Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajándék ötleteket szeretnék 9 éves kislánynak fórum

Ajándék ötleteket szeretnék 9 éves kislánynak (beszélgetős fórum)


6. Marcsy.. (válaszként erre: 1. - Suerte)
2013. aug. 6. 16:56

Szia!

Az én kislányom is 9 éves. Aminek nagyon örült mostanában, az (igaz nem magyar termék) egy összerakható ékszerdoboz. Kis fa darabokból állt, neki kellett összeragasztgatnia. Volt hozzá festék, amivel minden féle színűre kifestette, majd ragasztott rá matricákat, betűket, stb. Szerintem Tesco-s, de nagyon jó pofa, főleg azért, mert neki kellett megcsinálni.


A másik, amit nagyon szeret, igaz ez már árban húzósabb, a csillámtetováló készlet. Neten rendeltük, azóta minden vendég csillámtetkóval tér haza!

5. suerte (válaszként erre: 4. - 07d3f28eb4)
2013. aug. 1. 18:32
Ó, tényleg, köszönöm! :) Babát én sem gondoltam, ahhoz már szerintem nagy lány. De a táska ötlet tetszik, vannak tényleg szép kalocsai mintás kis táskák.
2013. aug. 1. 09:49
vagy kalocsai mintás táskát, az most trendi is. A 9 éves lányok már nem igen játszanak,ékszer, ruha, táska, cipő, illatszer, smink stb. köti le őket... Napló, ilyesmi még. Tipikus magyar játék egyébként a Rubik kocka, vagy plüssben Mazsola, Kockásfülű.
2013. aug. 1. 08:35
Ha mindenképp magyar terméket szeretnél, kalocsai blúzt is vihetsz neki!
2013. aug. 1. 08:34

Baba, Barbie baba, de ha van fb oldalad, itt van egy ismerősöm aki sajátkezűleg készít mindenféle édibédi lényt... ezek nagyon jópofa kis ajándékok


[link]


Esetleg egy szép ezüst karlánc, az emlékbe is megmarad.

2013. aug. 1. 08:22
Sziasztok! Szeptemberben megyek Olaszországba, ahol a családban van egy 9 éves kislány. Szeretnék vinni neki valami magyar ajándékot aminek örülne. Kislányos anyukák, segítsetek nekem légyszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook