Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik használtak(nak) fogyasztó tablettát, port, teát, shake-t, ide! fórum

Akik használtak(nak) fogyasztó tablettát, port, teát, shake-t, ide! (beszélgetős fórum)


2013. aug. 16. 08:15
Az mi?
2013. aug. 15. 21:33
Igazad van ALbundy! .Nincs eredeti Sibutramine gyógyszer ,mert egy országban sem kapható nem gyártják.
2013. aug. 14. 14:56
2010 óta az Európai Gyógyszerhatóság nem enged forgalomba szibutramin tartalmú gyógyszereket, mert veszélyes. Ne szedjetek be ilyen és ehhez hasonló, pláne kétes forrásból származó szereket, az elhízásnál sokkal nagyobb bajotok is lehet.
2013. aug. 14. 14:31
Szia Tomi 15 mg -os.
68. grizus
2013. máj. 15. 02:55
A Szuper Slank tablettát nem ismeritek? Most akciós.
67. Markowitz (válaszként erre: 50. - Gabibern)
2013. máj. 3. 10:56
Szia! Én is a Genesis Sibutramin 20 mg ( 100 szemes) fogytam le 18 kilót. Én itthon vettem, 16 eft-ért. Ha lehúzás lenne , vagy gagyi akkor mitől fogytam volna? Már az első szem bevétele után éreztem a hatását. Régen szedtem reductilt és össze tudom hasonlítani a hatását. Ez a genesis sibutramine még jobb is mint a reductil volt! Nekem egy ismerősöm hozta, akiben maximálisan megbízom. Azóta számtalan ismerősömnek is hozattam vele, és mindenkinél nagyon jól működött! Bizonyára sok a lehúzás és átverés, de azért akadnak még normális emberek is!
2013. márc. 21. 10:48
Én a TD-t ittam 3 hónapig,le is fogytam 10 kg-ot.Igaz epekövem lett ettől a diétától,ki kellett veni az epehólyagomat.A sebész orvos mondta hogy ettől lett az epeholyag.Ja és vissza jöttek a kilók.Tehát ez sem olyan jó módszer.
65. bögre (válaszként erre: 61. - Kesike)
2013. márc. 20. 10:52
A perfect fatloss nem emeli meg a vérnyomást?
2013. márc. 18. 16:39

Sziasztok!!!


én a hoodia tabletától fogytam le elég látványosan,amikor abba hagytam csak jöttek föl a kilók pedig nem is ettem,elmentem orvoshoz és kiderült hogy a gyogyszer pajzsmirigy alulmüködést váltott ki,azóta is szenvedek ezzel,a gyogyszer fölborította a hormonokat bennem!!!ugyhogy csak ovatosan a gyogyszerekkel,én a diétát és a mozgást ajánlom mindenkinek!!!

63. Deyane
2013. márc. 16. 14:11

Sziasztok! Nekem a TD-val sikerült nagyon szép eredményeket elérnem:) 30 kilót fogytam vele!

Nagyon sok diétát kipróbáltam, kisebb nagyobb sikerrel, de sajnos mindig visszajött, sőt duplája is:((

Igen húzós a TD ára, de én azt mondom megéri! 2 hét alatt 8kilót fogytam vele! 4hónapig pihentettem magam, és nem híztam vissza.

2hét shake, 2hét magam által összeállított diétás étrend. Utána megint 2 hét shake..és így tovább

Ez ment folyamat...:)

Elképesztő látványos fogyást eredményezett:)

Ha valaki, akkor én tudom milyen nehéz..és nagy kitartó erő kell hozzá!

Kitartááás, és sok sikert :)

62. Kesike
2013. jan. 31. 12:45
hopp adiponix helyett adipexet akartam írni... ettől lett szörnyű a májfunkcióm...
61. Kesike (válaszként erre: 60. - Kis.joe)
2013. jan. 31. 12:44
Perfect fatloss... Majd adipokill... kevés torna, no kaja 5 után... hidd el, beleszoksz és egyre könnyebb lesz... a kilók meg csak úgy mennek le rólad:) Tapasztalat:)
2013. jan. 31. 08:25

Sziasztok!

Kérlek segítsetek nekem!

Egy 28 éves srác vok és jelenleg 119kg.

pár éve az Adipex tablettával tudtam 87kg ra lefogyni és sikeressen tartani is tudtam.

Majd volt egy térdbalesetem és ágynak estem.Se sport se semmi. Így jöttek a kg-ok.Alapvetöen mindenki nagydarab a családban de én nem akarok az lenni,nem tudom magam így elfogadni.Kérlek segitsetek nekem mivel is tudnék visszafogyni!

59. Kesike
2013. jan. 30. 15:38
Sziasztok! Én is új vagyok még itt, de gondoltam megosztom veletek a történetem. Lehet mondani, hogy a világ leglustább embere vagyok. Mindenféle tablettát kipróbáltam, hogy fogyjak. Diéta és edzés nélkül egyik sem ér semmit!!! Nem mondom, hogy ezek mellett sem, ugyanis 2 hete szedek egy olyan tabit, amit fitness boltban LEGÁLISAN lehet beszerezni. Elmondtam a csajnak, aki ott dolgozik, hogy szeretnék fogyni. Diétázom és tornázom is mellé. Ezt szeretném kicsit könnyebben viselni:):) Adott is egy üveg tablettát. Perfect fatloss a neve. Kicsit drága, 6000ft-ba kerül. Naponta kétszer kell bevenni belőle. Reggel éhgyomorra és délután. Én edzés előtt szoktam bevenni a második adagot, mert kedvet csinál hozzá és az energiám is sokkal több tőle. Az étvágyamat is elveszi. Két hét alatt 4 kilót fogytam így. Elégedett vagyok vele. Egy havi adag után fog adni egy új üveget, ami majdnem ugyanez, csak picit erősebb.. Adipokill a neve. Rájöttem, hogy edzés és diéta nélkül, ha fejre állok és ketyegek sem fogok lefogyni! Ja és ADIPONIX: én is szedtem, egy hónap után más okból vérvételem történt és a májfunkcióm annyira rossz lett, hogy be akartak fektetni a kórházba! Ne szedjétek, nem véletlenül tiltották be! Egészségügyi dolgozó vagyok, senkinek nem akarok rosszat!
2013. jan. 23. 21:10
Én most kezdtem el az adiponix tablettát szedni és még változást nem látok! Valakinek van valami véleménye vagy esetleg eladó fogyókúra forte tablettája engem érdekelne?
57. AlBundy (válaszként erre: 53. - Belluka)
2013. jan. 17. 08:53
Csak mondom, hogy a karnitin nem okoz vérnyomás emelkedést. Ellenben az ebben lévő guarana már inkább képes rá...
56. krorsi (válaszként erre: 54. - Belluka)
2013. jan. 17. 07:39

Kedves belluka,

én is küldtem privát üzenetet, de nem kaptam választ. Megvan még? Köszi

55. Szonja33 (válaszként erre: 54. - Belluka)
2013. jan. 14. 21:43
Bellukától érdeklődöm, hogy megkapta-e az üzenetemet, hogy meg van-e még a fogyikapszulája?Köszönöm
2013. jan. 10. 09:52

Folyt: Mivel a legtöbb fogyis termékben van, buta voltam, hogy erre nem gondoltam.

Budapesten a Népligeti metrómegálló közelében dolgozom, ott át is tudnám adni.

Mindenkinek sok sikert az új évi fogyi kúrájához. :))

2013. jan. 10. 09:51

Sziasztok !

Átadó/eladó fogyókúra forte tabletta. acai gyümölcs kivonat tartalmú 60 db tb/doboz.(Van még benne Guarana, rost krómium) Napi 2 tbl az adag, 1 db reggeli elött, 1 db ebéd elött 20 perccel. Interneten hirdetik, árulják. Ára 9.900.- Ft volt, ha kell valakinek 3000.-ért odaadom. Sajnos csak miután megjött láttam, hogy L-karnitint tartalmaz (persze gondolhattam volna) és ez nálam komoly vérnyomás emelkedést okoz. Mivel a legtöbb

52. gabibern (válaszként erre: 51. - Maryja)
2012. nov. 25. 23:58
Egyébként nekem 4 hónap után nekem megállt a fogyás szerintem szervezetfüggő dolog 4 hónap után mert erős szervezettel rendelkezem és szerintem kialakult a hozzászokás ilyenkor kell tartani eg hónap szünetet.
51. Maryja (válaszként erre: 50. - Gabibern)
2012. nov. 25. 18:30
Én is ezt szedtem,7hónap alatt 38kilót fogytam!A napi 800kalória elég volt,azóta is tudom tartani a súlyomat.Külföldről hozattam be és orvosi ellenőrzésekre jártam,de csak csodálkoztak az orvosok mitől lettek jobbak az eredményeim az előzőekhez képest.Szóhoz sem jutottak!Én ennek köszönhetem az új énemet!!Mindenkinek jó fogyizást!
2012. nov. 25. 11:38
ziasztok én a sibutraminet használtam és 18 kilót fogytam vele 4 és fél hónap alatt. Szerintem utána visszaesik a fogyás vagy a szervezet szokik hozzá vagy a fogyás lassul le egy idő után a szervezet megszokja a kevés kalóriabevitelt. A lényeg, hogy ne gagyi terméket vegyél a neten, mert magyar mentalitás az hogy megrendeled a netről utánna meg köze sincs ahhoz amit küldenek. Nekem szerencsém van mert svájcban élek és ott még lehet orvosi kivizsgálás után venni orvosi recept ellenében, de nem értem hogyan árulnak a neten ennyien amikor én kettős állampolgárként is orvoshoz kell elmennem hogy kapjak ennyi gyógyszer nincs a világon amit itt árulnak :) . Amúgy az euban be van tiltva Svájc meg nem tagállam ezért itt még van. Egyébként én a száz szemest vettem receptre 39 ezerért akkor itt hogy tudják adni feketén 20-25 ezer körül? Szerintem ezek döntő többsége a pénzlehúzásra megy és hamis. Vigyázni kell, mert a hamis dolgokba ki tudja mi lehet. Nekem az első hónap nagyon könnyen ment 10 kiló ment le utánna kb havi 4 kiló. összeírtam hogy mit ettem végig ha gondolja valaki akkor segíttek abban hogy mit ettem. Egyébként napi 6-7 száz kalória elég ha szeded mert nem vagy éhes de tudsz mellette sportolni. Ha valakinek segítség kell hogy én hogy csináltam mellette és kérdése van akkor szívesen segítek. gabibern81@gmail.com
2012. szept. 30. 18:12
Sziasztok, van egy doboz eladó Fogyókúra Forte tablettám, ha valaki ki szeretné próbálni. Eredeti ára 9900.- Ft, de én odaadom 3000.- Ft-ért. Nekem sajnos nem vált be. Eddig egy foyis készítmény vált be az a T..urbó diéta. Ezzel fogytam 10 kg-ot 3 hét alatt, és csak 3 jött vissza egy év alatt. Ezt a 3 kg-ot szerettem volna egyszerűen leadni, de nem sikerült, pedig állítólag van akinek sikerül. A Turbó por jó, de drága és komoly megszorításokkal hat csak.
2012. szept. 9. 18:47
nekem 2 hónap alatt 12kg ment le.semmi bajom nem lett tőle.
47. Kar.A.Lábé (válaszként erre: 46. - Kar.A.Lábé)
2012. jún. 8. 12:04
ja...és egy év alatt ment le, nem hónapok alatt :)
46. Kar.A.Lábé (válaszként erre: 45. - AlBundy)
2012. jún. 8. 12:03
hát igen...az volt igazából a baj, hogy ugye elvileg csak orvosi felügyelet mellett szabadott volna használni, meg hát receptre volt kapható.... ha jól tudom, tán Ámerikában voltak páran, akiknek valami szövődménye lett. Hála az égnek, nekem nem volt gondom a szívemmel..sem :) rendszeres ellenőrzés alatt is álltam. Ez a -20 kiló viszont csak jót tett nekem. de mondom...orvosi ellenőrzés mellett. Egyébként mindenkinek mondom, aki fogyni szeretne...úgy neki se álljon, hogy nem mozog/sportol.
2012. jún. 8. 11:07
-vagy
44. AlBundy (válaszként erre: 43. - Kar.A.Lábé)
2012. jún. 8. 11:06

Ismerem vagy a sibutramine-t. Vagyis nem használtam és nem vagyok szakértő, de olvastam, hogy miért ellenzik.

Csodálatos, hogy a valószínüleg túlsúlyos emberrel olyan bogyót szedetnek be ami szív és érrendszeri gondokat okoz. Ez biztos tök jó egy olyan embernél akinek amúgy is túl van terhelve a szíve a súlytöbblet miatt...

43. Kar.A.Lábé (válaszként erre: 39. - AlBundy)
2012. jún. 7. 17:47

Sibutramine... ez a hatóanyag volt a reductilban is, de már azt is bevonták. Bár én azt szedtem. Fogytam vele 20 kilót...mondjuk minden nap sportoltam, kenyérféléket totál elhagytam. Ettem mellé krómot meg karnitint..és sok-sok gyümölcsöt. Mostanséág kicsit elengedtem magam, de "csak" 5 kiló jött vissza, most azt akarom lenyomni, vizsgaidőszak után.

A porokról...én találtam egy fajtát, ami tök finom..sokféle van, Müllerben lehet kapni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook