Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ablakcsere fórum

Ablakcsere (beszélgetős fórum)

4. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Tbt0801)
2013. jan. 5. 00:00
Vigyázzatok vele, ha kéményes gázkészülék van a lakásban, a légellátásának rendben kell lennie. Ablakcserék után halnak meg a legtöbben szénmonoxid mérgezésben.
2013. jan. 4. 22:56
Nem könnyű kiválasztani. Nekem is több ajánlatom volt és sikerült mégis egy alkalmatlant kiválasztani. Jóval hosszabb ideig végeztek elég szar munkát. Aztán a végén meg felszívódott a főnök, most bármilyen reklamációm van nem tudom érvényesíteni a garanciát amit ígért, mert egyszerűen úgy tesz mint aki nem létezik. Se kép, se hang. Egyszerűen se telefonra se e-mailra nem reagál. Úgyhogy jól járd körbe azt akit kiválasztasz! Legyen referenciája! Látod nem elég egy telefon + e-mail cím. Hiába írt alá jótállást, garanciát. Most kereshetek valakit aki helyrehozza amit ő elrontott. Sajnos ez a tapasztalatom. Sok sikert kívánok!
2. kristo_f (válaszként erre: 1. - Tbt0801)
2013. jan. 4. 22:43

Idézem


"Több ablakostól kaptam ajánlatot müanyag ablakra és beépítésre, végül az ablakstart választottam. Talán jobban ki kellett volna nyitnom a szemem. Majdnem mindent elrontottak, amit hiba nélkül teljesíteni tudtam, az a határídőn belüli szállítás. A többi vicc. "


[link]

2013. jan. 4. 22:26

Kedves fórum látogató!

Segítséget szeretnék kérni, a lakásunk ablakcseréjében gondolkodunk. Az Ablaksztár (AM-Building Kft) árajánlata számunkra kedvező. Van-e valakinek valamilyen információja, tapasztalata a cégről? Mennyire megbízhatóak, milyen munkát végeznek? stb ...

Jó és rossz véleményeket is várok, ha vannak!

Mindenkinek köszönöm, aki benézet!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook