Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A vadászgörény fórum

A vadászgörény (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A vadászgörény

1 2 3 4
8. G. (válaszként erre: 7. - Berta.magdolna)
2008. márc. 22. 08:46

Bocs,hogy én válaszolok...

Nekünk volt párunk.A fiút ivartalanitani kell mikor ivaréretté válik,mert tényleg van egy jellegzetes büdös szaga.Viszont műtét után nem marad más szaga,csak a jellegzetes pézsmás göriszag.A lány méretében kissebb mint a hím,törékenyebbnek tűnik(bár nem az).Őt is le kell köttetni,mert ha a tüzelés alatt nem pároztatod,akkor bizony a túltüzelés miatt elpusztul.Szaporitani nem szabad!!!Sokkal jobb ha időben kerül a dokihoz,mint a kölyköket megfelelő helyre adni.

A mi görink idén nyáron lesz 5 éves.Imádjuk,teljes jogú családtag.Vadas fiú.A kislány sajnos már nincs velünk...:-((((


Ha bármiben tudok, és elfogadod,szivesen segitek..

7. berta.magdolna (válaszként erre: 2. - Dolcsi)
2008. márc. 17. 16:47

Dolcsi!

Szerinted fiút,vagy lányt vegyek inkább?

Állítólag a fiú budös.Igaz ez?

6. G.
2008. jan. 13. 13:19

[link]


Sok szeretettel ajánlom mindenkinek aki kacérkodik a gondolattal....

2008. jan. 13. 13:16

En is kacerkodok a gorenytartassal :) Nagyon jofejeknek tunnek

koszi az infot, hoxa

4. G.
2008. jan. 13. 13:06

Kedves LoLina!

A görény ragadozó!!!Ebből pedig egyértelműen következik,hogy húsevő.Elsősorban.Zöldséges eredetű táplálékra is szüksége van.

Száraz tápon tartod,igen hamar elköszönhettek egymástól.Macskakaja?Konzerv?Nem a legjobb választás.

Borsos áron forgalmazzák?Fura egy szó egy kisállattal kapcsolatban

Bármilyen környezet megfelelő a tartására?Ezt kifejtenéd?

2008. jan. 10. 05:19

én is szeretnék vadászgörit, olyan édesek :) de akadály, hogy kicsik a gyerekek, és 6 cicám van.

de majd egyszer..:) Kerianyumnak van, asszem képeslapok közé tettem is fel képet róla:)

ő is kis lopkodós jószág :)) a cicákat nagyon nem szereti.

ezen felül állandóan valami hajlatot keres, hogy jól megharapjon :D ujjak közt pl :D

2008. jan. 9. 21:14

Nekem van vadászgörényem otthon. Lakásban tartom és ha úgy tartja kedve még az ágyban is aludhat. Nagyon szelíd jószág(be lett tanítva) és szobatiszta. Más mint a kutya vagy a macska de mi éppen ezért imádjuk. Pedig úgy vettük meg a párommal, hogy meg sem mertük fogni. Kellett 1-2 hét mire összehaverkodtunk. Meg kell nevelni öket és akkor teljesen kezelhetöek lesznek. Bár van pár dolog amiről nem tudtuk leszokatni:

Ilyen például a lopkodás(föleg cipő és apró dolgok pl: öngyújtó). Semmiben nem tesz kárt amit ellop csak szereti eldugni, ágy alá, szekrény mögé:)

Nagyon akaratos is tud lenni, de ez a leg kevesebb amiért haragudnék rá. Szóval aki szereti a különleges kisállatokat, annak tudom ajánlani öket.

Tényleg tévhit hogy büdös, nincs több szaga, mint egy lakásban tartott kutyus. Söt nagyon tiszta állat.

Csak egy dolgot ajánlok mindenkinek: ha szeretne venni vadászgörényt, innkább háztól vegyen, mint kereskedésből!!!!

1. Hoxa
2007. júl. 22. 21:42
Ami a nevét illeti, akárki is nevezte el, biztosan nem gondolt a későbbi előítéletekre. Bármennyire is rossz névre keresztelték, hátsó gondolataink ellenére egyáltalán nem áraszt kellemetlen szagot, s vadász létére biztosan nem támadja meg egyik macskánkat sem. Kedves kisállat, aki ha jó nevelést kap, minden rágcsálónál több szeretetet és odafigyelést ad gazdájának.

Ugrás a teljes írásra: A vadászgörény
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook