Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándék nagypapáknak/apósnak/férjnek fórum

Ajándék nagypapáknak/apósnak/férjnek (beszélgetős fórum)


2013. dec. 8. 21:07

Én akkus csavarbehajtót vettem a páromnak,mert mostanában sokat bosszankodott a hiánya miatt.

Papa már sajnos nincs a családban,de amikor még volt,általában könyvet,és édességet kapott,ez volt a két nagy szenvedélye.

Apósom nem kap külön,hanem közös ajándékot kapnak anyóssal.

2013. dec. 6. 09:42
Szerintem bármit meg lehet venne egy nagyapának, egy apósnak és egy férjnek is, ami illik hozzá, amit szeret, amire vágyik. Ez pedig mindig az adott emberen múlik, általánosítani nem lehet.
2013. dec. 5. 21:48
Könyvutalvány, parfüm, sál, bôrkesztyû, egy kedves közõs fotó szép keretben, színházjegy (valami sírva nevetôs darabra pl. THÁLIA színház: Kövek a zsebben), óra, egyedi bögre, hangoskönyv (pl. Örkény: Egypercesek), vörösbor (pl. Birkás pincészet: ZORRO), egy doboz macaroon vagybonbon, DVD (egy szuper francia film: The Intouchables/ Életrevalók), laptop táska, végül ha nagy ajándék kell: egy Kindle Fire. Most az összes ötletem lelôttem - remélem nem tévednek erre a család férfitagjai...
2013. dec. 5. 21:24

Ha a hobbijához veszel vmit, az biztos beválik. Lehet még egy jó könyv (érdeklődésének megfelelő), egy egyedi póló, kedvenc borból egy üveggel egyedi címkével.

Pl. a mi családunkban szeretnek barkácsolni a férfiak, úgyhogy nálunk menő ajándék vmi szerszám vagy gép a műhelybe. Ha sportol az illető, akkor ahhoz vmit.

Vagy lehet egy ajándékcsomag több kisebb vmiből, amit szeret (édesség, kávé, ital,stb).

2013. dec. 5. 17:33

Én az ilyesmit, mint zokni, zsebkendő nem tartom ajándéknak, hisz azt mindenképp meg kell venni!


De pl. egy drága újság előfizetése, vagy a hobby-

hoz való valamilyen szintű hozzájárulás, sportszer,

sportruházat, vagy egy bérlet a kedvenc sporttermébe talán nem rossz ötlet.


Nagypapáknak már lehet valami drágább édesség,

-már, ha szereti- vagy jobb minőségű kávé

(magukra úgysem költenek többnyire)

2. kisj
2013. dec. 5. 17:11
meleg zokni/zsebkendő/nyakkendő:S
2013. dec. 5. 17:06
Minden, amit lehet venni nekik (főleg karácsonyra!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook