk, bár nem is hiányzik. Azt mondta, hogy neki majd egy olyan nő kellaki tud normális gyereket szülni. ja és lombik terhesség volt mindkettő....10 éves ismerettség után...

Kisfiamat 1 éves kora óra a mostani élettársammal neveljük és ő tényleg KLASSZ

148. Annamary85 (válaszként erre: 147. - Assua)
2011. máj. 24. 19:20
Szia!!! Szomorúan olvasom, amit írtál. Nagyon sajnálom, imádkoztam érted, de akkor azt hiszem, ennek meg kellett történnie. Nem könnyű, és ezután nehéz túllépni is, de bízni kell, mert ha feladod, akkor minden elveszett. Én is így gondolkodom, pár napig tartó depresszió és szomorkodás, semmivel nem törődés után úgy látom a helyzetünket, hogy ha feladom, nincs értelme semminek. Hiszek benne, hogy a műtét után minden rendben lesz, és végre megtörténhet a csoda, hogy a párom és én közös babát várjunk. Ez a legnagyobb álmom, és mindent megteszek érte. Bármit!!! Nagyon sok kitartást kívánok neked, és soha de soha ne add fel.
147. Assua (válaszként erre: 144. - Zsana83)
2011. máj. 24. 08:31
Koszonom. Hidd el, hogy orulok minden biztato szonak, hozzaszolasnak. A tiednek is. :-) Fogod te is latni hamarosan a ket csikot a teszten! Biztos vagyok benne! :-) Nem tudom, hogy mikor probalkozhatunk ujra. Csutortokon megyek megint az orvoshoz, akkor rakerdezek.
146. Assua (válaszként erre: 143. - 342bae44d8)
2011. máj. 24. 08:16

Koszonom a biztatasodat. :-) Nem baj, hogy sokat irtal. Orulok mindenkinek, aki ir. Nagyon sajnalom, hogy mindezt a rosszat at kellett elned. Annak viszont szivbol orulok, hogy jora forrdult a sorsod es van egy egeszseges gyermeked, sot ujra kisbabat varsz. :-) Sok erod adtal nekem azzal, amiket leirtal. Es koszonom, hogy megosztottad velem.

Ma jobban erzem magam hangulatilag mint tegnap. Tegnap borzalmas volt. :-( De meg mindig nem igazan fogtam fel a dolgot. Az azert "jo hir", hogy ugy nez ki nem kell muteni ill. az is, hogy teherbe tudok esni spontan. Azok az erzesek, amiket leirtal, tenyleg igy vannak. Vissza kell alljak a normal kerekvagasba.

Kivanok neked boldog babavarast es hogy kitartsatok minimum a 35. hetig! En ugy erzem, hogy minden rendben lesz veletek. :-)

145. zsana83 (válaszként erre: 143. - 342bae44d8)
2011. máj. 24. 07:44
Ez szörnyű ez a történet amit leírtál.Iszonyú nagy erőd lehet ha ezeken átmentél és gondolom egy klassz párod aki veled volt mindig.Szívből kívánom hogy sikerüljön a 35. hétig kihordanod és egy gyönyörű egészséges gyermeked szülessen. :)
144. zsana83 (válaszként erre: 142. - Assua)
2011. máj. 24. 07:43
Nagyon nagyon sajnálom Assua!Tudom nem sokra mész most vele, de lényeg a kitartás és meglátod sikerülni fog.Legalább már az tuti hogy sikerül spontán teherbe esned.Én még sajna ott sem tartok, bár valószínű nekem sokkal könnyebb mint neked aki már látta a két csíkot....szívből veled vagyunk és kitartás a következő pozi tesztig.Most rögtön próbálkozhattok vagy kell tartani szünetet?
143. 342bae44d8 (válaszként erre: 142. - Assua)
2011. máj. 24. 07:08

Nagyon sajnálom! Talán az biztasson, hogy ha most sikerült teherbe esned akkor legközelebb is menni fog. Meg sokszor azt mondják, hogy a természet magától szelektál, lehet ennek így kellett történnie. Lehet, hogy most ez hülyén hangzik, mert fáj ami történt én 3 magzatot vesztettem el de már 20 hetesen. Tudom, hogy iszonyatos érzés mert valljuk be őszintén egy nő onnét, hogy meglátja a havány második csíkot a teszten onnét tervez, megtervezi, hogy milyen lesz a kiságy, hol lesz a helye, kell e baldahin a fiúnak vagy az olyan csajos, a párok viccelődnek, hogy ki fog többet éjszakázni stb...és akkor jön egy villámcsapás és a filmnek végeszakad ...és ott marad az űr...vajon mi lett volna a vége....és a szívnek át kell állnia, de nehezen megy....

Szívből sajnálom, de bíztasson, hogy legközelebb sikerül!!!!! Nem egy ismerősöm van aki hasonlóan járt és most a 3. gyerekkel terhes az egyik. Neki is azt mondta a doki, hogy biztos meg volt rá az oka, hogy így történt, lehet nem tapadt meg rendesen, lehet koraszülött lett volna, stb. Sajna én ezt is tudom, mert 4. gyermekem a 26. héten született. De hál istennek egészséges, szeptemberben iskolába megy. Én is úhgy voltam vele mint minden nő általába, hogy úgy is addig megyek amíg nem sikerül és ha lombikkal akkor azzal és ha koraszülöttként is de lett egy egészséges gyermekem. És mivel életem vetélések miatti keserves éveit egy csapásnak éreztem és folyton az járt az eszemben, hogy miért érdemlem ezt a végén nekem is kijárt a jóból, mivel a 26. hétre született gyermekem egészséges. De lehet, hogy azokon amiken átmentem át kellettt mennem.

Most poedig ott tartok, hogy a 3. hónap próbálkozás után spontán várandós lettem, igaz 7 évig törtem rajta a fejem, hogy megtegyem e, megpróbáljam e. De tanulva a keserves éveimből megoperáltattam magam, bízva benne, hogy most eljutunk legalább a 35. hétig, az a célom! És ha bízunk sikerül!

Kitartás, tudom, hogy kutya rossz érzés most, de ha elkeseredsz nehezebben fog menni. Szívből kívánom a legjobbakat és bocs, hogy ilyen sokat írtam, szia

142. Assua
2011. máj. 23. 19:14
Sziasztok! Sajnos elveteltem. :-( Ma voltam orvosnal. A mehem nyalkahartyaja 4 mm csak, nagyon verzek (jobban mint menzinel). Csinal meg egy HCG tesztet verbol es csutortokon kell visszamenjek. Sajnos most nem sikerult. :-( De legalabb ugy nez ki, hogy magatol kiurul, nem kell mutet. Ez is valami.
141. Annamary85 (válaszként erre: 140. - 342bae44d8)
2011. máj. 22. 21:26
Köszike!!! Én is szorítok neked, hogy minden oké legyen!!!
2011. máj. 22. 17:55

köszi mindenkinek, várom már az első orvosi vizsgálatot. próbálok sokat pihenni sziasztok


Annamary! Tényleg csak magatokkal törődj! Nekem is van egy közeli ismerősöm akik mindig megjegyzéseket kaptak a sikertelen teherbeesések miatt, ilyenkor ők mindig jobban tudják, mivel nem ők járnak ebben a cipőben. Aztán egy idő után megunták és senkinek nem mondtak semmit, mindenki azt hitte, hogy lemondtak a gyerekről és 6 hónap múlva bejelentette hogy 12 hetes terhes. Én nem azt akarom ezzel mondani, hogy titkolózni kell, de szerintem csak abba avassátok be őket amibe nagyon muszáj. Így Téged sem fog zavarni a hozzáállásuk, sok sikert és ha tudsz majd jelentkezz. Szorítok!

139. Assua (válaszként erre: 131. - 342bae44d8)
2011. máj. 22. 17:38
Dratulalok!!!!!! :-) Ez aztan a jo hir!
138. zsana83 (válaszként erre: 134. - Annamary85)
2011. máj. 22. 13:29

Senki mással nem kell foglalkozni csakis magatokkal!

Mindenképp írj a fejleményekről.

137. zsana83 (válaszként erre: 136. - 342bae44d8)
2011. máj. 22. 13:28
szívből gratulálok én is!
2011. máj. 21. 13:30
1 hónap múlva
135. 342bae44d8 (válaszként erre: 133. - Annamary85)
2011. máj. 21. 13:30
köszi, kb 7 hetesen tervezem, 1
134. Annamary85 (válaszként erre: 129. - Zsana83)
2011. máj. 21. 13:25
Köszönöm szépen a bíztatást, most nagy szükségem van rá. Ez a probléma most jobban összehozott a párommal, pedig eddig is jól megvoltunk. Anyósomék viszont furán álltak hozzá. Pedig annak idején ők is több, mint 10 év után hozták össze a páromat. Azt gondoltuk, jobban átérzik majd. Jövő hét közepén meglesz a műtét időpontja. A további fejleményeket is megírom. Közben drukkolok neked is, hogy minden rendben legyen. És mégegyszer mielőbbi babásodást kívánok!!!
133. Annamary85 (válaszként erre: 132. - 342bae44d8)
2011. máj. 21. 13:22
Szia!!! Nagyon örülök neki!!! Dokihoz mikor mész, Remélem minden rendben lesz, és szívből gratulálok neked!!!!
132. 342bae44d8 (válaszként erre: 131. - 342bae44d8)
2011. máj. 21. 12:34
hihetetlen számomra, főleg 2 lombikterhesség után
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook