Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki még 2010 ben teherbe szeretne esni küzdjünk együtt! fórum

Aki még 2010 ben teherbe szeretne esni küzdjünk együtt! (beszélgetős fórum)


1 2
5. Bea0124 (válaszként erre: 3. - Tobea82)
2010. okt. 6. 09:50

Én ezt biztos nem tenném mert bajt is lehet vele csinálni mármint az irrigálással!

A póz teljesen mindegy ilyen szempontból!!!!

Annyit szoktak ajánlani ha valaki teherbe akar esni hogy mindenképp a nő legyen alul,amikor a férfi...akkor a segge alá rakjon párnát,hogy a kis spermiumok tovább bent maradjanak és a feltartással segítünk hogy célba érjenek!

A védőnő is ezt mondta!

2010. okt. 6. 09:43

Sziasztok!

Én nekem már idén lett volna babám,de sajnos...

Azóta is szeretnék újra terhes lenni!

Nekem van egy kismamáknak-leendő kismamáknak szóló könyvem amiben sok minden megtalálható köztük a fiú-lány kérdés is?!!!


A kutatások szerint a hím spermiumok gyorsabbak,de rövidebb életűek,mint a nőnemű,tehát a fiú születésének valószínűsége nő,ha a legtermékenyebb időben(kb.14 nappal a köv.menstruáció előtt)élnek házaséletet,míg 3nappal a várható termékeny idő előtt a lány fogamzása valószínűbb!

Remélem érthető!-de ezt csak olyan nő tudja megcsinálni szerintem aki nagyon jól tudja hogy hogy működik a teste!


Én amúgy nem hiszek ilyesmiben!De remélem hasznos infót közöltem!

2010. okt. 6. 09:39

Én összegyűjtöttem különböző oldalakról hogy mik a lehetőségek:


Lány:

Az X spermák 48-72 óráig életképesek.Tehát peteérés előtt 2-3 nappal kell akciózni utána semmi.Akció előtt 1 órával kb. 1dl vízbe egy kiskanálnyi 10%-os ecetsavat tenni és irrigálni vele.Ettől a Ph savasabb lesz ami kedvez nekik.

Olvastam hogy aki diétázik az is inkább a lány fogantatást teszi lehetővé mert a szervezet gyengébb és fiu kihordására nem alkalmas.A missziónárius pózt ajánlják. :)


Fiu:

Y sepmiumok 18-24 óráig életképesek tehát ovuláció napján vagy az azt követőben a legjobb akciózni.Szódabikarbónás oldat segíti a lugosítást mert ezeknek az a kedvezőbb.Kutyapózt ajánlják.

2010. okt. 6. 09:05

Szia egyszer régen láttam Dr Ceizer müsorát és ott erröl is beszélt hogy otthoni modszerekel is lehet befolyásolni a majd születendö gyermek nemét

Arrol is beszélt hogy megkell változtatni együtlét elött a hüvely ph ill lugosági értékét, vvagy pl hüvös helyen történö fogantatás nagyobb valoszinüséggel lesz lány.

2010. okt. 6. 08:56

Sziasztok!

Érdekel hogy hogy lehet fiut vagy lányt csinálni,éppen tesztelni készülsz,vagy nem jött még meg?

Beszélgessünk!Irjuk le a tapasztalatainkat hátha másoknak is segítünk velük!

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook