Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítség!!! Aki videoszerkesztésben jártas, segítsen nekem legyenszíves! Sürgős lenne! (bluebox) fórum

Segítség!!! Aki videoszerkesztésben jártas, segítsen nekem legyenszíves! Sürgős lenne! (bluebox) (beszélgetős fórum)


2011. okt. 13. 14:33

Sziasztok!


Segítsetek nekem légyszíves. Sony vegas 7.0-m van, de szerintem az összes vegasnál ugyanúgy kell csinálni. Bluebox problémám van, az ezzel kapcsolatos fórumok kihaltak, részletes válasz nincs.:(

Szóval írja le nekem valaki részletesen hogy hogy kell blueboxot szerkeszteni.:) Légyszííííí...fehér háttér előtt gitározik a fiam. Namost beállítottam a crova key-t fehérre, odáig ok hogy minden elsötétül és kihozom a fiam képét, de az effektet ha ráteszem eltakarja az egész képet.:( Mit nem csinálok jól??

Előre is köszönöm a segítséget. Nagyon hálás lennék ha valaki leírná a folyamatot de lehetőleg úgy mintha egy 3 évesnek magyarázna.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook