Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akasha krónika olvasás fórum

Akasha krónika olvasás (beszélgetős fórum)


2013. aug. 13. 00:14

A legmegbízhatóbb információforrás a te saját elméd - a meditáció által megismert világ.

Minden más csak valami "sötétben tapogatódzás".

18. fa6fa96681 (válaszként erre: 17. - Abigail333)
2013. aug. 5. 22:59

Lehet hogy tilos de ez a jós ezt mondta.

Nem is jött be neki.....

17. abigail333 (válaszként erre: 16. - Fa6fa96681)
2013. aug. 4. 17:34
Halált tilos jövendölni.
2013. aug. 1. 17:02

Kíváncsi lennék mennyi jön be a jóslatokból...:)

Családtag egy helyi nagyon felkapott,sikeres jósnőnél:

Jósnő:-A maga sógora(én)ugye ősz hajú?

Rokon:-Nem,nem ősz.

j:-Kicsit sem?

R.-Nem.

J:-Akkor nemsokára megőszül!!!!

Ez volt 3 éve...EGY ŐSZ HAJSZÁLAM SINCS!!!

Azt is megjósolta hogy a következő évben meghal valaki a családban!!!Hát pont született....

15. grizus
2013. aug. 1. 02:23
Tudtommal egy jó jós is innen dolgozik. Ő is a szimbólumok nyelvén beszél.
2013. júl. 31. 20:29
A minap hallottam, hogy van, aki neten ismeretlenül olvas skype-on keresztül az Akashaból, ha van kérdése valakinek. Tehát megmondja rá a választ. Na ez az, ami beteg és idiótaság. És sajnos vannak, akik ezt elhiszik.
13. abigail333 (válaszként erre: 9. - A882c7138a)
2013. júl. 31. 20:28
Valahogy így van... A tudatalatti megnyitása az Akasha krónika olvasása. Van olyan, hogy kollektív tudat és tudattalan, ez a téma is beletartozik.
2013. júl. 31. 13:00
Robert Bruce szerint...
2013. júl. 31. 12:59

>Az Akashi felvételek


Ez az asztrális és mentális dimenzió közötti átmeneti zónában található, részben asztrális, részben mentális, és bizonyos módon kiterjed az összes szintre. Ezek a felvételek tartalmazzák az összes, valaha történt eseményt, gondolatot, mint egy hatalmas, mentális emlékezet, képeskönyv. A felvételek a múlt és a jelen eseményeit és gondolatait tartalmazzák. Kicsit olyan is ez, mint a jövõbe látás. Ahhoz, hogy valami értelme legyen a felvételeknek, egy kis álomfejtési gyakorlat kifejezetten segít.


Ha az Akashi felvételekhez utazunk, a legnagyobb energia által körülvett eseményeket fogjuk látni. Éppen ezért a háborúk, természeti csapások és szerencsétlenségek a legjobban láthatóak. Az õket körülvevõ hatalmas energia miatt az összes többi dolog felett állnak, és ezek látszódnak a legjobban. Ha a jövõbe nézünk, a lehetõségek területére, akkor a szimbolizmusnak az aktuális eseményekkel alkotott zavarba ejtõ keverékét fogjuk látni.


Ezt a jövõkép-szimbolizmust a fõ vallások hit-rendszerei okozzák. Emberek milliói évezredeken keresztül hittek jóslatok bizonyos formáiban. Akár a Biblia Jelenések Könyvérõl van szó, akár Nostradamus írásairól. Ezek az õsi jóslatok sûrûn át vannak szõve szimbolizmussal. A szimbolizmus meghatározza, hogy hogyan álmodnak és gondolkoznak az emberek a jövõvel kapcsolatban. Ez a szimbolizmus viszont az Akashi felvételekben (tekercseken) a jövõbeli események szimbolikus ábrázolásaként jelenik meg. A szimbolizmus nagy segítség az Akashi felvételek "olvasása" közben.


Az Akashi tekercsek indexként is használhatók. Például, a kicsit késõbb leírt referencia a "Háború Kutyái" könnyen érthetõ egy jelenlegi háborúként. A Kaszás a halál és a pusztulás egyetemes jelképe. Tehát, ha ilyen típusú, jövõbeli események iránt érdeklõdünk, akkor a háborúnak erre a szimbolikus bejegyzésére kell hangolódnunk, azután a kategóriában megkeresni a múlt és a jelen háborúit. Az álomfejtésen kívül nagy segítség lehet némi történelmi, földrajzi, vallásos szimbolika-béli, és háborús vezetõket és államvezetõket illetõ ismeret.


Például, a lejjebb leírt jövõ-látomásban, ha ismertem volna azt az embert, aki az ott látott tömeghez szónokolt, és felismertem volna az országot, akkor egy pontos jóslatot adhattam volna, ahelyett hogy utólag legyek bölcs.


Beléptem az Akashi tekercsek tudatállapotába. Nagy tömegû szimbolizmussal találtam szembe magamat. Egyszerre négy dimenzióban láttam. A tudatom ezt nem igazán akarta elfogadni. Háborúkat, szerencsétlenségeket, földrengéseket, vulkánkitöréseket, repülõgép-szerencsétlenségeket, gyilkosságokat, stb. láttam, nagyon zavarba ejtõ és depresszív élmény volt.


Ám a látott szimbólumok egy kis darabkáját felismertem, és erre hangoltam magamat. A Kaszást láttam a Háború Kutyáit pórázon tartva, amely kutyákról több próféta is írt. Ezek a kutyák félelmetes vadállatok voltak, mészárlásra kész állkapcsokkal. Ez a csuklyás alak tartotta õket ellenõrzése alatt, egy gonosz koponyával az arca helyén, egy kaszát hordozva. Amint figyeltem, elszabadította a kutyákat, ezzel egy közelgõ háborút jelezve.


Erre a helyszínre hangolva magamat, az egész fölött lebegve, éreztem a napsütést és az alattam elterülõ város illatát. Egy embert láttam, két hatalmas kard alatt egy emelvényen beszélni, több ezer emberhez intézve szuggesszív szavait. Az egyik kard egy keresztes lovag kardjává változott. Az ember Szaddám Husszein volt, a helyszín pedig Bagdad, az ismeretlen katona sírjánál. Ezt hat hónappal az Öbölháború kitörése elõtt láttam. Nem tudtam, hogy ki ez az ember és hol is jártam, amíg nem láttam az egészet a televízióban.


Az Akashi felvételeket lapozgatva olyan, mintha egy végtelen, mentális fotóalbumot nézegetnénk. Félelmetes mennyiségû látvány és hang bombázza a látogatót, amelyek a múltból, a jelenbõl és a lehetséges jövõbõl származnak. Ezek közül a tekercsek közül ki kell egyet választani, ráhangolódni és megnézni. Ekkor az adott tekercset "végigéljük", mintha nézõként ott lennénk a helyszínen.


Az Akashi tekercsek lekérdezése egyedül is történhet, ha van gyakorlatunk, de ez általában inkább egy gyakorlott lény segítségével történik, aki a létezés egy magasabb szintjérõl származik. Ez olyan, mint egy telepatikus idegenvezetés. A hatalmas információmennyiséget kiszûrik az embernek, és a kívánt tekercset érthetõ formában lejátssza a... könyvtáros.


Néhány ember azt állítja, hogy az Akashi felvételek közé érve egy könyvtárat talált ott, valódi könyvekkel. A múlt, jelen és jövõ mint szöveg jelentkeztek a könyvekben. Néhányan azt is állítják, elolvastak egy felvételt, azután beléptek a felvételbe, és elsõ kézbõl megtapasztalták azt.


Ezek mind igaznak tûnnek az Akashi tekercsekkel kapcsolatban. Ezek könyvtáros által vezetett látogatások, ahol az Akashi felvételek valami ismerõs, könnyen megérthetõ és elfogadható dologként kerülnek bemutatásra.

10. 342402de6d (válaszként erre: 9. - A882c7138a)
2013. júl. 31. 05:37
Ismerd meg önmagadat és tudni fogod a sorsodat. Mert a sorsod te vagy....
2013. júl. 31. 01:51

Én természettudományos képzést kaptam, mint orvos és ugyan akkor mindig tudtam, hogy a "természettudomány" az csak egy része a teljes világmindenségnek.

Az "akasha krónika" az a keleti hitvilágban az "emberek sorsának leirata".

A keresztény hitvilágban ez úgy néz ki, hogy Isten még "hajad szálainak számát is nyilván tartja".

Az én véleményem az, hogy minden ember ismerje meg önmagát, gondolati önmagát minél alaposabban, ezáltal kerül közelebb a világmindenség megismeréséhez.

Az akasha krónika/tekercsek információi semmivel sem tartalmaznak több információt, mint amit önmagad megismerésével nyersz. (A Delphoi jósda bejáratának felirata! Ismerős?)

Van egy nagy utazás. A világ legnagyobb utazása! Nagyobb utazás, mintha ötször körbeutaznád a földet. Tudod mi ez?

A két füled közötti 20 cm-es utazás.

Utazás az elmédben.

Onnan megtudsz mindent. OTT VAN AZ AKASHA KRÓIKA.

2013. júl. 31. 01:19
És én úgy tudom Akashi tekercsek....Legalább is az én olvasatomban:D
2013. júl. 31. 01:18
Ez azért nem ilyen egyszerű hogy csak úgy olvasom:))))Meditáció,gyakorlás,fejlődés,aztán újra és újra....Nem sok ember jut el arra a szintre.
6. grizus (válaszként erre: 4. - Kyra.Eleison)
2013. júl. 31. 01:10
Pl. a fényevőknél. Mondtam, hogy szerintem van ilyen, csak baromi ritka, erre elküldtek a francba. Általában az ezotéria nagyon csípi a szemüket.
2013. júl. 30. 19:51
Nem hinném, hogy érdemes foglalkozni a tahó beszólásokkal. Mindenki a saját szintjén nyilvánul meg - ez van. Amúgy szerintem az ilyen beszólások írói nemigen tudnak az Akasha krónikáról, ahhoz nagyobb spirituális műveltség kell.
4. Kyra.Eleison (válaszként erre: 3. - Grizus)
2013. júl. 30. 13:37

Éjszakás műszakos vagy? :D:D

Ki küldött már el a jó....ba??

2013. júl. 30. 03:46
Csodálom, hogy eddig nem küldtek el a jó ezoterikus anyukádba. Engem más fórumokon igen, lehülyéztek, stb. Nyilván lövésük sincs magáról a címről, ezért nem. Mindenesetre sok sikert kívánok Neked.
2013. júl. 29. 15:42
Egy könyvet ajánlok. Dolores Cannon: Halál és élet között. Sokat megtudhatsz belőle arról, amire kíváncsi vagy.
2013. júl. 24. 19:12
Az Akasha krónika olvasásáról szeretnék mindent megtudni. Tapasztalatokat várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook