Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adiponektin szintet néztek már valakinek? Mi lett az eredmény? fórum

Adiponektin szintet néztek már valakinek? Mi lett az eredmény? (tudásbázis kérdés)

7. dália 2 (válaszként erre: 6. - Mayalina)
2023. febr. 19. 01:21
Igen, sajnos így van ahogy írod! Valószínűleg te is IR-es vagy.Nem vagyok orvos csak gondolom. Szoktak nézni 0 peres inzulint és vércukrot , adiponektint és ebből a 3-ból állapítják meg. Van olyan doki, aki cukorterhelésest kér csak. Ott ugye látszik a 0,60,90 es inzulin és cukor . Az én dokim ezt nem kéri! Remélem találsz jó orvost!
6. Mayalina (válaszként erre: 5. - Dália 2)
2023. febr. 17. 22:56

1 hét alatt meg lett az eredményem.

3,8-as értékkel a 2,6-13,7 tartományban.

Nekem nem doki kérte, én kezdtem el nyomozni, mert bármit teszek, bárhogyan, nem megy a fogyás.

Gyanús, hogy emelni kéne a szintet, van olyan doki, aki csak 10-től tartja elfogadhatónak.

Most dokit keresek, aki helyesen tudná értelmezni, és segíteni tudna a problémámon.

5. dália 2 (válaszként erre: 4. - Mayalina)
2023. febr. 17. 08:06

Nekem is magánlabor volt, eddig 21 nap volt de most valamiért sokkal előbb kész lett. Lehet ,hogy itt is vért fagyasztanak és összegyűjtik a darabszámot a vizsgálathoz mint régen pl: a TSH -hoz . Nekem 4 lett az eredmény,IR miatt kérte az endokrinológus.

Neked miért kellett nézni?

4. Mayalina (válaszként erre: 3. - Dália 2)
2023. febr. 15. 23:48

Nekem magánlaborban 20-60 napot mondtak! :(

Na és mi lett a mérés eredménye? Milyen ok miatt nézetted?

3. dália 2 (válaszként erre: 2. - Mayalina)
2023. febr. 14. 18:18
Szia! Igen. Most már nem kell 21 napot várni az eredményre,legutóbb 2-3 volt csak!
2. Mayalina (válaszként erre: 1. - Dália 2)
2023. febr. 12. 20:50

Szia!

Én épp eredményre várok!

Te megnézetted a magadét?

2018. okt. 15. 14:33
Érdekelne, hogy valakinek néztek-e ilyet és mi lett eredménye!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook