Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted miben segít az agykontroll? fórum

Szerinted miben segít az agykontroll? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. okt. 24. 18:58
Sajnos még csak most láttam meg, hogy mennyibe kerül egy ilyen kurzus.Én ezt soha nem tudnám, megfizetni.Marad a könyv, és megpróbálom abból egyedül kiokoskodni,megérteni a lényeget.Bár ahogy elolvasom, hogy mi mindenre tanít meg, tulajdonképpen nem is drága,de nekem még ennyi pénzem sincs. Gondoltam, hogy nem két fillér egy ilyen kurzus, de ennyire sokra nem gondoltam.Kicsit elvagyok keseredve, de ez jellemző rám.Ami érdekel, azt nem tudom megfizetni.Sok sikert azoknak akik eltudják végezni a kurzust, és tudják használni is.Nálam már ott a baj, hogy már eleve nem tudok 100-tól vissza felé számolni úgy, hogy közben ne kalandozzon el a gondolatom minden más apró cseprő gondok elé.Köszönöm a segítséget, és további jó tanulást kívánok a kitartóknak
2008. dec. 25. 01:48

¨¨¨¨¨¨¨¨¨**

¨¨¨¨¨¨¨¨¨*o*

¨¨¨¨¨¨¨¨*♥ ;*o*

¨¨¨¨¨¨¨***o***

¨¨¨¨¨¨**o**♥*o*

¨¨¨¨¨**♥* *o**o**

¨¨¨¨**o**♥***♥*o*

¨¨¨*****♥*o**o ****

¨¨**♥**o*****o**♥**

¨******o*****♥* *o***

****o***♥**o***o***♥*

¨¨¨¨¨____!_!____

¨¨¨¨¨\_________/¨¨¨



Békés Boldog Karácsonyt! ♥♥♥

51. Masször (válaszként erre: 50. - Stuxx)
2008. nov. 15. 23:51

Aha.. mint Jézus.. ki a kufárokkal a Templomból?

Mi a baj a bigyó árusokkal?

Ők is csak programoznak valamit..:-)

50. stuxx (válaszként erre: 49. - Masször)
2008. nov. 15. 23:05
'95-ben voltam elöszőr tanfolyamon, jóllehet kb. '89-óta ismertem a könyvet. Viszont nekem is megkeserítette a szám ízét, az a "zsibvásár", ami kíséri ezeket a tanfolyamokat. Viszont józanítólag is hatott rám!
2008. nov. 15. 20:13

Sziasztok!


'91-ben végeztem a Lacinál - akkor még egyedül Ő tanított. Aztán ismételtem egyet a Gábornál.

Szerintem a Lacié jobb volt.

Elkönyörögtem a feleségemet, Ő a Gábornál végzett, majd ismételt a Lacinál - szerinte a Gábor sokkal karizmatikusabb:-)

Többekkel beszéltem a találkozókon is arra a következtetésre jutottam, hogy mindenkinek arra esküszik, akinél az elsőt végezte.


Tapasztalatom szerint nincs olyan területe az életnek, ahol ne lehetne használni! Csak a kreativitásod szab határt az alkalmazásoknak.


Ami viszont alap feltétel, a napi alkalmazás és gyakorlás!!


Mielőtt a nagy elanyagiasodásról kezdenénk keseregni, amikor én végeztem a minimálbér 8.000,- volt a tanfolyam ára 10.000,- Ma 40 körül van a képzés ára.. mennyi is a minimálbér??

48. whitehill (válaszként erre: 47. - Dorottya84)
2008. nov. 4. 18:26
Ez mindenre jó. Soroljam? :D
2008. nov. 4. 18:05
Én úgy tudom hogy leginkább a memóriánkat fejleszti és ebből kifolyólag a tanulást.
46. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 43. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 4. 17:32
milyen a másik út?
45. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 44. - Whitehill)
2008. nov. 2. 22:54
Na, most ne hagyd abba!!!! :). A lelkesedés legalább egy hétig vinni fog, de utána se. Egyetlen napot se hagyj ki! Hamarosan egymást követik a sikerek :)))
2008. nov. 2. 22:49

Megvan a bizim! XD

Nagyon jó volt, mindenkinek csak ajánlom! A végén amikor idegeneket kellett vizsgálni, voltak sikerek amikor azt mondtam, WOW! Persze nem voltam 100%-os de nagyon jó volt és meglepő, ennek ellenére. Maguktól pattantak be dolgok.

43. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 42. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2008. nov. 2. 22:42
Szerintem száz másik útja is van annak, hogy másképpen is megkaphasd. Az agykontroll az egyik, de azért ne légy elvakult :)
42. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 39. - Cuczy)
2008. nov. 2. 22:35

ebben teljesen igazad van! véleménye mindenkinek lehet!

de a meditációt nem lehet túlzásba vinni, legalábbis szerintem! Nekem sokat segített az agykontroll, az élethez való hozzáállásom, az érdeklődési körömet megváltoztatta, az agykontroll ad az élethez egy kis plusz többletet, amelyet másképpen nem kapna meg az ember.

41. Cuczy (válaszként erre: 40. - Cyntia)
2008. nov. 2. 20:57

Szia!

Nyugodtan elmetsz a Gábor tanfolyamaira is.

Úgy sem ezen múlik, hogy a továbbiakban milyen rendszeresen fogod gyakorolni és alkalmazni az elsajátítottakat!

Aztán idővel, úgyis mehetsz további tanfolyamokra, amit csak a László tart.

Sztem ha tényleg érdekel, vágj bele, és ne hagyd magad eltántorítani mások véleménye által ilyen könnyen a célodtól!

Sok sikert!

JA!!!

Az agykontrollban nem "hinni" kell, hanem csinálni, csinálni, csinálni!

Alkalmazni a tanultakat.

Hinni pedig magadban higgy, hogy képes vagy megtanulni dolgokat, képes vagy megtanulni másképp gondolkozni, mint ahogy azt eddig helyesnek hitették el veled...

40. Cyntia
2008. nov. 2. 20:45

Én se sokmindenben "hiszek", de agykontrollra már úgy 2-3 éve el szerettem volna menni. Elmentem hát beiratkozni. Domján Lászlóhoz szerettem volna menni, mert azt mondták:csak hozzá: ő a legjobb!

Hát ha jól emlékszem a legközelebbi tanfolyamra hozzá valami 4 hónap múlva tudtam volna menni. Azt nem tudtam bevállalni, hogy 4 hónap múlva biztosan abban az időpontban szabad vagyok (munkahely, stb.) Így nem voltam és azóta se. Pedig milyen jó lenne elmenni. Biztos már minden máshogy alakult volna..

39. Cuczy (válaszként erre: 37. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2008. nov. 2. 20:45

Helló!

Ha tapasztalt, ha nem, miért ne lehetne saját véleménye?!

Akár csak mint józan kívülállónak?


Jómagam '94-ben jártam először agykontroll tanfolyáson. Azóta amit lehetett elvégeztem, megismételtem, és rendszeresen jártam régebben klubokba. Aztán leszoktam róla!

Mert az utóbbi 4-5 évben már kezdtem kicsit sokallni a "bizniszt" a dologban.

Régen, a 90-es években jobban tetszett, amikor még nem ipari szinten ment a dolog, és nem volt "megmarketingolva".

Már náluk is, mint minden egyéb ezo-bizniszben, minden megvehető...

Újabbnál újabb ötletek, cd-k, könyvek, amulettek,stb.stb., bármi amire pénzt lehet kiadni, és mind ugyanazzal kecsegtet!


Pedig a Silva annak idején nem véletlenül osztotta meg ezt az eredetileg régi tibeti meditációs technikát az emberekkel egy-két alaptanfolyamban.


Egyáltalán nem csodálkozom rajta, hogy sokan kiábrándulnak, elfordulnak, vagy csak szimplán szkeptikusak...

38. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 36. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 2. 20:29
Mesélj, hol és ki ürítette ki a pénztárcádat?
37. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 36. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 2. 20:21
ha tapasztalt agykontrollos vagy akkor nem mondasz ilyet! Ha meg nem tapasztalt, akkor meg azért nem!!!!
2008. nov. 2. 19:13
Kiüríteni a pénztárcádat.
35. whitehill (válaszként erre: 34. - Betty-Győr)
2008. okt. 29. 09:05

Ajaj, már nagyon várom :D

Viszlát hétvégén :)

34. Betty-Győr (válaszként erre: 33. - Whitehill)
2008. okt. 28. 20:16

Voltam igen, és nagyjából én is ilyet írtam volna le, mint TE. Nagyon tuti, és nekem nagyon bejött!!!!

Napról napra egyre jobb és vékonyabb vagyok! :D


Hétvégén találkozunk újra!!

33. whitehill (válaszként erre: 31. - Betty-Győr)
2008. okt. 28. 10:06
Te voltál?
2008. okt. 28. 10:03

Szaisztok!


Nagyon jó volt, köszönöm kérdésetek!


Most tudom ám, hogy sokan rámkoncentráltak, hogy jusson eszembe ez a fórum XD


Már tanultuk a programozást, relaxációt, mélyítő technikákat, azt, hogy hogyan kell kijönni alfából, alváskontrollt, ébredéskontrollt, ébrenlétkontrollt, álomkontrollt, gondolati üzenet küldést, fejfájáskontrollt, memóriafogasokat, háromujjtechnikát, elmetükre-technikát, kesztyűérzéstelenítést, pohárvíztechnikát.


Ezen a hétvégén befejezzük és megkapom a kis igazolványomat. Juhééé! :D


Bevallom, a kesztyűéerzéstelenítés nagyon nehéz. Eddig legalábbis, de napról napra, jobb és jobb vagyok XD


De tényleg jól érzem magam. Már sikereim is voltak. Egy ismerősöm panaszkodott, hogy nem működik neki a Firefox és én rákoncentráltam. Még le se mentem igazán és már jött az üzenet, hogy működik a gép :D Majdnem hanyatt estem a székről :D Nagyon tuti dolog :)

31. Betty-Győr (válaszként erre: 28. - Whitehill)
2008. okt. 27. 10:05
Na, hogy tetszett????
30. f9a0a36712 (válaszként erre: 28. - Whitehill)
2008. szept. 26. 13:49
Halgass mellé meditációs zenét (bármi lehet az, amiben el tudsz merülni), én is a könyv alapján tanultam. Van egy csomó a youtube-n is.
2008. szept. 26. 13:37
Biztosan így lesz! Könyvből nekem sem ment, de türelmem sem volt hozzá. És élőben teljesen más......:)))
2008. szept. 25. 18:06
Hát én olvastam könyvet is, próbálkoztam vele, de nem ment. Ahelyett, hogy a lényeget írták volna, olyan nagyon áradoztak a "csodákról" hogy nem hittem el és csak felhúztam magam. :P Élőben remélem más lesz és végre megtanulom.
2008. szept. 25. 17:46
én amikor a könyvet elolvastam, azt gondoltam, ha csak a tizedrésze igaz amit itt leírnak, már az is egy csoda!!!!!!
2008. szept. 25. 17:44
egy titka van naponta használni!!!!!!!!!!!
25. whitehill (válaszként erre: 24. - Ejmi)
2008. szept. 25. 16:53
Köszönöm a segítségeteket és, hogy pozitív dolgokat meséltetek róla.Így bátrabban ugrok majd neki. :)
24. ejmi
2008. szept. 24. 23:34
Mindenkinek csak javasolni tudom. Nagyon szuper dolog az agykontroll. Szerintem könyvből nem lehet megtanulni, én is próbálkoztam vele. Az igazi az volt, mikor elvégeztem a tanfolyamot. Azóta is sokat használom és segít ! Miben segít? A pozitív gondolkodásban, nem vagyok már stresszes, ki tudom kapcsolni a negatív dolgokat, jól alszom és még sorolhatnám.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook