Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándékötletre van szükségem! fórum

Ajándékötletre van szükségem! (beszélgetős fórum)

2015. aug. 17. 12:03
Köszi a tippeket, elgondolkodom rajtuk.
2015. aug. 17. 07:19

Egy ajándék kosarat csináltatnék, és benne a névjegykártyád, ill. boríték egy vásárlási utalvánnyal valamelyik ékszer-üzletbe, vagy hasonló üzletbe. Majd azt vesz belőle, amit akar.

Az üzlet, ahol a kosarat összeállítják, vállalni szokták a kiszállítást is!

2015. aug. 16. 23:11
Esetleg egy "élmény" ajándék? Azt arra válthatja be,ami neki szimpi. Vagy,ha van férje,barátja,egy éttermi "élmény" is jó lehet,ahova kettesben mennek el.
3. virag32 (válaszként erre: 2. - Livilla)
2015. aug. 16. 22:00
á, ennél eredetibbre gondoltam.
2015. aug. 16. 21:56
Vásárlási utalvány ?
2015. aug. 16. 21:53

Sziasztok!

Külföldön élek, és fogászati kezelés miatt jöttem haza két hétre. (Elég sokrétű beavatkozás, időigényes.) A fogorvos lány már régóta ismerősöm, nagyon jóban vagyunk, hat éve visszajárok hozzá, facebookon is beszélgetünk, stb, szóval nem baráti kapcsolat, de a páciens-orvosnál sokkal több.

Rengeteg minden közbejött most neki, beteg a gyereke, a technikusa szabadságon lenne stb, konkrétan az én kedvemért jön be hetente két-három alkalommal az asszisztensnőjével együtt.

Nagyon hálás vagyok neki ezért, de hallani sem akar semmi ajándékról vagy másról, amivel ezt kifejezhetném neki.

Nagyon szeretnék mégis valami ajándékkal köszönönetet mondani neki meg az asszisztensnőjének, de nem tudok mit kitalálni. Virág, csoki annyira snassz.


Mit ajánlanátok egy ilyen helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook