Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel lehet a ruhát a testhez ragasztani? fórum

Mivel lehet a ruhát a testhez ragasztani? (tudásbázis kérdés)

2011. ápr. 13. 10:32
Nem is túl rosssz ötlet, nem is drága..
2011. ápr. 13. 08:31
hajlakk
2011. ápr. 13. 07:51

Pánt nélküli melltartót találtam a turiba. Vettem is, hátha kell olyan ruhához.

Azon valami olyasmi van, hogy odatapad a bőrhöz. Hogy ez szilikon vagy mi a frász, nem tudom. Rövidárusnak ismernie kell. Más kérdés van e ilyenje. Gumiszerű, rugalmas, olyan széles gyárilag, mint a melltartóna gumija..

2011. ápr. 13. 07:40
bodypainting ? :D
7. Kék
2011. ápr. 13. 07:00
Szilikonszalaggal,olyan amivel a combfixek vannak ellátva!Nagyobb méterárú boltokban méterre lehet kapni.Ha nagyobb felületet akarsz akkor több csík kell.
2011. ápr. 13. 06:40
Korábban láttam ilyet H&M-ben, de tegnap pont azon a részlegen jártam, ahol szokott lenni, most nem láttam...
5. lilimia (válaszként erre: 2. - Sztavros)
2011. ápr. 13. 01:41

A táncosokra mérték alapján varrják a ruhákat, és az olyan darabok, amiknél úgy látszik, hogy nagyobb szabad bőrfelület van, ott valójában bőrszínű anyag köti össze a 'réseket'.

A kétoldalú ragasztó pedig gyakorlatilag cellux, ami a bőrre nem ragad oda egyértelmű okok miatt :(


Ami esetleg megoldás lehet, hogy a fehérneműdhöz varratod a ruhát, mint pl a sport aerobikban a harisnyához a dressz fenékrészét.

2011. ápr. 13. 01:10

Kétoldalas ragasztószalagot lehet kapni-papírboltokban.

A testen szerintem nem kényelmes-de mert nem katasztrofálisan drága-ki lehet próbálni.

2011. ápr. 13. 00:37

Ilyet még nem hallottam:))


Szerintem a versenytáncosok ruhája eleve olyan anyagból van ami rájuk simul. Elastánból, vagy legalábbis van benne az is bőven magas százalékban:))

2011. ápr. 13. 00:27

Sziasztok! Olyan kétoldalas ragasztót keresek, amivel a ruhát hozzá tudom rögzíteni a testemhez, hogy ne mozduljon el. Csak gondolom, hogy pl. versenytáncosok ilyet használnak, hogy ne csússzon el a ruhájuk. Nem találok a neten, és most az sem jut eszembe, hogy egyáltalán hogyan keressek rá...

Valami ötlet, hogy hol kapható? Köszi!

2011. ápr. 13. 00:25
Mivel lehet a ruhát a testhez ragasztani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook