Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
34963. Ketlin
2017. dec. 26. 11:39
Sz. Béla...de mivel nem ismerem a dokikat, nem tudom kit kellene választani... Egy biztos... Őt nem szeretnénk... 10 év után nem gond pár hónap várakozás...az utolsó esélyem....szeretnèm ha végre sikerülne, mert úgy érzem így értelmetlem az életem.
34962. Dulche (válaszként erre: 34961. - Ketlin)
2017. dec. 26. 08:36
Ha indokolja az eredmény,akkor kell!Legyél erőszakos...:)Ki a dokid?
34961. Ketlin (válaszként erre: 34960. - Dulche)
2017. dec. 25. 21:35

Szia. Köszönöm az infót. Az a kérdésem még ezzel kapcsolatban, ha pl. a vizsgálat szerint az eredmény indokolja a közbenjárást(infuzió), azt melyik orvos végzi, mert akinél voltunk, feleslegesnek tartja. szerint nem kell "túl misztikus dolog ez még"

Kb. 9 éve volt generikai vizagálatom . Az renden volt.

34960. Dulche (válaszként erre: 34959. - Ketlin)
2017. dec. 25. 10:36

Ez az Nk+immunstátus és citokinek!Szerintem is fontos...csak magán,ez így együtt 49.000ft a Synlabban és csak Pesten a podmaniczky utcában,előre bejelentkezve!Egy proftól kérdeztem meg,hogy mikor kellene menni,ha nem voltán beteg előtte 1hóval,lombik után 4ciklust kell várni,ciklus 2.felében menni(Prof.Balázs Csaba) (én is januárban megyek))

Kariotipizálás volt már?

34959. Ketlin (válaszként erre: 34958. - Karpathos)
2017. dec. 23. 22:07

Köszönöm szépen a válaszod. Igazából nem volt semmi vizsgálat konkrétan a vetélésre. Talán anno 8 éve kb. volt autoimmun. Vérrög képződés , genetika. HSG, Debrecenben is voltam vérvételen. Ezek a HSG kivételével jók voltak. Magán úton volt HYCOSY D-vitamin, és IR. A D-vitaminom évek óta nagyon alacsony...pedig pótolom. Az IR-t nem tudta senki megmondami, hogy jó -e!? Hallottam olyat, hogy NK sejt szám, ill. arány, stb. T1, T2 vizsgálat ....Nektek volt? A doki nem támogadta az ötletet , hogy megnèzzük , akinél a BMC-ben voltam.

"Azt nem irtad hogy pontosan milyen vetelesi vizsgalatokon voltal, de ha nem veszed tolakodasnak pusztan joszandekbol javaslom csinaltass autoimmun es alloimmun verkepet. Es ha meg nem volt vetelesi vizsgalatsorod akkor azt is."

Nem veszem tolakodásnak, SŐT!!! Ezeket hol lehet elvégeztetni? Irnál bővebben? Tb-s, vagy magán?

Köszönöm. 😊

Kellemes Kárácsonyt mindenkinek. ☺🎁🎄

34958. Karpathos (válaszként erre: 34950. - Ketlin)
2017. dec. 22. 19:48

Szia Ketlin!

Az eloadason meg En sem voltam (Januarban megyek) de gondolom a lombik eljaras teljes menetet mondjak el, plusz biztos lehet kerdezni utana. Minden honap elso es harmadik keddjen van 14:00 tol. Kerlek tobbiek erositsetek meg hogy igy van :)

Ne haragudj a kerdesert de immunologiai kivizsgalast miert nem csinaltat Neked az orvos? Foleg, hogy azt irod mar csak egy lehetosegetek van es tobbszor elveteltel mar :(. A BMC protokolban sincs benne hogy ezt megnezzek (vervetelbol all amugy a vizsgalat es par het alatt van eredmeny)

En egy szivhangos babat es egy biokemiai terhesseget vesztettem, utanna magamtol azonnal mentem a vetelesi vizsglatokra.

Tudom, hogy milyen lelkileg, fizikailag kimerulni... Nekem pl az immunologiai vervetelben csillagos volt egy ertek, amirol sose tudtam, de azonnal siettem tovabb Immunologiai konzultaciora. Azt nem irtad hogy pontosan milyen vetelesi vizsgalatokon voltal, de ha nem veszed tolakodasnak pusztan joszandekbol javaslom csinaltass autoimmun es alloimmun verkepet. Es ha meg nem volt vetelesi vizsgalatsorod akkor azt is.

34957. Dulche (válaszként erre: 34956. - Csimpifon)
2017. dec. 18. 15:52

Ez így igaz...én a Kaáliból pattantam le...itt nekem sokkal emberibb,pedig állami.

Viszont itt is lehet fizetősre menni és olcsóbb,mint a többi magán.

Egyébként volt már lombikod?

34956. Csimpifon (válaszként erre: 34955. - Dulche)
2017. dec. 17. 14:47
Köszönöm az infót. Jól hangzik:( Még nem tudom, kihez szeretnék bejutni,mindenkiről olvastam jót és rosszat is.Sajnos a magán helyeken sem jobb a helyzet,ahol van állami lombik :(
34955. Dulche (válaszként erre: 34954. - Csimpifon)
2017. dec. 17. 04:53
4-6hét,ha a Konchoz akarsz bejutni....Én a dokimhoz nov.14-én,jan.15-re kaptam időpontot egy újabb konzira...
34954. Csimpifon (válaszként erre: 34953. - Dulche)
2017. dec. 16. 22:18

Én nem írtam,h nem jó. Örülök,h szimpatikus volt :) Nekünk is mondott mindent a hiányzó vizsgálatokkal kapcs.

Mit ertesz azon,h sokat kell várni a választott dokira? Konzultációra is v vmilyen beavatkozásra?

34953. Dulche (válaszként erre: 34952. - Csimpifon)
2017. dec. 16. 15:34

Egyébként nem biztos,hogy nem jó...Most került oda nem régen és mindenki,aki új hozzá kerül.Lehet választani másik dokit,ha mondod a recepción,de lehet,sokat kell várni rá.

Nekem ő csinálta nov-ben az ET a tanár Úrral(én dokim szabin volt),mindent mondott,hogy mikor mi fog következni és nem csalódtam benne,sőt még szimpi is volt:)

34952. Csimpifon (válaszként erre: 34951. - Dulche)
2017. dec. 16. 15:25
Nem volt választasunk. Szabados Bélánál.
34951. Dulche
2017. dec. 16. 15:14
Kinél voltál konzin?
34950. Ketlin
2017. dec. 16. 11:47

Sziasztok.

Sokat olvastam vissza, remélve, hogy minden kérdèsemre választ találok. Sajnos csak több lett 😀

Szal. Nagyon hálás lennék, ha minél töben válaszolnátok (akár privát üzenetben is).

Rövid történetem 10 év, petevezetők kiműtve, 4 sima lombik, 2 fet... válás. Új kapcsolat 1 sima lombik. Sajnos mindig elvetélek 😢 Lelkileg, testileg , anyagilag eléggé kimerültem remèlem a csodát a BMC-től, előzőleg kaális voltam vidéken.

Első kérdésem az Orvos választás, mivel már csak 1 lehetőségem van, szeretnék a legjobbhoz kerülni. Kit ajánoltok?

Mi az az "előadás", mikor és miért kell oda menni? Nekem nem mondtak semmit, most voltam első konzin.

HyCoSy.... magánban megcsinálják? Vagy a kórházbn? Mennyibe kerül?

Immunológiai vizsgálat miből áll? Utólag is kérhetem, mert most abban maradtunk, hogy nem lesz.

Egyelőre ennyi 😊

Bocsánat, hogy hosszú voltam.... előre is köszönöm aki válaszol. Mindenkinek sok sikert kívánok addig is.

34949. Csimpifon
2017. dec. 15. 14:37
Köszönöm a segítséget.Már megvan az időpontom :) Csak arra gondoltam,megcsináltatom magán a gonorrheát és már az eredménnyel megyek. De ha több hetet kell várni a köv.konzultációra,akkor nem érdemes.Nekünk a második próbálkozásra fevették a telefont és 2 hét múlva már mehettünk is az 1.konzultációra. Akkor csak szerencsénk volt :/
34948. Miszega (válaszként erre: 34947. - Csimpifon)
2017. dec. 15. 08:41

Szia! Kb. 2-3 hetet kell várni a kenetekre.

Érdemes amúgy minél előbb hívni őket időpontért, mert úgyse 1 hét múlvára fogsz kapni... :/ A legegyszerűbb, ha már akkor kérsz új időpontot, mikor ott vagy valamiért, mert legtöbbször lehetetlen felhívni a bmc-t!

34947. Csimpifon
2017. dec. 14. 16:19

Sziasztok!

Tapasztaltabb sorstársaimtól szeretném kérdezni:

Ha a nőgyógyászati vizsgálat során leveszik a gonorrhea-hoz a mintát, mennyi idő alatt lesz meg az eredmény?

Ha készen van az összes lelet, mennyit kell várni a következő konzultációra?

Előre is köszönöm a segítséget :)

34946. Cleareyes (válaszként erre: 34937. - Huri)
2017. dec. 14. 10:51
Szia Huri! Én ma voltam Szentiványinál és Erika volt az asszisztense.
34945. Pankacs8 (válaszként erre: 34943. - Dulche)
2017. dec. 11. 21:55
Köszönöm a segítséget . Remélem nekem is jó tapasztalataim lesznek vele
34944. Cirip78
2017. dec. 11. 20:25
Sziasztok! dr.Konc János magànrendelése telefonszámát keresem, eddig sikertelenül. Jártatok már nála? Úgy tudom a Hold utcában van, de a neten nem találok elérhetőséget. A BMC-t pedig lehetetlen elérni telefonon. Köszönöm előre is!
34943. Dulche (válaszként erre: 34942. - Pankacs8)
2017. dec. 11. 20:21

Viszonylag "új" ott a doki,de nekem ő csinálta nov.3án az ET-t a Tanár Úrral,azt profin csinálta.Nem valami szószátyár.

Egyébként nem az én dokim,csak helyettesített,de nem csalódtam benne.

34942. Pankacs8
2017. dec. 11. 20:19
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy van lombikos vagy màs tapasztalata esetleg valakinek Szabados Béla doktorúrral kapcsolatban ? Előre is köszi
34941. Titina1979
2017. dec. 10. 17:52

Sziasztok!!!

4 sikertelen lombik és összesen 6 beültetés után váltanék .sajnos sperma donorosok vagyunk ezért nem volt még tb-s lombikunk.2 volt most a bp.kaáliban,de ott toboroznak fiatalokat,hogy legyen saját felhasználható mintájuk...de ugye ez csak fizetősre megy.tudjátok esetleg,hogy van-e rá mód,hogy a Bmc-ben így lombikozzunk,muszály valamit kitalálnom,mert nem bírjuk tovább anyagilag.előre is köszi

34940. jujuba (válaszként erre: 34939. - Miszega)
2017. dec. 8. 16:08
köszönöm szépen ::))
34939. Miszega (válaszként erre: 34938. - jujuba)
2017. dec. 7. 21:38
Úgy tudom, akiknek vizsgálat, minden meg van, annak most április környékére adnak időpontot!
34938. jujuba (válaszként erre: 34924. - TDiána)
2017. dec. 7. 07:06

Na én nagy nehezen utolértem őket, azon a számon ami fent van a bmc oldalán. Teljesen véletlenül szó szerint felvette valaki, így betudtam jelentkezni. Nem nagyon veszik fel a telefont max amikor éppen arra jár valaki ezt mondta a csaj amikor beszéltem vele. Úgyhogy próbálkozz serényen.

Azt viszont nem tudtam meg hogy van-e oep-es várólista így kérdezem még egyszer, valaki nem tudja véletlenül??

34937. Huri
2017. dec. 5. 09:26
Sziasztok! Akik a napokban voltak Szentiványinal, dolgozik meg Erika az asszisztense? Vagy már csak az új van ott?
2017. dec. 3. 11:13
Sziasztok. Hülye kérdés lesz, de muszáj feltennem, mert nagyon foglalkoztat. Akik estek már teherbe közületek tapasztaltak esetleg olyat, h megtermékenyülés után kb. A negyedik napon nyálkássá vált a hüvelyváladék, mint ovulációkor?
34935. s.Nikolett80 (válaszként erre: 34930. - garylineker)
2017. dec. 2. 12:16
Rossz csoportban jársz. Biztos, h vannak ilyen emberek is, de akik egy meddőségi klinikára mennek, nem sajnálva időt, pénzt és nem kevés testi és lelki megterhelést, azokat ne próbáld már meg meggyőzni, h nem is akarják a gyereket! Nem is értem hogy jut ilyesmi egyáltalán az eszedbe!
34934. Dulche
2017. dec. 2. 11:03

Na,igen...én is nagyon szerettem elkölteni 3.200.000ft-ot,mert nem akartunk gyereket-----------

Szerintem itt nincs szükségünk hülye kioktatásra,ezt máshol...vagy szekta tag vagy és gondolod olyan szar lelkiállapotban vagyunk,hogy betekerhetsz????

Egyébként a fórum címét olvasd el légyszi!Köszi

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook