Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel lepjem meg apukámat szülinapja alkakmából? fórum

Mivel lepjem meg apukámat szülinapja alkakmából? (beszélgetős fórum)

8. ~Éva~ (válaszként erre: 6. - 6a21058463)
2008. okt. 27. 17:25

Gravírozott karórát vettünk, nagyon megörült neki!

Köszi az ötleteket!

2008. okt. 13. 10:22

Még nem döntöttem, bár már vészesen közeleg a 23.-a!

Az a gond hogy a hastáncos nőt anyukám nem biztos hogy jó szemmel nézné...

2008. okt. 12. 15:02
Vehetnél neki egy gravíroztatott tollat. Én anyumnak vettem olyat, nagyon örült neki, de egy ilyen szeriontem férfinak is jó ajándék. Amúgy majd elmondod, hogy végül is mit vettél neki?
2008. szept. 18. 17:10
Üléshuzat az kellene az autóba csak nem tudom hogy arra vágyna szülinapjára vagy hogy örülne egyáltalán neki!
2008. szept. 18. 17:02

A szokásos ruhanemű, illatszer.

Ezeket csak úgy sorolom, ami épp az eszembe jut: utazó táska, kisrádió, autóba üléshuzat, esernyő, kertesházban laksz, akkor valamilyen kerti szerszám, nézd meg, hogy esetleg mi az, ami már kopott, rossz...stb. hát ennyi így hirtelen.

2008. szept. 18. 17:01

Ha szereti a sört vagy bármilyen más italt vegyél neki azt és tegyél a tetejére egy cumit

Szeritnem nagyon poénos lenne

2008. szept. 18. 16:55

Szia! Apukámnak a hétvégén tartottuk az 54. születésnapját, kellemes baráti/családi társasággal. A testvéremnek és nekem nem volt ötletünk. Anyunak jutott eszébe, hogy egy exkolléganője hastáncol...

Hát elhívtuk! :) Apunak (és mindenkinek) leesett az álla! (szó szerint)

Mi sem csináltunk még ilyet... (az én apum is szeret horgászni, és a borokkal is fogalalkozik, de már sok mindene van... így jó ötletnek találtuk...)


A tesómmal felesben fizettük a lány produkcióját... és vettünk még egy szép és finom tortát is az apunak. Igazán jó volt.

Üdv.


Üdv.

2008. szept. 18. 16:49

Apu október 23.- án lesz 46 éves! :)

Ötleteket, tippeket várok tőletek hogy mivel lephetném meg őt! Hobbija a horgászás, szereti a borokat... de már mindene megvan a pecázáshoz is és névnapjára általában bort szokott kapni mástól is! Szegénynek már elege lehet h mindig ugyan azt kapja! :)

Olyan nehéz a férfiaknak vásárolni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook