Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adtál már be önéletrajzot Rossmann üzletbe? fórum

Adtál már be önéletrajzot Rossmann üzletbe? (beszélgetős fórum)

2010. febr. 11. 18:09

Sziasztok!


Nekem szerencsém volt, fel is vettek. Amerikai típusút töltöttem le az egyik álláskeresőoldalról. Sok pénzre ne számítson senki, de kiszámítható munkaidő és beosztás. Túlóra ritkán van, ha mégis, azt le kell csúsztatni. Egy héten 5 nap munka, a plázák kivételével hétvége csak ritkán. Szerintem jobb, mint a semmi.

2010. jan. 9. 13:56
Fehérvárra az Alba Plázában ami van Rossmanba oda adtam be az önéletrajzom, el is mentem megbeszélésre, de nem engem hívtak vissza
2010. jan. 8. 13:15
óó dolgozam ott..de sz@r volt
7. Safirah (válaszként erre: 6. - Annicka)
2008. nov. 19. 13:44

Szia!

Meg tudnád nekem írni priviben ennek az oldalnak a címét? Bár épp most kaptam munkát, de bármikor szükség lehet még rá!

Amúgy szerintem az amerikai tipusút szeretik szinte mindenhol, mert csak a lényeget tartalmazza. A mellébeszélés ma már senkit nem érdekel!:(((

Szép napot és sok sikert az álláskeresésben!:D

2008. nov. 19. 11:25

Sziasztok. Van egy álláskereső oldal, ahova feltölthetem az önéletrajzomat, majd ha felbukkan egy hozzám illő állás, akkor értesítenek. Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor milyen típusú önéletrajzot érdemes írni (az oldalon semmi megkötés sincs)?

Előre is köszönöm.

Anna

5. 1eb84e4bad (válaszként erre: 4. - Safirah)
2008. okt. 15. 14:38
Csak a legmagasabb végzettségről kell másolat adott témában. Nem kel automatikusan küldeni általában, külön szokták írni, ha kérik ezt. Az amerikai típusú az jó, ma már szinte csak ezt kérik, kivéve ha pl kézzel kell írnod. Próbéld úgy össehozni, hogy 1 oldal legyen max az önéletrajz, és egy fél oldal kb a motivációs levél.
2008. okt. 15. 13:40
Nézegettem már a neten és szerintem amerikai típusút fogok beadni, mert az lényegretörő, áttekinthető.... A bizonyítványok fénymásolatát mellékelni szokták az önéletrajzhoz vagy azt csak eredetiben viszi be az ember megmutatni, ha már behívták? És ha kell másolat, akkor csak a legmagasabb végzettségről vagy minden bizonyítványról?
2008. okt. 15. 13:20
Hát a szokáso dolgokat neten megtalálod, de a személyes résznél egy eladói munkakörhöz szükséges tulajdonságokat kelene kihangsúlyozni, pl türelmes, emberszerető, jól kommunikáló, segítőkész stb.
2008. okt. 15. 13:16

Épp egy Rossmann üzletbe kellene önéletrajtot beadnom, ahol eladóként szeretnék dolgozni. Én még sem ide, sem máshová nem írtam soha önéletrajzot. Pontosan mit kell manapság beleírni? Konkrétan a Rossmannba milyen típusút várnak el?

Köszönöm a válaszokat!

2008. okt. 15. 13:15
Adtál már be önéletrajzot Rossmann üzletbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook