Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándékötleteket várok apukám 50.szülinapjára fórum

Ajándékötleteket várok apukám 50.szülinapjára (beszélgetős fórum)


20. d3d94691a4 (válaszként erre: 19. - Ultramarin)
2012. jan. 10. 22:11
Ez nagyon jól hangzik. Tudnál küldeni elérhetőséget?
19. ultramarin (válaszként erre: 11. - Krozika)
2012. jan. 9. 23:27
igen, ez tényleg nagyon jól működik! mi nem otthon csináltuk, hanem csináltattuk (egy szimpatikus testvérpár fogalkozik ilyesmivel) és nagyon jól kitalálták, mozogtak a szereplők, vicces volt és megható!:)
2010. febr. 24. 09:06

Ne haragudjatok,hogy így eltűntem, de nem volt netem & időm sem sok! Nagyon jó ötleteket adtatok,most aztán lehet szemezgetni!!! A cicis torta szuper!!! Az unokatesóm tud szerezni egy szilikonos bombázót, aki "felpezsdítené" a hangulatot.Apukámnak ugyanis nagyon nagy a szája ilyen szempontból!:-)))(Régen sok nője volt,mostmár csak anyu:-))) Addig a gyerekeket betereljük a házba legfeljebb...A férjem nagyon otthon van a számítógépek-terén, biztos szép összeállítást tudna csinálni az eltelt 50 évről. A nagyimtól beszerzek majd képeket.Úgyis lesz projektor meg karaokee,úgyhogy a technika adott lesz.Mi is anyukámmal arra gondoltunk,hogy egy Barcelonai úttal kéne meglepni.


Köszi még egyszer,azért még ha eszetekbe jut valami,írjatok nyugodtan:-))

17. pethoevi (válaszként erre: 13. - Hevniki)
2010. febr. 23. 20:34
Ez tényleg isteni!!!Sajnálom,h nálunk mostanában senki nem ül ilyen kerek évfordulót! :-)))
16. d3d94691a4 (válaszként erre: 1. - Szeklice)
2010. febr. 23. 16:22
Szia! Mi a nagyszüleim 50. házassági évfordulójára készítettünk egy családfát. Nagy tanakodás előzte meg az eseményt, mert amit veszünk nekik, azt mindig csak a szekrénybe rakják. Így arra gondoltunk, hogy nem veszünk nekik semmi "nagy" ajándékot, inkább maradandó meglepetést kapnak. Gondoltunk arra, hogy elmondunk nekik egy verset, de ezt inkább nem vállaltuk, mert úgysem tudtuk volna végigmondani. De születésnapra lehetne például a barátaival egy vicces csasztuska szerű verset íratni, hogy nekik melyek a legkedvesebb emlékeik apukáddal kapcsolatban. Fő, hogy humoros legyen! Végül mi az említett családfa mellett döntöttünk, és nagy volt az öröm! (A képeim között meg is tudod nézni!) Írhattok egy mesét is az életéről, vagy egy emlékezetes momentumról (pl. a Barca meccs története.) Attól is függ, mennyire vállalkozó kedvű a család, a barátok!
15. nixi. (válaszként erre: 13. - Hevniki)
2010. febr. 23. 12:20
Ez iszonyú jó ötlet, eddig csak legény- és leánybúcsún csináltunk hasonlót, de megjegyzem és köszi!
14. stokimagdi (válaszként erre: 11. - Krozika)
2010. febr. 23. 09:45

Én is ezt javasolnám.

Anyósomnak készített a sógornőm tavaly 80-ik szülinapra.

Nagyon szép volt, megnéztük együtt az egész család.

Fényképekkel, zenével, stb.

13. hevniki (válaszként erre: 1. - Szeklice)
2010. febr. 22. 21:53

KEdves Szeklice!

Apum októberben volt 50! :) Nállunk is nagy családi összej9vetel volt. A fő ajándéka egy Római utazás volt, de rögös út vezetett a fő ajándékig:) mivel sokan voltunk nagyon jól sikerült bulizós, JÁTÉKOS nap volt, mely csak rólla szólt!!!! Mindenkit előre bevontunk, ami annyit jelenet, hogy a nap játékos feladatokról, és az azokért kapot jutalom ajándékokrül szólt!

Ilyenek pl.: 1 feladat: kirakni egy képet ami persze családi kép volt a múltból. Nagyon jól sikerült, mert a tesói is odahuppantak mellé, és együtt rakták ki:), utánna jöhetett egy ajándék, 2. feladat: egy mókás mondatot az 50 esekről szétvágtunk szavanként-mondatkirakás-ajándék, 3: rajzolja le a családját:), 4: mivel apa katona volt sokáig fel kellett sorolni a a katonai rendfokozatokat-ajándék, ilyenek voltak kb a feladatok, és a legvégén a kérdés : Melyik épület épült ie. 80 ban ? segitségként az épület a nevét közeli Néro császár colossus szobráről kapta. NA EZ TELJES MEGDÖBBENÉS, uis minden kérdés rőllszólt, vagy vele kapcsolatos volt, igy ezen kattogot miközben mindenki már skandálta, hoyg a Colosseum, erre a tesóm és én férjem a hatalmas colosseum formájú tortával óriás tüzijátékkal bevonultak, mindenki csak ámult-bámult :) Mikor elfujta aztán a gyertyát jött az utolsó ajándék, ami egy kézzel készitett doboz volt, kinyitva csupa olaszországi szalvétatechnikával felvitt kép, és benne egy gratuláció, amely dicsére a játékban nyújtott teljesitményéért, illetve repölőjegy nyomtatva, szállás infók...

A legjobb ebben, hogy 2-3 órát elvagytok, jó buliinditó, közösségformáló, és igazából pár papir kell hozzá, szines tollak a rajzoláshoz, és kész is a buli. Mi ajéndékok gyanánt is egyszerű samponokra nyomtattunk ilyen irásokat: hajmeresztő hajsampon, sexi 50 eseknek :)

Ami játék lehet még, hoyg kérje meg a felesége kezét újra, táncoljon, stb... ami az ünnepeltre jellemző vagy épp nagyon nem :) Nállunk nagyon bejött, még ma is emlegeti a család, és pl. Apa nem az a szereplős tipus, de egy életre emlékezetes maradt Neki is és csak pörgött, pörgött... NAgyon jó szivvel gondolok arra a napra. Bocsánat, lehet, hogy kissé kuszára sikeredett a leirás, de annyira el akartam mondani mindent!!! :) hihi, bocsi Azért remélem megmozdult a Te fantáziád is :) Puszi

12. ejmi
2010. febr. 22. 21:50
Gyerekkori fotóját, vagy kedvenc csapata fotóját tetesd rá egy pólóra. Párom nagyon örült Neki ! :)
2010. febr. 22. 21:49
készíts neki egy dvd-t az élete eseményeiből képekben. gyermekkorától napjainkig a jelentősebb eseményekkel. nagyon megható tud lenni egy jó kis zenei aláfestéssel. emlékezetes ajándék lehet!
2010. febr. 22. 21:35
nem tudom milyen viszonyban vagy vele, de az tuti én fateromnak küldenék egy strippes csajt rendőr vagy ápolócuccban :)) buli a haverokkal és beállit egy csaj, na ez tuti falhoz vágja és nagyon fog neki örülni :))) én biztosan megcsinálom a fateromén jövőre :)
2010. febr. 22. 21:32
szia ha megtudod oldani csinálj egy albumot képekkel és valami személyest amit nagyon szeret vagy már rég vágyotrá .
8. dogiz (válaszként erre: 6. - Sword)
2010. febr. 22. 21:31
ja csak nehogy úgy járj mint a "Barátok közt"-ben a legénybúcsún csaj helyett a pasit küldtek:D
2010. febr. 22. 21:31
Írtad szereti a focit, egyik esmerősöm römi kártyát csináltatott a rokonának /esetleg, ha szeret kártyázni lehetne a kedvenc csapatából összeállítani egyet./ egy ajándéknak elmegy.
6. sword (válaszként erre: 1. - Szeklice)
2010. febr. 22. 21:28
szia, én rendelnék neki hastáncosokat..vagy tűzzsonglőröket..!
2010. febr. 22. 21:26
aztán írd meg,h mi mellett döntöttetek!
2010. febr. 22. 21:26

Szerintem valami élményt adjatok neki,amit nem felejt el soha,amíg él!Valahova utazzatok el,csak szűk család,és olyan programokat szervezzetek,amik az ő kedvencei!

(azért ha néha iszik pl pezsgőt,vagy bort,gravíroztassatok poharat a nevével,és egy 50essel!)

2010. febr. 22. 21:25
ajándéknak svájci bicskát ajánlok, ha még nincs neki
2010. febr. 22. 21:22

én mindenképpen egy cicis tortára adnék,és egy személyes dolgot gyerek koromból! ;)

és 50száll kék rózsát vagy székfűt!!

2010. febr. 22. 21:20

Édesapám augusztusban lesz 50 éves, és már most el kezdte szervezni a kertipartját. Ott lesz az egész család, kb.60 ember.A férjemmel nagyon szeretnénk meglepni valami ütőssel,de fogalmam sincs mi legyen az. Imádja focit,az az élete (azon belül is Barcelona, MU).Járt már Barcelonában is meccsen.Azon kívül imád enni (inni egyátalán), ezért is 120 kg.Jó humora van, nagy társasági lény.Talán ezekből az infókból már ki lehet találni neki valamit. Gondoltunk sztriptíztáncosnőre, dehát a 60 ember fele ugyebár nő,és kisgyerek...

Nagyon megköszönném,ha valaki adna egy jó ötletet! Tegyük fel,hogy pénz nem akadály (persze csak ésszerű mértékben:-)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook