Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


840. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 836. - Sziszuka79)
2013. aug. 24. 08:57

Jó fej bérlőd lesz:)

A régiek meg viszik tovább a dögöket, ez nagyon gáz, ahová mentek, az új tulaj nyilván nem is sejti, mit szabadítanak rá! És csodálkozunk, hogy egyre több helyen van, ilyen felelőtlen embereknek köszönhetően, mert nyilván nem vallották be az új helyen sem, mint ahogy Neked sem! Az ilyeneket egy szívlapáttal kéne megcirógatni:(((

839. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 835. - Sziszuka79)
2013. aug. 24. 08:50

Nem értem ezeket az embereket, ha nem alszanak Nálad, akkor mi a bajuk??

Mondjuk átgondolnám a "barátságot"...

Szerencsére nem találkoztam ilyesmivel, inkább nagyon együttérzőek voltak az emberek, meg az is kiderült, hogy sokan ismerik a problémát, ha nem is ők maguk, de rokonuk, ismerősük átment ezen...

838. moonlight13 (válaszként erre: 835. - Sziszuka79)
2013. aug. 24. 06:11
Azért így utólag belegondolva, ugye Te sem szívesen mennél ahhoz a barátodhoz, ahol épp ezzel kűzdenek?! :D
837. moonlight13 (válaszként erre: 834. - Sziszuka79)
2013. aug. 24. 06:10
Ez a fehér lepedő dolog a felső szinten van, vagy Nálad?
2013. aug. 24. 03:00
Azért minden rosszban van valami jó is!!Új bérlő szeretne jönni ,2hete kérdezgetett miért nem adom ki,leültem vele és őszintén elmondtam mi a helyzet,hiszen ezt második írtás után is figyelni kell!Azt mondta nem baj ,hiszen mindent megtettem,azt mondta lakott ő már panelban ahol csót volt.Fentről minden kidobva ,jövőhéten második írtás,és a figyelés!Lekopogom,mindenképpen jobb ez így ,fiatal normális felfogással rendelkező srác.Az ex bérlőmmel azóta sem találkoztam,gondolom nem is fogok hiszen tartozást is hagyott,de nem is ez a lényeg .Kérdem én ,ha nem teszem ki őket ,meddig lett volna a tenyészet??Sosem szólt volna,ezen mindig agyalok.Valamelyest túl leszek ,a régi sosem lesz mindig mnden sz* figyelek.Ha lesz egy kis pénzem és elmegyek majd nyaralni ,akkor is ez már paranoid lesz .Minden sorstársammal együtt érzek,vidéki házban is gáz megoldani a pakolást,minden elismerésem a panel lakásban lakóknak!
2013. aug. 24. 02:19
SzERETLEK Benneteket!!Pár barátomnak elmondtam,hogy jártam min megyek keresztül,kerülnek azóta mintha leprás lennék:((
2013. aug. 24. 01:07
Sziasztok!:)Végig olvastam megint ami azóta volt ,hogy fent voltam.Az írtó rendes pasi"azt mondta ne örüljek ,h idelent nem találkoztam a döggel.Állítólag szerencsés vagyok mert egy teljesen új szerrel fújták végig a házat,nos nem vagyok nyugodtan,nem normális az szerintem ,h egy fehér lepedőt felteszek és másnap fekete por szerű valamit lelek,végighúzom rajta az ujjam és érzem az émelyitő szagot tehát jelen vannak:(
833. eszmé
2013. aug. 23. 22:33
:) Én is minden szöszt megölök azóta...:))utána megvizsgálom nagyítóval,hogy biztos legyek benne hogy döglött :)))
832. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 830. - Bibi tér)
2013. aug. 23. 21:44

az van, kétoldali...

mindenkinek van, akit egyszer is megcsípett egy ilyen mocsok dög

831. bibi tér (válaszként erre: 828. - Carpe diem67)
2013. aug. 23. 21:23
JA! :)
830. bibi tér (válaszként erre: 829. - 44ee78d7b4)
2013. aug. 23. 21:22
Lám-lám! Ilyen amikor képzelődünk, réééémeket lááátunk! Vigyázz! Ez már polosfóbia!
829. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 828. - Carpe diem67)
2013. aug. 23. 20:29

találtam a második irtás után kb. két héttel egy döglöttet az éjjeliszekrény alatt, két réteg cellux közé beragasztottam, mikor jött harmadszor az irtó, megmutattam neki, hogy mit leltem, nézegette percekig, aztán kijelentette, hogy ez nem az:))

mégis, mi a jó fene lett volna, csak döglött és kiszáradt volt...

828. carpe diem67 (válaszként erre: 824. - Bibi tér)
2013. aug. 23. 19:41

Nem a szemem jó, hanem az ékszerész nagyítóm. :))

Na mindegy, beletettem egy tégelybe a gyanús darabokat, majd ha jön az irtó, akkor a kezébe nyomom. Sose lesz már kedd!

827. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 826. - 24ef604c61)
2013. aug. 23. 19:28
:D :D á, nem is vagyunk paranoiásak:)))
2013. aug. 23. 19:24

Empatikus bajmegelőző személy jelentkezem!


Zoé, épp most tettem be a fagyasztóba az antik kelimet, meg egy bevezetékelt antik lámpavázat- megelőzésképp! Ki kellett szednem egy kosár meggyet. Röhej, de mindegy, meddig fagyasszak?

Esküszöm az idén már nem veszek semmit!!! Mire a lányom, akihez készülök menni: anya, tudod milyen klassz bolhapiacok vannak Londonban? Ahaaaaaa, persze!!!! Soha!!!! Onnan semmit!

2013. aug. 23. 19:03
én is kiszedem a fagyasztóból a pokrócot...sosem hittem volna, hogy leírok egy ilyen mondatot:)))
824. bibi tér (válaszként erre: 823. - Carpe diem67)
2013. aug. 23. 18:40
Na ne sajátítsd ki az érzést! Átélünk! Írígylem a szemedet! 1 mm-es dögnek még a csápját és a szemét is látod! Tessék pozitíve megélni! Hü de jó a szemem! Ugye így könnyebb! Én a rádöbbenés első 5 percében találkoztam két vöröses, k.b. dinnyemag nagyságú döggel amikor felrántottam a matrac huzatát. Próbáltak futni a mocskok, de ráfáztak, mert én voltam a gyorsabb. Feltételezem, éppen paráználkodtak vacsora előtt, de! Jöttem én, s számukra a halál! Azóta sem láttam semmit, remélem még az előjátéknál sikerült kinyírnom őket! Lehet, hogy akivel te találkoztál, csak egy kóborpók? No csak bátran mossál tovább, én is azt teszem, csak hogy ne érezd magad egyedül!
823. carpe diem67 (válaszként erre: 822. - Bibi tér)
2013. aug. 23. 18:26

Sikerült megnevetettetned. :D Kicsit vérszegény volt ..... mármint a nevetés, de ez már haladás. :D

Hát ez egy rémálom, amit átélek! Esküszöm irigylem a tudatlanokat. :) Én végignéztem a youtubon az összes videót (csakhogy naprakész legyek), elolvastam az összes létező cikket és tessék, itt ülök megzuhanva és fogalmam sincs mi jöhet még. :)

Kimostam a matrachuzatot, most találtam rajta egy 1mm-es barna valamit, aminek van egy csápja és két fekete szeme. :D Kínomban nevetek, de lehet ez egy polos? Vagy csak látni vélem a csápot és a szemeket? 1 mm-es és barna.

822. bibi tér (válaszként erre: 818. - Carpe diem67)
2013. aug. 23. 16:06
Jó irányba haladsz! Amikor a rizses zacskót is undorodva dobod ki, mert azt hiszed hogy tele van polostajással, akkor leszel a legjobb formádban :)))!!!
821. bibi tér (válaszként erre: 816. - Carpe diem67)
2013. aug. 23. 16:03

EZ AZ! ,,Legalább nagytakarítok!'' Én is így élem meg, néha zavaros pillanataimban még élvezem is!

Kösz polos!

2013. aug. 23. 14:42
Ez sem jó. Na mindegy, nem tudom, belinkelni.
2013. aug. 23. 14:41

Nekem nem nyitja meg az előző linket.


[url= [link]

2013. aug. 23. 14:32

Találtam az ágyrácson valami ürülék féleséget, de nem tudom megállapítani, hogy ez most a fának a hibája vagy ürülék. Szerintetek?


[link]

2013. aug. 23. 13:09
... és persze eszmének is köszönöm és mindenkinek akit kifelejtettem!
2013. aug. 23. 13:08

Kedves zoé és bibi tér! Köszönöm a megnyugtató kedves szavakat! :)

Szégyellem, hogy ilyen gyerekesen viselkedek, de valószínű a nemalvás az oka.

Nekem régen pókfóbiám volt, aztán megismerkedtem a férjemmel, aki szintén írtózott a pókoktól, ezért én kellett minden agyonüssek. A fóbia elmúlt!. :D A kutyámból is én kell kiszedjem a kullancsokat, mert én "erősebb" vagyok a 46 kilómmal. :D Egér is volt a sufniban, azt is én kellett elintézzem... Na de a poloska, az mindent überel. Most próbálom a dolog pozitív oldalát nézni, legalább nagytakarítok. :)) Amúgy is aktuális volt már.


Örülök, hogy ti régiek még itt vagytok és tartjátok a lelket az újoncokban, ezt KÖSZÖNÖM! :)

815. bibi tér (válaszként erre: 813. - Carpe diem67)
2013. aug. 23. 12:56

Nincs semmi baj!:)) A reakciód teljesen normális!:))

Bocs, nem gúnyolódni akarok, csak próbálok egy kis humort vinni közös nyomorunkba! Eddig jól bírtam a muslicákat és a szúnyogokat, maximum elhesgettem őket, most mér egy nyomoronc kis muslica a konyhámban idegbeteggé tesz. minden szöszben polosivadékot létok! Fel a fejjel!

814. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 813. - Carpe diem67)
2013. aug. 23. 10:34
szia, pont így...most kezdek nyugodtabban aludni...ez a legrosszabb az egészben, kitartás, ennek is vége lesz egyszer!
2013. aug. 23. 08:49

Sziasztok!

Teljesen kivagyok! Semmit nem aludtam, gyakorlatilag 9.-e óta nem alszok rendesen és már mániákusan keresem őket, de semmit nem találok, és ettől is kivagyok. Egész nap az ágyat vizslatom az ékszerész nagyítóval és minden sötét kis porszemet a poloska potrohának darabjaként azonosítom be.

Titeket is ennyire megviselt? Attól félek sose lesz nyugtom már. :(

812. bibi tér (válaszként erre: 810. - 44ee78d7b4)
2013. aug. 22. 22:54
:))
811. wolfy83
2013. aug. 22. 20:18

Én Békásmegyerről vittem át egy közeli kerületbe!

Még időben észrevettem,most ezért ablaktisztítós fújós flakonba tömény hipóval írtom őket mert eddig csak az ágyamat használták ki a szaporodásra,és minden résbe befújok vele ahol csak megtudnak bújni 1 liter tömény hípó így a legolcsóbb,pár perc múlva lecsuktam az ágyneműtartót mert ők a résekbe bújtak meg alul,és jöttek volna ki nem bírják a hypo kloridot,ami kijött dettó lefujtam...

egy szó mint száz ha még nem késő úgy érzed hypo-t ajánlom töményen a résekbe fújóval,ezt ismételni hajnalban és napközben pár nap és vége az inváziónak,de csak akkor ha frissen beköltözöttek és nem szaporodtak el durvábban,nálam eddig nem voltak és most vettem észre őket nemrég ez még úgy tűnik segít a kiírtáson,de ha már 1 év eltelt volna nehézkes és jobb szakember!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook