Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll fórum

Agykontroll (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
59. 91d4989ab9 (válaszként erre: 58. - Adelina71)
2009. jún. 29. 23:35
köszi
2009. jún. 29. 23:06
Megtaláltam a könyvben,holnap leírom, csak most nagyon fáradt vagyok. jó éjt...:-)))
57. adelina71 (válaszként erre: 56. - 91d4989ab9)
2009. jún. 29. 19:26
Mire gondolsz pontosan,én még csak most végeztem tanfolyamot. Hatékonyabb tanulásnál???
2009. jún. 29. 15:13
van itt most valaki aki ért hozzá? mi az a 3uj módszer tanulásnál?
55. tiata (válaszként erre: 52. - Bernuska)
2009. máj. 5. 08:43

Szia!

Ha este csinálod,elég ha elalszol,nem kell kijönni.

Lehet újat kialakítani természetesen:):)


Jó programozást:)

2009. ápr. 5. 09:02
Bővebben a sikerélményekről: www. esettanulmanyok.hu
2009. márc. 18. 12:37

Sziasztok!

Valahol belefutottam a témába, és elkezdtem kicsit utána nézni, mármint az agykontrollnak.

Meglepve hallom, hogy elméletileg lehetséges ezzel a technikával a testmagasság növelése ( felnőtt korban ) Aki hallott már erről léci írjon pár sort ( akár priviben) vagy ha tud olyan linket vagy anyagot ahol bővebben utána nézhetnék ennek. Köszi.

2009. márc. 9. 11:14

Már nagyon régen agykontrolloztam, most viszont nagy szükségem van, lenne rá. Csakhogy nem emlékszem, milyen volt a laborom. Lehet újat kialakítani, vagy ha lemegyek a szintemre, eszembe jut?

Ja, meg még az lenne a kérdésem, hogy ha este, elalvás előtt megyek a szintemre, akkor nem kell kijönni, csak akudjak-el? Mert ha mondom, hogy friss vok, éber vok...., akkor biztos nem fogok aludni, vagy ha igen, akkor reggel nem fog működni. Belegabalyodtam, kérlek adjatok egy irányvonalat.

Köszönöm.

2009. márc. 6. 09:46
Sziasztok kedves agykontrollosok! Én körülbelül egy éve végeztem el az agykontroll tanfolyamot és azóta is gyakorlom, használom. Nagyon fontos része az életemnek. Jelenleg viszont úgy érzem egyedül még kevés vagyok ehhez a feladathoz. Az öcsémnél aki 19 éves néhány hónappal ezelőtt a nyirokra áttételes rosszindulatú orrüreg daganatot állapítottak meg. Az öcsém idáig nagyrészt szkeptikusan állt hozzá azokhoz a dolgokhoz amikben én hiszek viszont most, hogy beteg lett, látom nála a változást. Próbál nyitni az agykontroll felé is és én jó pár barátommal próbálom őt folyamatosan gyógyítani. Idáig 20 sugárkezelésen és 2 kemoterápián esett át és jelenleg nagyon megviseli. Nem tud sem enni sem inni hiszen a sugárkezelés teljesen szétégette a száját,manduláját illetve nyelőcsövét. Kívülről is jelentkeztek a bőrén égési sérülések illetve a haja is elkezdett kihullani. Használunk egy bizonyos BEMMER3000 mágnes teret képező ágybetétet is ami úgy gondoljuk enyhíti a fájdalmat és a család összes tagja használja. Ezt bátran ajánlom mindenkinek! Nem csak betegeknek, egészséges embereknek is. Szeretném kérni a segítségeteket abban, hogy öcsémnek csökkenjen a fájdalma illetve minél hamarabb begyógyuljanak a sebei, meggyógyuljon. Az öcsémet Kollát Richárd-nak hívjak, 1990.03.12-én született, sötét barna haja van és a szeme is szintén barna. Testmagassága 174 cm testsúlya pedig 75 kg volt mikor egészséges volt de azóta folyamatos fogyásban van. Elég magába zárkózó ember és nagyon ritkán mutatja ki az érzelmeit. Viszont ahogy már említettem, látom rajta a változást. Hallottunk egy bizonyos Dr. Valóczi József Hatvani természetgyógyászról akihez szerettünk volna elmenni miután elolvastuk a könyvét és bíztunk benne, hogy tud segíteni. Sajnos ez nem sikerült de ha valaki esetleg ismeri a Doktor urat vagy tudna ebben segíteni, akkor azt is nagyon megköszönnénk. Kérem akinek van ideje és tud segíteni mentálisan, az segítsen. Köszönöm nektek és rám is számíthattok!
2009. jan. 24. 13:36

Sziasztok!

Én a lányomat szeretném beíratni,7 éves.Nehezen megy neki a matek.Ha valaki jár hasonló cipőben,kérem írjon a fórumra.azok véleménye érdekelne,akinek gyermeke már elvégezte a tanfolyamot.Köszi.

49. gkreka
2008. nov. 26. 22:38

Kedves agykontrollosok!


Ma Budapesten, a XI.-kerületben egy kisbusz balesetet szenvedett. 11 gyerek utazott a buszon, a kisfiam ovistársai. a legsúlyosabban sérült gyereket újra kellett éleszteni, jelenleg is életveszélyes állapotban van. kérlek segítsetek neki (és a többi gyereknek) is átvészelni ezt a nehéz időszakot. Szánjunk rá közösen pár percet a programozásra, s tudom, hogy a hatása nem marad el.


Előre is köszönöm a segítségeteket.

2008. aug. 25. 15:58
Ajánlom mindenkinek, ki kell próbálni én az elsők között végeztem /HALLGATTAM/Voltak és vannak sikerélményeim,ami valószínűleg enélkül nem sikerült volna!Hajrá D.Laci!Nagyon örülök annak hogy abban az időben megismerhettem a J. SILVA lányát.Azóta is egyre jobban.+++-an gondolkodom.
47. Amaril
2008. aug. 23. 10:18
Sziasztok! Nagyon érdekel a téma! Itthon sokat olvasok róla,tanfolyamra egyenlőre nem megyek! Szeretnék róla többet tudni,pl.hogyan sajátíthatom el a 3ujj technikát! Minden érdekel,ha van kedvetek és időtök segíteni nekem várom szeretettel! Üdv:Amaril
2008. aug. 4. 13:40

Látom, negatív tapasztalata senkinek nincs!

Én este gondolkodtam el rajta. Olvastam Balázs könyvében a Domján Lászlóval készült beszélgetést...és annyira megfogott!

Meg is néztem okt vége-nov elején lesz nálunk.

2008. júl. 28. 21:51
Valaki volt már villámolvasás tanfolyamon??? Ezen a nyáron készülök, tapasztalatokról szeretnék hallani.
44. emagdi
2008. máj. 28. 10:12
nem jön véletlenül valaki most hétvégén az ultra tanfolyamra?
2008. máj. 9. 19:36
Én sosem olvastam magát a módszert, lehet, h sokat vszetetem. Viszont van az úgy, h leülök, és elbeszégetek magammal, h mi az élteme célja...stb.és így sikerült kimásznom a depiből és a pánikbetegségből.
2008. máj. 9. 12:39
Nekem 14 éve életem része az Agykontroll.Minden célom megvalósítom vele.Optimistán élek.A HIT,VÁGY,ELVÁRÁS csodákra képes. Most a fő célom a bőség bevonzása,ezen "dolgozom az elmémben".:))
2008. márc. 11. 12:59
NAGYON SOKAN ESKÜSZNEK RÁ!
40. szmuller (válaszként erre: 32. - F772199837)
2007. jún. 7. 15:29
Szia, új vagyok itt, szeretném elérni , várom a helyet. Előre is köszi.
39. 4b6a2525df (válaszként erre: 38. - Grétus)
2007. jún. 6. 07:31
Biztosan, ugyanis szeptembertől Budapesten az Uttörőtábor területen indul általános iskola agykontroll oktatással. De kérdezd meg email-ben az ország első gyermekagykontroll oktatóját Baghi Bátori Teréznek hívják. bbterez@tvnet.hu
2007. jún. 4. 17:02
Kis elsős gyermeknek ajánlható az agykontroll?
37. erikpipi (válaszként erre: 34. - 5e67f791bc)
2007. jún. 4. 08:36

Drága, ha ez igaz dobj felém egy gondolatot, hogy annyira ne maradjak le a fogyiversenyben! :))

puszi

36. gota
2007. jún. 4. 08:22

Azt hiszem, nekem is újra el kellene mennem egy tanfolyamra! Valahogy szükségem lenne rá, úgy érzem. (Meg hát azért a szülés előtt nem ártana, mert utána ki tudja, mikor tudok eljutni!)

Egyébként a szülésra is az agykontrollal készülök: meditáció közben beszélgetek Lucával, elmondom neki a szülés különböző fázisait, megemel a fájdalomküszöböm, elmondom Lucának, hogy nem kell félnie, mert itt kint is nagyon-nagyonvárjuk, stb. :)

Biztosan beválik!

2007. jún. 4. 07:28

Én 1994-ben végeztem az agykontroll tanfolyamot. Szinte az idegbajtól (új város, új munkahely, utolsó családtagom, öcsém elvesztése)mentett meg. Azután 99-ben 44 évesen beiratkoztam egy egyetemre, előtte elvégeztem a felújítót, az egyetemet pedig kitüntetéssel:)

Most márciusban ismét elmentem, mert valahogy nem akaródzott a testemnek feldolgozni, hogy nyugdíjba mentem. Sok orvos, meg győgyszerkiírás (nem váltottam ki) után támadt az ötletem (egy éjszaka erről álmodtam) hogy irány az agykontroll. Előtte a dilidoki azt ajánlotta, hogy (mivel a gyógyszereit nem fogadtam el) keressek kineziológust. Ott a tanfolyamon meg is találtam, egy gyermekagykontroll oktató személyébe. Szóval az életem 95 %-ban sinre került, pedig az gondoltam, hogy "végem" lesz. Szóval aki teheti végezze el, aki elvégezte, az járjon felújítóra, ha lustább volt és nem használta, de ha használta, akkor is van új benne.Legalább 2-3 évenként szükség van a felújítóra.

Legyen szép napotok :)

2007. márc. 2. 04:13

Vegeztem tanfolyamot, es nagyon sokat koszonhetek neki. Rendszeresen meditalok azota is, sikerult ennek a segitsegevel megbocsatanom a szuleimnek, kimaszni a godorbol, joban lenni magammal.

Megtanultam, hogy a harag sokkal elobb "ol meg" teged, mint akire iranyul. Soha nem haragszom senkire. Es nem foglalkozok lenyegtelen dolgokkal.

33. ors25
2007. febr. 17. 21:46

Sürgős segítséget kérnék!


Sziasztok!


Nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre. Párom édesanyja több áttétes rákos, valamint kivezették a beleit, ahol egyes varratok nem forrtak össze rendesen, és a béltartalom szivárog. elsősorban a szivárgást kellene meggyógyítani, mert addig a rákos sejteket nem tudják az orvosok gyógyítani. De a rák is egyre gyorsabban terjed és egyre agresszívabb, így minden segítség kellene, hogy fel tudjon gyógyulni. Nagyon erős egyéniség, és már több rákos műtéten túl van, de most a rák nagyon gyorsan terjed. Kérlek segítsetek!


T. Ágnes, Budapest, 55 éves, 170 cm, kb. 75 kg.


Nagyon köszönöm a segítségeteket!


ors25

2007. jan. 12. 08:23

Egy kedves csajszi újabb agykontrollos meditációkat tett fel, akit érdekel szóljon, és megadom, hogy hol keresse.

Csak néhány napig elérhető!

31. gyopár (válaszként erre: 30. - Gota)
2006. nov. 27. 11:53

Az élettel szembeni hozáállás terén nekem is ilyen tapasztalataim vannak. A kitartásomat szerintem ennek is köszönhetem. Több nagyobb célt megvalósítottam már, amiben szerepe volt az agykontrollnak (továbbtanulás, vizsgák, párkeresés, emberi kapcsolatok, munkahely).


Másrészről az ilyen hétköznapi dolgok, mint pl. ébredéskontroll, nem mennek. Ma is elaludtam.

30. gota
2006. nov. 25. 13:21

Én még annak idején a gyerek tanfolyamot végeztem el, de egy életre "megadta a kezdő lökést". Azóta is végig töretlen optimista vagyok.

Mondjuk a szüleim érdekes módon a válásuk előtt vittek el minket, de mondjuk jobb volt így, mert legalább könnyebben fel tudtuk dolgozni, hála az agykontrollnak...

Nekem mindenféle hétköznapi sikersztorijaim vannak: ébresztés kontroll mindennapi használata. És még egy, ami sajnos a mai világban ritka: sosem voltam depressziós, mindig talpra tudtam állni, és az sosem adtam fel semmit, akkor sem, ha mindenki szerint lehetetlen volt, amit véghez vittem.

Én mindenkinek nagyon ajánlom!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook