Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll fórum

Agykontroll (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
29. Kingx
2006. nov. 25. 13:07

Sziasztok

Volna kedve valakinek eljönni velem a februári pesti tanfolyamra?

28. f772199837 (válaszként erre: 26. - Gkreka)
2006. nov. 25. 11:20
Ez nekem is egyik kedvenc oldalam :))
27. Kinga
2006. nov. 25. 11:15

Sziazstok!

Én most gondolkodom azon, hoy el kellene végezni a tanfolyamot. Egy kis rábeszélés jól jönne. Van esetleg valaki, akit érdekelne a pesti tanfolyam?

26. gkreka
2006. nov. 18. 08:15

[link]


rengeteg hasznos információ és ösztönző sikertörténet van ezen az oldalon

25. eee466847e (válaszként erre: 1. - Éva*)
2006. nov. 17. 20:23
Fiam 9 éves korában baleset szenvedője volt. Édesapja mellette halt meg. Súlyos alvászavarai voltak évekig. Orvostól orvosig jártunk. 16 éves korában agykontrollal sikerült meggyógyulnia. Nagyon hitt benne és nagyon gyakran most is él vele.
24. gyopár (válaszként erre: 22. - F772199837)
2006. nov. 16. 22:14
Igen, akkor még Szeged mellett laktam. Erre a napijegyes belépésre már gondoltam, csak még nem tettem érte semmit.
2006. nov. 16. 22:13

Bocsi, közben megnéztem, hogy bp-i vagy. :)

Ott gyakrabban vannak tanfolyamok, itt már csak évente egyszer.

22. f772199837 (válaszként erre: 21. - Gyopár)
2006. nov. 16. 22:10
Gyere el napijeggyel, erre lehetőség van mind a 4 napon. :)
21. gyopár (válaszként erre: 20. - F772199837)
2006. nov. 16. 22:08
Elég régen, ha jól emlékszem úgy 13 éve (kb), szóval még középiskolás voltam. Akkor utána sokáig nagyon lelkes voltam, szerintem volt is eredménye, de mégis voltak lustább időszakaim. Rengeteget segített az érettségi, egyetemi vizsgák alatt is. Sajnos most egy ideje megint lustább vagyok.
20. f772199837 (válaszként erre: 19. - Gyopár)
2006. nov. 16. 21:34
Mikor végezted a tanfolyamot, és azóta használod-e az ott tanultakat?
19. gyopár (válaszként erre: 18. - Cskata)
2006. nov. 16. 21:30
Egyetértek a többiekkel,Domján Laci tanfolyama tényleg nagyon jó volt. Egyébként én is Szegeden végeztem el az Ifjúsági Házban. A többi oktatót én sajnos nem ismerem, pedig biztosan érdemes lenne.
18. cskata (válaszként erre: 17. - F772199837)
2006. nov. 16. 20:21

Rendben! Bár én (ismerve magamat..:)) februárnál hamarabb nem biztos, hogy elkezdek a témával foglalkozni...

De akkor majd kölcsönösen informáljuk egymást, jó!?:)

17. f772199837 (válaszként erre: 12. - Cskata)
2006. nov. 16. 19:19

Légyszi szólj ha tudsz valami konkrétat, mert én is menni akarok Szegedre :)

az időpontokat tudom, és azt is olvastam, hogy Laci tartja majd.

16. 7130b15964 (válaszként erre: 13. - Emagdi)
2006. nov. 16. 17:56
Tényleg ekkora még mindig az érdeklődés? Nem is gondoltam volna. Először valamikor a 80-as évek végén hallottam róla. Ennek már közel húsz éve. Ha még mindig töretlen az érdeklődés, az nem lehet véletlen...
2006. nov. 16. 17:50
Én nem Pesten végeztem hanem nagyvárosban, megvettem a jegyet 2 hónappal előtte, nehogy véletlenül lemaradjak.....de többen még a tanfolyam első reggelén vették meg a jegyet, tehát akkor is volt rá lehetőség. Egy művelődési ház nagytermében volt, tényleg csak pár szék maradt üresen, arra pedig szükség is volt mert sokan voltak ismétlők és ők bármelyik napra jöhettek, ami nekik szimpi volt így mindig tudtak hová leülni.
14. 8c82135a48 (válaszként erre: 10. - Cskata)
2006. nov. 16. 17:47

A Domján Lacit még mindenki dícsérte!

Az idén úgy volt, hogy nekünk Gábor fogja tartani, de megváltoztatták az időpontot, mert egybeesett volna a választásokkal....így Domjánné Harsányi Kati és Kígyós Éva tartotta.

Amikor megtudtam, kicsit elkeseredtem (az ismertető előadáson csak láttam őket, nem beszéltek) Aztán már a tanfolyam első órájában kifejezetten örültem annak, hogy ők tartják!!!!!Imádtam őket. Kati igazán színpadra termett, előad, gesztikulál, ha kell toporzékol, minden szavára oda kellett figyelni, nagyon színes előadást tartott. Kiegészítették egymást Évával, mert ő nyugodtabb, komolyabb, a hangja nagyon klassz, ezért ő vezette a relaxációkat.

Szerintem mindegy ki tartja, mindegyikük másképp tartja, de JÓK!!!

Csak ajánlani tudom akit érdekel!

13. emagdi (válaszként erre: 12. - Cskata)
2006. nov. 16. 13:10
jól teszed! nem tudom, hogy vidéken mennyire kapósak a tanfolyamok, de itt bp-en több hónapra előre kell venni jegyet, mert sosincs hely (legalábbis amikor én akartam menni tavaly, akkor csak jóval későbbre sikerült már jegyet vennem, mint akartam)
12. cskata (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2006. nov. 16. 13:05

köszi!:)

amikor megláttam beugrott, hogy már nézegettem ezt az oldalt valamikor..:) láttam, hogy Szegeden (ahol lakom) márciusban lesz legközelebb és pont Domján László fogja majd tartani!

asszem, bevállalom majd..:))))

11. emagdi (válaszként erre: 10. - Cskata)
2006. nov. 16. 10:03

szia! www.agykontroll.hu oldalon fent van az összes időpont, helyszín, és hogy ki tartja a tanfolyamot.

én domján lászló által tartott tanfolyamon voltam, nagyon jó volt, csak ajánlani tudom! tényleg egy élmény!!

10. cskata
2006. nov. 16. 08:46

sziasztok!

nagyon érdekes, amiket írtok az agykontroll "gyakorlati" hasznáról!!:))

én is kb. 1 éve tervezem, hogy elmegyek, ha lesz itt Szegeden ismét - de a legutóbbi időpont sajna nem volt megfelelő nekem..:( meg jó lenne tapasztalatokat is olvasni, hallani az itteni tanfolyamról, trénerről... Nektek ki tartotta a tanfolyamot?


esetleg valakinek van tapasztalata a szegedi (az Ifjúsági Házban) tartott agykontroll tanfolyamról?

vagy a városban máshol tartottakról (én csak az IH-t tudom jelenleg, de lehet hogy máshol is tartanak)!?

2006. nov. 15. 20:55

Sziasztok! Én a múlt hónap elején végeztem el a tanfolyamot, már 2 éve vártam rá, hogy a mi városunkban legyen!

Nagyon jól éreztem magam a 4 nap alatt.

Naponta relaxálok, én elsősorban gyógyítgatok vele, jelenleg a fiam arcát a pattanások miatt, aztán jön a komolyabb, a pajzsmirigy nagyobbodásom.

Tanfolyam előtt is foglalkoztam a témával, pl. helyrehoztam a menszeszem :)

Nagyon nyugisnak érzem magam, valahogy mostanában szerencsésebb is vagyok, szóval egyre jobban vagyok! :)

8. gyopár (válaszként erre: 4. - Éva*)
2006. nov. 15. 20:04

Igen, arra gondolok. Bár nem igazán tartottam be a tanult elveket (sokszor egyszerűen csak este vagy akár napközben is csináltam).


Ennyire extra élményekről nem számolhatok be, mint a többiek. Viszont többször előfordult velem, hogy (szerintem ennek köszönhetően)olyan emberek is normálisan, kedvesen, segítőkészen viszonyultak hozzám, akik általában nem ilyenek voltak. És ezen még mások is csodálkoztak.


Nektek milyen élményeitek vannak még? Én is kíváncsi vagyok.

2006. nov. 14. 21:08
Az első szubjektív kommunikációm frenetikus volt, barátnőm mesélte, hogy babát vár. De már válni is akar, mert mióta a férje megtudta, azóta meghülyült, elkezdett piálni, haverokkal lenni, későn járt haza ( addig nem volt ilyen). Nagyon megijedtem, nem akartam, hogy szétmenjenek, s apa nélkül nőjön fel a gyerek. Éjszaka üzenetet köldtem a férjnek, hogy ne csinálja ezt, ezt már nem lehet visszacsinálni, vállalni kell a felelősséget. Ő hogy érezte volna magát, ha egy ilyen apa melett nő fel? 2 nap múlva felhívott a barátnőm, hogy volt nagy beszélgetés, férj rájött, hogy milyen hülye, szent a béke. A gyerek azóta már 12 éves, még mindíg együtt vannak.
6. emagdi (válaszként erre: 4. - Éva*)
2006. nov. 14. 20:52
Erről jut eszembe, hogy már két alkalommal nekem is sikerült. Megdöbbentő volt! Egyik alkalommal egy olyan embernek "üzentem", akivel már több, mint fél éve nem kommunikáltam, erre másnap már jött is tőle egy email, hogy mi újság stb :)) Félelmetes:)))
2006. nov. 14. 20:50

Sziasztok! Én kb egy éve végeztem el a tanfolyamot, amit azóta sem bánok! Bár áltlában lusta vagyok "gyakorolni", kisebb napi "trükkökre" már sikeresen alkalmaztam a tanultakat. Pl. parkolóhelyet szoktam vele biztosítani magamnak (korábban nem hittem volna, de tényleg működik, néha én is meglepődöm rajta, hogy mennyire!)

Tervezem, hogy az Ultra tanfolyamra is beíratkozom majd, az is biztos hasznos!

Legyetek ti is egyre jobban:)))

4. éva* (válaszként erre: 3. - Gyopár)
2006. nov. 14. 20:50
Szubjektív komminikáció alatt az éjszakai üzenetküldésre gondolsz?
2006. nov. 14. 20:45

Sziasztok!


Én is elég régen végeztem, kb. 13 éve. Úgy gondolom, így hosszú távon a gondolkodásomra hatott nagyon kedvezően. Sokkal nyitottabb lettem általa, kevésbé keseredek el dolgokon, mert tudom, hogy biztosan lehet megoldást találni. Sok-sok helyzet volt már, amikor segített, főleg az emberi kapcsolataimban. A technikák közül nekem a szubjektív kommunikáció nagyon bejött.


Hosszú távon magát a technikát kevésnek éreztem, ezért megismerkedtem más meditációs módszerekkel is.

2006. nov. 13. 17:17

Én még nem végeztem agykontroll tanfolyamot, de nagyon szeretnék.

A neten találtam ilyen oldalakat, és vannak könyveim, amikben rengeteg sikertörténet szerepel. :)

2006. nov. 13. 17:09
Pont most beszélgettem egyik társunkkal az agykontrollról, leírhatnátok, hogy kinek milyen haszna volt belőle. Én ma már ritkán megyek a szintemre, kb. 15 éve végeztem, de ha gáz van, akkor mindíg előveszem. Ma pl. a vizsgán használtam, hogy olyat húzzak, amit elő is tudok adni, ha nem tudom nagyon jól a húzott tételt, akkor is jól adjam elő és bejött.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook