Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Vácrátóti arborétumot érdemes-e ilyenkor megnézni (zárva pálmaház, a Berkenye ház a ház, a kaktusz ház csak a kertet lehet megnézni)? fórum

A Vácrátóti arborétumot érdemes-e ilyenkor megnézni (zárva pálmaház, a Berkenye ház a ház, a kaktusz ház csak a kertet lehet megnézni)? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 5. 19:03
nekem a lány imád kimozdulni és ha nem is olyan izgalmas most de máshogy szép :) mindig minen alkalommal..
2011. nov. 5. 18:59
Nem voltam még sosem ott ,ezért szerettem volna megtudni mások véleményét akik esetleg jártak már ott hogy így november elején csak a kertért érdemes-e elmenni.Köszönöm a hozzáírást ,így könnyebb volt dönteni :)
2011. nov. 5. 18:51
sztem az arborétumokat az év bármely napján érdemes megnézni:) mi megyünk majd lassan megint és a budakeszi vadasparkba is :) kicsit jobban fel kell már öltözni de ennyi a normafához is kimegyek a lánnyal ha tél van ha nyár
2011. nov. 5. 18:48
A Vácrátóti arborétumot érdemes-e ilyenkor megnézni (zárva pálmaház, a Berkenye ház a ház, a kaktusz ház csak a kertet lehet megnézni)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook