Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik használtak(nak) fogyasztó tablettát, port, teát, shake-t, ide! fórum

Akik használtak(nak) fogyasztó tablettát, port, teát, shake-t, ide! (beszélgetős fórum)


2009. máj. 21. 22:30

Sziasztok!

Persze mint mindenki mas en is probalkoztam tobb fele eszkozokkel hatha hatha lemegy a felesleg....de sajnos nem igy volt...hat probaltam mar az almaecetet, nem kapszula hanem maga az ecetet, a citrom kurat, fogyis teat, cla kapszulakat, a hires kinai super slimet, ami ugy jobb volt mert nem voltam ehes es nem kivantam az edeset, a borom is szebb lett, es feszesebb az egy honapi bio-slim (a bio cla csaladhoz tartozik, q10 meg chrom van benne es sarga a csomagolasa)

:)

2009. máj. 21. 17:51

szia!


almaecet kapszula,terhesség után 2hó alatt -5kg,nem kívántam a nasikat,se édeset se sósat,viszont gyümölcsökért,vízért odavoltam,jó volt az emésztésem.


ez természetes,én napi 2-t ettem,ha beáll a súly akkor napi 1

2009. máj. 21. 17:29
Köszi, aranyos vagy!:)
9. Claudie (válaszként erre: 4. - Babapocok22)
2009. máj. 21. 17:26
Bocsi,akkor majd írj privit,ha lenne kérdésed:)
2009. máj. 21. 17:26
Tudom, hogy sokan vagytok még, akik próbáltatok bármit a gyorsabb fogyás érdekében. ÍRJATOK! Előre is köszönöm!
2009. máj. 21. 17:26
hát úgy cirka 1 hónap alatt,és meg lehet tartani,nem jojózós,de azért az étkezésre is oda kell figyelni!
2009. máj. 21. 17:25
Bocs, megkettőztem a kérdést.:)
5. babapocok22 (válaszként erre: 2. - Claudie)
2009. máj. 21. 17:24
Mennyi idő alatt sikerült ezt az 5-10 kg-ot leadnod?
4. babapocok22 (válaszként erre: 2. - Claudie)
2009. máj. 21. 17:24
Mennyi idő alatt sikerült fogynod?:))
2009. máj. 21. 17:23
A nevét ne írjátok, csak azt, hogy milyen formában fogyasztottátok és hogy mennyit fogytatok mennyi idő alatt. Majd legfeljebb priviben "molesztálunk" a termék nevéért, ha nem probléma.:)))
2009. máj. 21. 17:22
Én használtam,Adipexet6,ez az éhségközpontra ható gyógyszer,ha jól étkezel mellete,nagyon hatásos,nekem 5-10kg sikerült ,mikor szedtem,bár elvileg "illegális",vagyis máshol kapható csak itthon nincs törzskönyvezve!
2009. máj. 21. 17:19
Olyan hsz.-eket nem kérek, hogy "te hülye ezek semmire sem jók, miért nem mozogsz és eszel egészségesen?" Azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik próbáltak már valamiféle "segédeszköt" súlyuk csökkentése érdekében. És mi az, ami segített vagy ami éppen nem????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook