Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Tescoban kapható mágneses gerincpántot érdemes megvenni? fórum

A Tescoban kapható mágneses gerincpántot érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


15. Merin
2012. szept. 18. 07:04
Nekem is van gerincferdülésem, és ha többet ülök, akkor nagyon tud fájni. Még idén vettem gimnasztik pabdát, és nemcsak tornázni jó, de gerincset nyújtani is. Ezen szoktam ülni a gép előtt is szék helyett, és azóta nem fáj a hátam. De ha széken ülnék ugyanannyi ideig, akkor mindig fáj. Azért is jó inkább labdán ülni, mert segíti a helyes testtartást, így nekem gépezésnél nagyon bevált.
14. f64f0d9a69 (válaszként erre: 11. - Pici Manócska)
2012. szept. 11. 18:25

:((

Nekem csontkovács tette helyre a gerincemet.

Az izmokat tornáztatni kell, mert különben hiába teszi helyre az ízületet a csontkovács, az bizony visszaáll.

A jóga hosszabb távon,lassabban hat.

Az izmokat meg kell erősíteni, hogy az ízületeket a helyükön tudja tartani.

Ehhez nagyon fontos a sok mozgás és a tápanyagok. Mindegyik, de legfontosabb a magnézium-kálcium.

Ezeket saját tapasztalatból tudom.

Nem mindegy, milyen jóga-gyakorlatokat végzel.

13. Pici Manócska (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2012. szept. 10. 20:47
nem hiszem, hogy megveszem..majd elmegyek dokihoz megkérdem tőle is..de itt most kaptam egy két kritikát róla üziben...
12. michelle.r (válaszként erre: 11. - Pici Manócska)
2012. szept. 10. 20:46
Szerintem ez a műanyag kütyü az igazi pénzkidobás, de próbáld meg. Talán ez jön be. Ismerőseim közül ketten is vettek - nem tecsósat - hanem valami tévéshoposat. Mindkettő kidobta.
11. Pici Manócska (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2012. szept. 10. 20:42

kétszer is voltam már csontkovácsnál..pénzkidobás volt nem tett jót... :(

jógára jártam semmi...

igen az volt...

sokat segített a fogyás de még mindig jaj...

10. michelle.r (válaszként erre: 2. - Pici Manócska)
2012. szept. 10. 20:25
Hosszú távon nem megoldás. Menj el egy profi csontkovácshoz, helyreteszi az elmozdult csigolyákat, ettől a tartásod is javulni fog. Súlyfelesleged volt, az sem tett éppen jót a gerincnek. Aztán megpróbálkozhatsz a jógával.
9. Pici Manócska (válaszként erre: 8. - Eandi78)
2012. szept. 10. 20:17

szia..úszást nem, mert nem tudok...voltam tanfolyamon de egy kis kori rossz élmény miatt félek is a mélyebb víztől...

S gerincem van és két csigolya egybecsúszva...

kopás csak a térdembe van..sérv még nincs de a dokim szerint hajlamos vagyok rá...

de fűzőt nagyon nem szeretnék...

8. eandi78 (válaszként erre: 2. - Pici Manócska)
2012. szept. 10. 18:48

Gyógytorna alatt úszást is érted? Talán még az a legjobb, csak nem a "fejem kinn tartom a vízből és úgy úszok mellen" úszásnemben. Testtartásra figyelni gerincferdülés mellett nagyon nehéz, engem székre próbáltak helyes tartással ültetni és fájt. Főleg a számítógép előtt fáj/fájt, mert belenyomtam a fejem a monitorba és mivel ez nem túl jó tartás megfájdult. Azóta inkább kanapén laptop, hátam támasztva van és asztali gépnél is figyelek. Persze azóta szék is új.

Kenőcsök nem sokat érnek, de e téren csak a térdemről tudok beszélni. Flector/voltaren nekem nem használ, ketospray jobb. De ha nagyon fáj valami nsaid tabletta.

Egyéb gond nincs? Kopás? Sérv? Vizsgáltak alaposan? Mert sokszor csak rámondják:(

7. Pici Manócska (válaszként erre: 6. - A6bc29c843)
2012. szept. 10. 17:14
ezt még nem próbáltam..
2012. szept. 10. 17:04

erre gondoltam


[link]

5. a6bc29c843 (válaszként erre: 4. - Pici Manócska)
2012. szept. 10. 17:03

megittam. :)

áááh a flector semmit nem ér, én is használtam. Sőt a tigrises tapaszt is(bűzlik mint az állat) de ez most bejött.

4. Pici Manócska (válaszként erre: 3. - A6bc29c843)
2012. szept. 10. 17:00
megihatod ha vagy olyan kedves..én Lóbalzsamot és flector gélt használok de az se mulassza el...
3. a6bc29c843 (válaszként erre: 2. - Pici Manócska)
2012. szept. 10. 16:58
Szia! Én is hátfájós vagyok. Kaptam egy krémet. Isteni. Ha gondolod megírom priviben a nevét. Próbáld ki. :)
2012. szept. 10. 16:50

Szép délutánt mindenkinek. Az lenne a kérdésem, hogy valaki használta-e a TESCO-ban kapható mágneses gerincpántot, bálpántot??

Érdemes e megvenni, és használ-e tényleg a rossz tartásra...

Nagyon rossz a tartásom és gerincferdülésem is van..gyógytornázok de nem használ..és fűző kéne de elég drága és nem is szeretném már 21évesen..

De viszont a hátam meg nagyon fáj minden nap..

szerintetek az segítene??

Vagy esetleg valamilyen más ehhez hasonló segédeszköz...

Válaszotokat előre is köszönöm.

2012. szept. 10. 16:47
Tanácsokat várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook