Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akinek van vadászgörénye mit ad neki enni? fórum

Akinek van vadászgörénye mit ad neki enni? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 21. 14:37
Jah és olvastam, hogy megeszik a krumplit és a répát is, de csak jól megfőzve és fűszerek, só nélkül!!!!
2011. okt. 21. 13:45
Én most vettem görit, tanácsként kaptam és adom nekik: a baromfi párizsit, kiscica konzervet és száraz tápot. Alkalmanként gyümölcsöt (alma, körte, banán = meghámozva. Még csak 2 napja van görim, ezért nekem is hasznos ez az oldal, hogy mivel etessem őket. :)
2011. júl. 29. 12:26
Rendben köszönöm a válaszokat!:)
2011. júl. 29. 11:07
Nem tudom, én érzésre adok neki. Gondolom görény függő is. Meg persze évszak, Lujzi pl. nyáron sokkal kevesebbet eszik mint télen. Felszoktam kockázni a cuccot, és olyan golflabda nagyságú kis csomagokban rakom el (nem tudom hány deka lehet, olyan fél maroknyi adag). Van, hogy ezt se eszi meg mind egyszerre. Napi kb. 3 ilyet eszik meg, télen többet, mert olyankor raktároz. Szóval rá kell érezni mennyire van szüksége. Az nem baj ha kicsi az adag, mert max. többször adsz neki, azt úgyis észreveszed ha éhes.
2011. júl. 29. 07:56
Ilyen hús félékből mennyi 1 adag amit megeszik? kb.hány dkg?
2011. júl. 29. 07:18
Amúgy én úgy szoktam, hogy előre megveszek kb. 2 kilónyi kaját (általában ez fél kiló zuza, fél kiló máj, fél kiló szív, fél kiló valamilyen hús), és kis adagokban, alufóliába elteszem a fagyóba. Így mindig csak ki kell venni egyet amit enni fog, és elég sokáig. Nyáron berakom a hűtőbe, mert a melegtől megbuggyan, és büdi lesz. Nekem ez bevált, bár sokan hülyének néznek, hogy nálunk az állat csirke mellett eszik:D
2011. júl. 29. 07:13
Pulyka comb/mell, csirke zuza/szív/máj, néha szopós egér, kis nyuszi husi, nasiba szokott kapni tojás sárgáját, meg macskáknak való vitamin pasztát, azt imádja. Az a görény drog:D Én Lujzikám nem tápos csibe, bár van neki egy zacsi, de hozzá szokott a jóhoz, és nem hajlandó megenni. Macskakonzervet ne ad neki, abba alig van hús, 2 perc alatt végig megy a szervezetén, és oltári büdit kakil tőle.
2011. júl. 29. 07:09
Kifejezetten göritápot. húsnak meg macskakonzervet.
2011. júl. 29. 07:00
Mi tenyésztettük is ,macska táp,konzer,nyers tojás, nyers csirkemáj,szereti mézet is. :)
2011. júl. 29. 06:48

google barátod.

amugy van kifejezetten vadigöri táp.

2011. júl. 29. 06:42
Sziasztok! Akinek van vadászgörénye mit ad neki enni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook