Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abortusz esetén érdemes-e magánorvost fogadni? Ha igen tudnátok-e jó orvost ajánlani? fórum

Abortusz esetén érdemes-e magánorvost fogadni? Ha igen tudnátok-e jó orvost ajánlani? (beszélgetős fórum)


1 2
10. 4477403e12 (válaszként erre: 1. - Viki1414)
2019. máj. 23. 05:35

Nos itt csak ítélkezést fogsz kapni,meg letolást,amiért új tagként ki merészeltél írni egy fórumot...


Anno tízen pár évvel ezelőtt én elmentem a kórház ambuláns nőgyógyászatára,ott megállapítottak a tejességet.Kerdeztek,hogy mi legyen,mondtam mivel még 20 se vagyok és nem biztos a párkapcsolatom sem,így nem szeretnék babát.

Kaptam időpontot valami csaladsegitobe,ott kellett beszélnem róla,hogy miért nem akarok gyereket.

Majd laborvizsgálatok,vissza a rendelőbe,ott adtak egy időpontot.

Aznap reggel bementem a kórházba,délután jöhettem haza.

Ennyi tömören,szerintem tök mindegy az orvos,úgyis kórházban fognak "műteni ".


Az ilyen nem kellett volna védekezni?,más még mennyit kínálódik,hogy terhes legyen című hasznos hozzászólásokat nem kell a szívedre venni,tudja azt a nő maga,hogy mit csinál,amikor a terhesség megszakítás mellett dönt.

2019. máj. 22. 22:42
A ket het az csak kb-ra irtam mivel harom hete csinaltunk tesztet ami negativ lett. Tegnap azert csinaltam tesztet mert 5 napja kesik a menzesz es a teszt pozitiv lett majd csinaltunk tobbet is es mind a 4 teszt az lett majd az orvos ultrahangon kimutatta a 8mm-es petezsakot. Elnezest a nem pontos megfogalmazasert, de a lenyege az lett volna a kerdesnek, hogy tud-e valaki megbizhato orvost mar ha magan mellett dontok a tobbit a hatterinfo miatt irtam le, valamint nem tudom miert erdekes,hogy ma regisztraltam ugyanis pont ezzel a cellal regisztraltam, hogy segitsenek, mivel szerencsere meg nem voltam ilyen helyzetben
2019. máj. 22. 21:06
Nem tudom, manapság hogy működik, de régebben az volt a rend, hogy az aktuális napon reggel lettek kijelölve az abortuszokat végző orvosok.
7. epervirág (válaszként erre: 6. - F8db0709b8)
2019. máj. 22. 20:23
Mármint a kèthetesre irod vagy a 4-5 hetesre?
6. f8db0709b8 (válaszként erre: 5. - Epervirág)
2019. máj. 22. 20:20
Az is többnyire petezsák
2019. máj. 22. 20:12
A terhessèget a menstruació 1 napjátol számolják.Ha elmulik a menses utána jön az aktus ( szexuális) Az már kb a 10. nap ès csak utána ágyzodik be ès utána kezd osztodni.Ami több nap.Szóval 2 hetes embró nem lehet.Főleg az nem,hogy a terhes nő tudja,hogy terhes.Felülrá ugye akkor kezd gyanakodni a nő,hogy terhes lehet amikor nem jön meg a következő mennzesz.Ami kb: egy hónap.Szóval mikor megtudja a nő,hogy terhes akkor már az embrió 4-5 hetes.
4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Viki1414)
2019. máj. 22. 20:01
az még az ultrahangon sem látszik,
2019. máj. 22. 20:00
Nem érdemes.
2. epervirág (válaszként erre: 1. - Viki1414)
2019. máj. 22. 19:54
Hogy lehet 2 hetes embrió? Akkor a nő mèg nem is tudja,hogy terhes!
2019. máj. 22. 19:50

Megbízhatót stb. Előre köszönöm! Árak is érdekelnének


kiskőrösi vagyok de szóba jöhet más is

2 hetes embrió

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook