Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki jártas a Budapest-Keleti pályaudvaron, segítene nekem? fórum

Aki jártas a Budapest-Keleti pályaudvaron, segítene nekem? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 2. 09:30

Vágányt érdemes megnézni a nagy táblán,10 percbe belefér.Én jártam már úgy,hogy neten megnéztem mindent,vártam a vágánynál,indulás előtt 5 perccel még semmi(sokat szokott bennt állni).Kiderült,hogy valamiért a másik oldalról indul :S


Az ilyen változásokról a kalauz sem tud mindig!

2011. szept. 2. 08:51
Oke,koszonom meg1x.
6. rohiani (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2011. szept. 2. 08:50
Azt nem tudom, de a kalauzt majd megkérdezheted, ő elvileg tudja, hogy melyikre érkeztek és esetleg az is, hogy a másik vonat mikor és melyikről indul.
2011. szept. 2. 08:47

Koszonom szepen.



Es meg annyit,hogy amit a neten irnak vaganyok,azok biztoskak?

Mert tegnap ahogy vettuk a jegyet,azt mondta az elado,h azt ne vegyuk keszpenznek!!

4. rohiani (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2011. szept. 2. 08:44

Állj időben az ajtóhoz leszállás előtt, a vonaton az első kocsiba. A 12-es a szélen van, nem megy be teljesen a érkezés-indulás táblákhoz( nekem ez a központi rész) a 9-es viszont ott van.

10 perc alatt teljesíthető a táv, de jobb ha sietsz.

2011. szept. 2. 08:38
Mit szeretnél megtudni?
2011. szept. 2. 08:38

Neztem a Keleti palyaudvarnak a terkepet,de sajnos ott nem igazan tudtam behatarolni,hogy milyen messzire is van egymastol a 12-es és a 9-es vagany??


Fontos lenne,mert hnap 10 perc lesz az atszallasi ido...


Szoval az lenne a kerdes h 10 perc alatt teljesitheto e a ket vagany kozotti tavolsag?

2011. szept. 2. 08:35
Aki jartas a Budapest-Keleti palyaudvaron legyen mar olyan kedves es segitsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook