Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Agylágyulás. Elsősorban tapasztalatokra lenne szükségem, megnéztem, mit jelent pontosan...fel lehet ebből gyógyulni? fórum

Agylágyulás. Elsősorban tapasztalatokra lenne szükségem, megnéztem, mit jelent pontosan...fel lehet ebből gyógyulni? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 3. 14:04
Már tárgytalan.... :(
2009. jan. 10. 19:10

Őszinte leszek és ne haragudj rám létszi ezért, nekem a papám ebben a betegségben halt meg, lassan szépen épült le felé egyszer mikor anyukámék mentek látogatni már úgy fogadták őket, hogy meghalt. Ez egy nagy szenvedés nélküli betegség.Szépen lassan leépül szellemileg.

Én ennyit tudok erről a betegségről 2 éves volttam mikor a papám meghalt én nem is nagyon emlékszek rá.

De én kívánom neked, hogy a te papád kigyógyuljon belőle.

2009. jan. 9. 16:20

Most viszik ct-re... Sikerült beszélni anyuval...


Éjjel leesett az ágyról kétszer is, reggel pedig kicsit furcsán beszélt, lassan mozgott. Valami baj van a (azt hiszem) jobb kezével és lábával is...

Reggel mondta, hogy már tegnap este egyik szemével nem látta a tv-t...

Azért nem szólt, mert azt hitte, majd reggelre kitisztul...

Most várunk...

Remélem, nem lesz semmi komoly baja... :(

8. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 7. - D879a0c5b4)
2009. jan. 9. 13:47
Mikor tudjátok meg mi volt?gondolom a doki elküldi ct-re nem?
7. d879a0c5b4 (válaszként erre: 6. - 2bd4f10c49)
2009. jan. 9. 13:46

Nem tudom, anyunak csak annyi ideje volt, hogy szóljon: most viszik a kórházba...


Majd valamikor visszahív...

De én kiváncsi vagyok...

2009. jan. 9. 13:44
Általában tapasztalataim szerint ez az agyi memóriára hat igen csak negatívan.nekem apósomnál az egy -két napi dolgokra nem emlékszik, ha egy hete bent voltunk nála a kórházba, nem amlékszik rá.De 10-20 éves dolgokra lazán emlékszik....Magas volt a vérnyomása?Vagy mi volt az előjel?Valami csak volt?
5. d879a0c5b4 (válaszként erre: 4. - 2bd4f10c49)
2009. jan. 9. 13:39

Értem, ok...

Köszönöm, hogy írtál...

Jobbulást neki...

4. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 2. - D879a0c5b4)
2009. jan. 9. 13:36

Hú apósom is kapott valami hasonlót, és most a memóriája igencsak kihagy.Biztos fel lehet gyógyulni belőle, de hogy milyen módon erre mi sem jöttünk rá.

Keressük a választ de még nem találtuk:(

2009. jan. 9. 13:35

....Kaptál?

Kapsz?

Vagy kapott valaki a családban?

2009. jan. 9. 13:34

A nagyapámat most vitték mentővel a kórházba, nem tudom, mik a tünetei pontosan...


Elsősorban tapasztalatokra lenne szükségem, a neten már megnéztem, mit jelent pontosan...


Fel lehet ebből gyógyulni? Mi lesz vele?


Anyu csak ennyit tudott mondani telefonon, mert ő kísérte a mentőautóban...

2009. jan. 9. 13:32
Agylágyulás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook