Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A test elsavasodása mivel jár? fórum

A test elsavasodása mivel jár? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
16. danya (válaszként erre: 14. - 9df60c3431)
2008. jún. 5. 16:38

szia:)


mivel lógositasz? és mivel állapitottad meg, hogy nagyon savas vagy?

15. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 5. - Danya)
2008. jún. 4. 22:35

Az nem lehet! Szerintem húszezer körül van, de borzasztó íze van. Tavaly 15.000-ért vettem.


Amit én iszom, az 27.000 ft havonta és így másfél hét elteltével is sokkal jobban érzem már magam, jobban alszom, könnyebben ébredek, s bár nincs nagy szükségem a fogyásra, de érzem, hogy lazábbak a ruháim.

2008. jún. 4. 21:58

Az elsavasodás mindekit fenyeget. A magyar ember túl sok savasító ételt eszik, és csak nagyon kevés zöldséget,gyümölcsöt ami lúgosítana..

HA nem vigyázunk, felborul ez a kényes egyensúly.


Én épp most próbálok lúgosítani, az én szervezetem is nagyon savas.

13. 7934d1ac97 (válaszként erre: 3. - Danya)
2008. jún. 4. 21:33
Én úgy tudom, (a Csak Csajok-ban láttam RTL Klub, Sütő Enikő mondta) hogy azoknak az embereknek van elsavasoda a szervezetük akik elhízottak, túlsúlyosak. Na már most az általad felsorolt betegségek vérnyomás stb. az az elhízás következményeibő is fakadhat. Sztem ha rákeresel Sütő Enikő honlapjára (már ha van neki) lehet hogy találsz ott erre segítséget.
2008. jún. 4. 21:32
Sok zöldséget és gyümölcsöt kell enni.Ajánlatos léböjt napot tartani frissen facsart levekkel.Ezek nagyjából helyre állítják a ph értéket.
11. ejmi
2008. jún. 4. 21:29
Szódabikarbónával simán lehet lugosítani, nem kellenek a csodaszerek, baromi sok pénzért !
10. danya
2008. jún. 4. 21:29

most elbucsuzom, de érdekel a véleményed továbbra is.

szép álomkat nektek)

2008. jún. 4. 21:28
igen leszokni a husokról, halakról, édességről és még ki tudja miről. amugy nem egyszerü dolog ez, elég összetettnek tünik. és rengeteg anyag van a neten, de jobb lenne a tapasztalatokat olvasni inkább mint azokat, akik el akarnak adni nekünk mindent, sok -- sok magyar forintért. mert sajnos minden az üzlet az emberi egészség, emberi élet annyira nem is fontos.
8. Silverblue (válaszként erre: 6. - Danya)
2008. jún. 4. 21:27
Ez így van.
2008. jún. 4. 21:26
Persze,hogy meglehet oldani olcsóbban.Olyan dolgokat kell enni ami lugosítja a szervezetet.
6. danya (válaszként erre: 4. - Vica26)
2008. jún. 4. 21:25
főleg a cola az ami nagy ellenség, állitólag egy üveg cola megivása esetén 32 üveg vizet kellen innunk, hogy ujra egyensulyba hozzunk a testünket.
5. danya (válaszként erre: 2. - Silverblue)
2008. jún. 4. 21:24

szia:)


igen én is olvastam nagyon sok rémisztő dolgot, sőt ma rápisiltem a lakmusz papirra és hát nem valami jó szint mutatott, azért vagyok ennyire most felhuzva a téma iránt.

a ph csodáról már olvastam, és láttam videot is, de hát kissé drágának tartom egy havi adag valami hatvanezer forint.

gondolom meg lehet ezt olcsóbban is oldani.

2008. jún. 4. 21:24

Én azt hallottam, hogy pont emiatt nem szabad szénsavas ásványvizet inni, mert nem tesz jót a sok sav!

Tehát inkább mentes vizet igyunk!

2008. jún. 4. 21:23
Nagyon érdekelne mások véleménye, és tapasztalata - ha van már - hogy a test ph értéke ha a savasságot mutatja - valóban igaz, a magasvérnyomás, az elhizás, a csontritkulás és az ezer féle betegség amit okozhat? Ha van egyszerü és olcsó módszer a test lugositására - várjuk az ötleteket, és hozzászólásokat. Együtt könnyebb .....
2008. jún. 4. 21:22
Igen,könnyebben kialakulnak a különböző betegségek,A rákos megbetegedések egyik táptalaja a savas közeg.
2008. jún. 4. 21:20
A test elsavasodása, tudjátok mivel jár?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook