Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aki fiatalon jóképű, az öregen is az. Legjobb példa rá... fórum

Aki fiatalon jóképű, az öregen is az. Legjobb példa rá... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. a.girl
2022. nov. 24. 23:16
Szűcs Totyát mondanám magyar példának, mindig döglesztő pasi volt, öregen is az.
17. pteri
2022. nov. 24. 22:14
Franco Nero, Terence Hill pl.szerintem most is jóképű, sármos.
2022. nov. 24. 21:25
Legjobb példa Alain Delon.
15. globus (válaszként erre: 13. - _Berry_)
2022. nov. 24. 20:42
Gerard Depardieu felismerhetetlen lett.
14. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 24. 20:38
Boldogat neki :)
13. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 24. 20:36
Ez nem igaz. Elég megnézni a filmsztárokat. Legtöbbjük, akik ráadásul megtehetik, hogy minőségi ételeket vásároljanak, személyi edzőjük legyen, öreg korukra nagyon elhanyagolják magukat, kövérek lesznek.
2022. nov. 24. 19:00

Vagy fordítva.;)


Ott volt Sean Connery, szerintem fiatalon egyáltalán nem volt jóképű, idősebb korában viszont igen.


És, hogy ki ne maradjon nálam: Bruce Willis nagyon jóképű volt 40 körül, de így 60 felett már nem.


És még sorolhatnánk...


Eszembe jutott Harsányi Gábor, aki bár nem volt jóképű sosem, de öreg korára inkább néz ki egy öreg néninek, mint bácsinak.


Erre van is egy mondás, amit nem tudok szó szerint idézni: minden öreg bácsi úgy néz ki, mint egy öreg néni és minden öreg néni úgy néz ki, mint egy öreg bácsi...

2022. nov. 24. 16:34
Szerintem az ellenkezője is igaz.Sok mindentől függ.de senki ne mondja nekem,hogy az idő nem látszik valakin aki állitólag jóképű volt fiatalon.Fiatalon testileg minden más és nem csak abban,tudomásul kell venni az idő haladtát és megtalálni a korosztályunkban a szépet,a jót.Van aki nem igy tesz és később állandóan azzal fogllakozik,azok kesereg,amin nem érdemes.
10. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 24. 14:48

Egyáltalán nem biztos, hogy aki fiatalon jóképű, öregkorára is az marad. Ebben sem lehet általánosítani. Vannak férfiak, akik idősebb korukra is hozzák a jó formájukat, de vannak olyanok is, akik nem tartják magukat. Sok mindentől függ ez.


Nem szorosan a témához tartozik, de vannak olyan férfiak, akiknek kifejezetten előnyükre válik a korosodás. Ismerek olyan negyvenes férfit, aki nyálasszájú, férfiasnak egyáltalán nem nevezhető fiúcskából lett jóképű, sármos férfi.


A dédpapának további jó egészséget, és sok rajongót kívánok a klubban. 🙂

2022. nov. 24. 14:16
Van rá példa, hogy megmarad a korábbi vonzerő. Pl az A-HA énekese Morten Harket még 63 évesen is jóképű (úgy 55 éves koráig eszméletlenül jó pasi volt... )
2022. nov. 24. 13:26
Az én nagyapám 91 éves korára veszitett korábbi csáberejéből, de szórakoztató stilusa mellett gyönyörű kék szemei , tekintete nem változtak.
2022. nov. 24. 13:22

Boldog szülinapot a dédipapádnak, kívánok neki még sok-sok egészségben, boldogságban eltöltött évet!


Bocsánat, hogy eltértem a témától, de olyan jó olvasni, ha valaki ilyen szép életkort él meg 🙂

6. globus (válaszként erre: 4. - Gyöngy:))
2022. nov. 24. 13:12
Szerintem ilyesmivel elfogultak vagyunk. Még az idő múlását is másképpen érzékeljük, ha rokonra, ismerősre nézünk. Úgy érezzük, ők semmit nem öregedtek, mivel gyakran látjuk őket. Éppen ezért nehéz elfogadni magunk öregedését: tükörben változatlan, de vegyünk csak elő egy régi fényképet 🤔
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 24. 13:10

Nem feltétlen.


Csak nézel filmet,,láthatod a színészeket,,,nem véletlenül " szabatnak" aztán ebből meg még rosszabbul jönnek ki.


De örülök hogy van dédapád,,már az is szerencse:))

4. gyöngy:) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. nov. 24. 13:07
Biztos embere válogatja. Az én apukám nagyon jóképű volt, 80 éves korára is megmaradt a sármja.
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 24. 13:04
Sajnos, egy fecske nem csinál nyarat, a statisztikát kell nézni ! Örülj, hogy a dédapád ilyen jól tartja magát, és még jóképű is ! :)
2022. nov. 24. 13:00
Szerintem ez nagyon nincs így, a legtöbb férfi ismerősöm, aki jóképű volt fiatalon, nagyon nem szépre öregedett...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook