Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik 2009 októberében kezdik a próbálkozást fórum

Akik 2009 októberében kezdik a próbálkozást (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
116. agnes89
2010. jan. 13. 10:01
Sziasztok! Hogy álltok? Meséljetek!
115. agnes89
2009. nov. 25. 08:27
É nég mindig vok:)
114. mano_84
2009. nov. 25. 07:34
Lehet, hogy mindenki átpártolt másik fórumba...
113. agnes89
2009. nov. 22. 17:20
Én vok, de nem tok mit írni!
112. mano_84
2009. nov. 22. 16:30
Innen meg mindenki eltűnt? :(
111. agnes89 (válaszként erre: 110. - Bogyeszkusz)
2009. nov. 16. 16:51
Nálam is ez volt, csak én húgomat pesztráltam:). Én is így gondolkozok, mint te. És még mindig olyan,mintha tegnap pelenkáztam volna be, vagy énekeltem volna neki 2 órát, hogy ne sírjon:).
110. Bogyeszkusz (válaszként erre: 109. - Agnes89)
2009. nov. 16. 10:58

Akkor nagggyon nagyon gondoskodó szülő leszek :)

Komolyra fordítva a szót: 10 évesen már pelenkáztam,vigyáztam unokahúgicámra,azóta vágyom gyerekre.Sokkal inkább szeretnék fiatal anya lenni,hogy ne csak az édesanyja,hanem a barátja is lehessek.Ez nekem sokat jelentene,mert nálunk nem így volt,de máshol láttam,hogy ez milyen jó tud lenni :)

109. agnes89 (válaszként erre: 108. - Bogyeszkusz)
2009. nov. 16. 10:00
Egyértelmű, hogy tökéletes időpont sosincs. Meg hogy mindig vannak kétségek, félelmek. Szerintem ezek nagyban elősegítik, hogy valaki gondoskodó szülő legyen.
108. Bogyeszkusz (válaszként erre: 107. - Agnes89)
2009. nov. 14. 19:59

Semmi gond,jogos,és igaz,egyetértek vele!

Amit még hozzátennék,hogy szerintem megfelelő egzisztencia sosincs(mindig egyre többre vágyik az ember,ez már megvan,de még kell az,meg az,meg amaz),szóval ha valaki a tökéletes alkalomra vár a gyerekvállaláshoz,az ne is szüljön,mert már nem lesz rá ideje.Nincs meg még mindenünk,tény,de emiatt nem esek kétségbe.Aki tesz azért,hogy meglegyen mindene,annak előbb-utóbb meg is lesz.Ezelőtt 30-40 meg még több évvel ezelőtt sem az volt a lényeg,hogy a ház meg a kocsi meglegyen a gyerekhez.Ezt csak a mai világ tömködi az emberekbe.Meg hát más világ van.Szóval félni félek,de tudom,hogy boldog kis család leszünk,éhen nem halunk,utcára nem kerülünk,a gyerekünknek mindent megadunk.És majd haladunk a többivel is,van még rá úgy 50 évünk(azért addig csak nem kell várnunk :P).

107. agnes89 (válaszként erre: 105. - Bogyeszkusz)
2009. nov. 14. 19:36

A pénz... Nekem már komolyan elegem van belőle. Egyszerűen borzalmas hogy minden a pénz körül forog. Minden, lassan már levegőt is csak úgy vehet az ember, ha van elég pénze. Eszméletlen, de lehetőség meg nincs, hogy bárki is több pénzre tehessen szert. Azért szerintem elég rugalmasak az emberek, hogy több fizetést kapjanak, magasabb szinvonalon élhessenek, vagy egyszerűen ne aggódjanak a fűtésszámla miatt. Erre szokták azt mondani, ha nem alakult ki a megfelelő egzisztencia, akkor ne szülj gyereket. Ok én fiatal vagyok még, de azért remélhetőleg 2 éven belül tényleg anya lehetek, és nem kell a szaros pénzen aggódnom, és nem kell 30-35 éves koromig várnom, azért mert az okosok szar gazdaságpolitikát támogatnak.


Bocsi a kikelésemért.

106. agnes89 (válaszként erre: 105. - Bogyeszkusz)
2009. nov. 14. 19:29
ÁÁÁ ilyen luxuslehetőség nincs... És igazából az előző misszióját is egyedül kellett feldolgoznom, nem igazán volt a közelben segítség. De ennek köszönhetően hirtelen egyik napról a másikra felnőttem. És elég rosszul viseltem. Most olvastam egy hoxázó hozzászólásait, hogy nincs az a luxus, hogy valaki engedje, hogy depressziós legyen. Ez tény, és nagyon egyet is értek vele... De az a baj, ha nincs valaki aki öntse beléd a lelket nagyon nagyon nehéz. Megoldható, minden megoldható, nem hiszem hogy van olyan gond amire nincs megoldás, de ahhoz napi 24órából 24órát be kell osztani, mert csak úgy viselhető el. Ha tényleg nincs 10 perc arra, hogy depressziós légy... Mindig az a legrosszabb, amikor egyedül fekszik/kel az ember, mert akkor önkénytelenül is eszébe jut, hogy úristen mi lehet a másikkal, vagy jhaj de jó lenne ha megölelne... Eszméletlen szar... És feldolgozni még nehezebb. Most is összeszorul a szívem és csorog a könnyem ha eszembe jut az előző missziója... És akkor még csak 17 voltam... Valószinüleg most jobban viselném, mivel tapasztalatom van, de ez hátrány is lehet... Nha meg az a gond ezzel, hogy nincs a közelben olyan, aki hasonló helyzetben lenne... Nagyon rossz!
105. Bogyeszkusz (válaszként erre: 104. - Agnes89)
2009. nov. 14. 19:02

Én is attól félek a legjobban,hogy nem fogunk kijönni pénzügyileg.Valszeg ezzel fog telni a 9 hónapom (vizsgaidőszakokkal,szakdogaírással és diplomázással egybekötve).Uram meg hiába nyugtat,hogy akkor melózik 3 helyen,mert hol kap munkát?!Itt szegeden kiábrándító a helyzet,egyet sem lehet találni,nemhogy 3at...Na mindegy,most én is kipanaszkodtam magam,bocsi.

Itt magyarhonban nincs valami jól fizető 'misszió'?Mert az még mindig jobb lenne,hogy országon belül lenne mondjuk 300km-re tőled,és teszem azt hetente-2hetente hazamenni,arról nem beszélve,hogy nem kellene magad szétaggódnod miatta...

104. agnes89 (válaszként erre: 103. - Bogyeszkusz)
2009. nov. 14. 18:56
Néha olyan rossz érzésem van, mintha nem is érdekelné a véleményem... Mert babával lehet várni, hogy a most keletkezett pénzügyi káoszt megoldjuk, de mért kell ahhoz elmenni... Jha nem tudom mi lesz így... Én nem akarom hogy elmenjen....
103. Bogyeszkusz (válaszként erre: 102. - Agnes89)
2009. nov. 14. 18:51

Közben olvastam a naplódban.

Hát nagyon dúrva az a fél év,pláne,hogy eközben csak egyszer látogatna haza...

De talán még le tudod beszélni,tudsz rá hatni,megkérni,hogy most még ne menjen,mert nem szeretnéd ennyi ideig hiányolni,plusz nem szeretnéd szétaggódni magad 6 hónapig.Oké,tudom,ezt hiába mondom neked,nem rajtad múlik,hanem rajta :(

102. agnes89 (válaszként erre: 100. - Bogyeszkusz)
2009. nov. 14. 18:48

3 hónap felkészülés, amikor csak hétvégére jöhet haza, és a misszió fél év, amikor csak egyszer van szabi... És sajna most ha végigcsinálja a felkészítőt tuti kimegy, mert már egyszer volt tavasszal, és az augusztusi miszzióból kicsúszott szerencsére... :(


biztos csak jót akar, de ez nekem nem jó...

101. mano_84 (válaszként erre: 99. - Agnes89)
2009. nov. 14. 18:29
:(
100. Bogyeszkusz (válaszként erre: 99. - Agnes89)
2009. nov. 14. 18:03
:( Sajnálom,ha így alakul,de nektek szeretné a jobbat,gondolom azért szeretne menni.Persze totál megértem,hogy kivagy...És mennyi időre menne,ha menne?
2009. nov. 14. 18:00
Babaprojekt lefújva :(. Párom megint kitalálta, hogy akar menni afganisztánba misszióba... Én meg úgy nem szülök, hogy ő nincs itthon. Teljesen magam alatt vagyok,nem akarom hogy elmenjen...
2009. nov. 14. 17:29

Helló!

Mizu?

Hogy álltok októberi próbálkozók? :)

2009. nov. 10. 18:09
Sziasztok lányok!!!
96. mano_84 (válaszként erre: 93. - Zsure)
2009. nov. 10. 11:06
Én is drukkolok!
95. Szamy36 (válaszként erre: 93. - Zsure)
2009. nov. 10. 10:39

Szia!

Sok sikert!

94. Bogyeszkusz (válaszként erre: 93. - Zsure)
2009. nov. 10. 09:36
Szívből kívánom,hogy összejöjjön a baba!! :)
93. zsure
2009. nov. 10. 09:16

Sziasztok!


Mi a párommal lombikra "várunk". A hsg után azt mondta a doki, hogy próbálkozzunk, mert sokan ezután esnek teherbe. Na persze, hogy egy jó darabig hanyagolni kellett a babatémát, mert a párom összeszedett egy kis betegséget. Egyébként elmondható rólunk, hogy nagyon ritkán szoktunk betegek lenni. Persze előre papíroztam, hogy most mindent össze fogunk szedni (nesze neked negatív kisugárzás). Viszont hála a párom rendbe jött, most mi is próbálkozunk gőzerővel, hátha mégis összejön minden beavatkozás nélkül. Reménykedem nagyon, mert így a hsg után valahogy más. Eddig sosem éreztem pl. hogy mikor is van peteérésem, most bezzeg, azt hittem egeret szülök, annyira erőteljes hasfájásom volt és a pg 53 is alátámasztotta. Remélem összehoztuk a babócát, majd kiderül. Drukkolok mindenkinek!

92. Bogyeszkusz (válaszként erre: 91. - Agnes89)
2009. nov. 9. 21:14
Köszönöm :)
91. agnes89 (válaszként erre: 90. - Bogyeszkusz)
2009. nov. 9. 21:07
Köszi, neked meg jó egészséget! :)
90. Bogyeszkusz (válaszként erre: 89. - Agnes89)
2009. nov. 9. 18:11

Nálunk minden oké :) Csütin megyek dokihoz,addigra nagyon remélem okés lesz a szívhang és persze minden más is :) rosszullétek elkerülnek eddig,de már jelzett azért Töpszlikém,hogy ott van és jól van :)

Sok sikert erre a hónapra! ;)

2009. nov. 9. 14:03

Üdv nektek! Nekem most múlt el a mensim, szóval most vetjük bele magunkat az újabb próbálkozásba. Meglátjuk hogy sikerül!


Ti hogy vagytok?

88. Bogyeszkusz (válaszként erre: 87. - Szamy36)
2009. nov. 9. 11:01

Ez engem is érdekelne! :)

Tessék szépen informálni minket! ;)

2009. nov. 9. 10:49

Sziasztok próbálkozók!

Van akinek hamarosan kiderül a próbálkozás sikeres volt-e?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook