Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ahol a betegnek kell diagnosztizálni magát! fórum

Ahol a betegnek kell diagnosztizálni magát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ahol a betegnek kell diagnosztizálni magát!

1 2 3 4 5
2010. máj. 14. 16:33

én most vagyok abba a cípőbe, hogy az istenért nem akarta megérte a doktornő , hogy nem vagyok allergiás és folyamatosan allergia elleni gyógyszert írt föl orrcseppeket hiába mondtam neki, hogy vérzett tőle az orrom nem is érdekelte .

Aztán kiderült, hogy orrsövényferdülésem van , és nem allergiás vagyok én tudtam , hogy nem vagyok az de most én mondjam meg mi bajom van.

Ez tragédia és ez kb. fél éve megy és most jöttek rá mi bajom van.

7. homokóra (válaszként erre: 6. - Cicusbaby19)
2010. máj. 14. 16:32

Ha ott is így fogalmazod meg a panaszodat, nem csoda hogy tehetetlenségében laborba küld:)

Egyébként egy labor nem mellékes egy diagnózis felállításához.

2010. máj. 14. 16:29

meg akármit mondok neki hogy mire kéne mi és mi kb a bajom egyből laborba küld...

akármit mondok... :S



milyen orvos az ilyen???

2010. máj. 14. 16:28
boics 6ezer
2010. máj. 14. 16:27

hát én is jártam már úgy hogy a dokinak mondtam hogy adjon valami enyhébb altatót vagy valamit ...

erre felírt nekem 600 ft értékű győgyszereket...depresszió ellen... :S

3. Re87
2010. máj. 14. 16:23

Egyik ismerősömet pár éve majdnem kinyírta egy orvos.Egyszerű injekciózásra ment,és az orvos kilyukasztotta a tüdejét.Aztán' hazaküldte...

Később bevallotta,hogy észre vette,hogy valami nem oké,mégsem szólt.

2010. máj. 14. 16:18
...hat, ezen az alapon soha ne is menjünk orvoshoz, mert teljesen mindegy, mit mond, nem hisszuk el!
2010. máj. 14. 16:08
A mai orvostudomány nagyon fejlett. Nyugodjon meg, meggyógyítjuk - mondják az orvosok, de lehet, hogy épp ahhoz a betegséghez nem értenek, félrekezelnek. Előfordul, hogy az orvos olyasmit próbál gyógyítani, amiben még tapasztalata sincs. Legyünk hát óvatosak!

Ugrás a teljes írásra: Ahol a betegnek kell diagnosztizálni magát!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook