Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándékba kutya - kié a felelősség? fórum

Ajándékba kutya - kié a felelősség? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ajándékba kutya - kié a felelősség?

1 2 3
2009. máj. 25. 20:03

Hát nálatok nagyon megy ez a mindenki mindenkinek kutyát vesz! Iszonyatosan felelőtlenek vagytok! Nem volt elég, hogy a nagyidra rásóztatok két kutyát, be kellett szerezni egy harmadikat is? Legalább a megmaradt két kutyára figyeljetek már egy kicsit jobban!

Azt sem értem, hogy kisgyerek mellett miért nem lehet veled kutya is. Nekem van kutyám, de biztos nem fogom lepasszolni, ha lesz gyerekem.

Ne haragudj, ha egy kicsit nyers voltam, nem akartalak bántani, de mindig nagyon felháborít, hogy emberek mennyire felelőtlenek tudnak lenni.

6. cukilany (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2009. máj. 25. 18:56
Fiatal kutyusok játékból harapják egymást sokszor, nekünk is kettő volt és néha már féltem, annyira játszottak. Pici kutya még annyira törékeny, nagy meg valszeg nem mérte fel a harapása erejét! Sajnos!
2009. máj. 25. 18:24
Miért nem lehet gyerek+kutya egyszerre, ez nem fér a fejembe...
4. pemete (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2009. máj. 25. 17:30
Az hogy egy kutya agresszív vagy nem, az nem attól függ milyen fajta! A mi kutyánkat is támadta már meg golden retriver, meg labrador is csak úgy első látásra.
2009. máj. 25. 16:35

Szerintem nem kell ilyeneken gondolkozni,ami megtörtént,megtörtént.

Szerintem tanultatok belőle.

Sajnálom a kiskutyit,de szerintem már felesleges felelőst keresni. Végül is még azt se sejtehette senki,hogy biztosan meg fogják támadni a nagyobbak.

2009. máj. 25. 16:34
Megharapta a golden. És konkrétan ebbe halt bele? Amit nem értek, az az, hogy a golden nem agresszív fajta... Vagy keverék golden volt?
2009. máj. 25. 16:03
Számtalanszor elmondták már az állatvédők, hogy ne vásároljunk kisnyulat húsvétra a gyerekeknek és kiskutyát szülinapra akármilyen édes ajándék is.
Sokan ezt elfelejtik és így a dolog tragédiába torkollhat és mindenki csak egymásra mutogat...

Ugrás a teljes írásra: Ajándékba kutya - kié a felelősség?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook