Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A tényleg nagyon nagy túlsúly! fórum

A tényleg nagyon nagy túlsúly! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
714. mommy (válaszként erre: 713. - E48ab364a9)
2009. szept. 3. 20:42

Fagyasztóban biztos, hogy keményre fagy!!!De megpróbálhatod!!

A fogyáshoz gratulálok!!!!!!!!!!

713. e48ab364a9 (válaszként erre: 711. - 91d4989ab9)
2009. szept. 3. 19:52

Én se leszek sose fürdőruha modell elhiheted :-D.

Mikor megtudtam hány kiló vagyok, egyből hideg zuhanyként ért és talán akkor tudatosult bennem hogyha most azonnal nem változtatok akkor mi minden bajom lehet.

Éreztem már egy ideje, hogy rosszalkodik a vérnyomásom, izzadás, az említett lábfájás, derék, grrrrrrr.

Ruha vásárlás, grrrrrrrr az is, utálok ruhát vásárolni. :-(

Főleg amikor a szőke cicababák lesnek a szemük sarkából és közbe jókat kuncognak.

Viszont van egy sikerélményem, vettem egy farmert pont pár nappal az előtt, hogy elkezdtem az életmódváltást, akkor feszült rajtam, épp hogy jó volt.

Most felveszem, simán feljön a cipzár, nem feszül a fenekemen és a kezem is befér a hasamhoz.

Nah ilyenkor happy happy happy vagyok! :-D


mommy, köszi a tippet, már pont éheztem egy kis nyalánkságra, már csak arra lennék kíváncsi, hogy ha:

fogok egy kis gyümit (málna, eper) összeturmixolom natúr joghurttal, bele pici folyékony édesítő és ezt fagyasztom le, akkor lesz belőle fagyi?

Vagy az egész keménnyé fagy?:-D

712. mommy
2009. szept. 3. 19:38
Sziasztok! Íme egy nasi recept,ki lehet próbálni, nekem bevált!! Ha van a fagyóba valamilyen bogyós gyümölcs, (de üzletben is lehet venni) málna, szamóca,stb .Egy 50dkg-os margarinos doboznyit hagysz kiolvadni. mikor már csak egy kicsit jeges, nyakon öntöd egy pohár kefirrel vagy joghurttal, csepegtetsz bele kb 50 csepp édesítőszert (ízlés szerint) összekevered és lehet fogyasztani! Jó étvágyat hozzá!!!!!
711. 91d4989ab9 (válaszként erre: 710. - E48ab364a9)
2009. szept. 3. 18:06

hajrá:)))) én szeretem magam, a lényeg hogy ne hizzak már többet, nem akarok beteg lenni emiatt


inkább emiatt fogyizok, de nem akarok 50kg lenni, mert akkor csunya lenne a bőrőm


szoval inkább pár plusszkg mint logo bőr a hasamon:)


meg a ruha vásárlás is könnyebb lenne igy

710. e48ab364a9 (válaszként erre: 708. - 91d4989ab9)
2009. szept. 3. 17:57

Én se úgy értettem, hogy ellene vagy, teljesen igazat adok neked.

Szerintem is először az étkezést kell helyre rakni és utána jöhet a mozgás, mert pl képzeld el azt hogy futsz, úszol, bicajozol, de mellette ugyanúgy eszed mondjuk a vastag szelet fehér kenyeret, vagy a cupákos húst. :-D

Ez csak egy példa volt, nehogy magadra vedd.


Eszembe jutnak azok a mondatok, hogy mindegy milyen az ember, az a lényeg, hogy elfogadja önmagát.

Szerintem ez is egy nagy hazuság, mert én elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok, dundi, kövér, duci, hájas, ki mit akar, nem érdekelt senki és semmi véleménye, mégsem voltam boldog, arról már nem is beszélve, hogy fájtak a lábaim, a hátam.

Fájdalommal már pedig nem lehet élni!

És ezen szeretnék változtatni, és nagyon jól esik, hogy biztatnak, biztattok!

709. 91d4989ab9 (válaszként erre: 706. - Varga.nora)
2009. szept. 3. 17:09

az is baj hogy az analoggal mindig probálkoztam hogy hová tegyem hogy álljak rá melyik lábon legyen a suly hogy kevesebbet mérjen:)))


na ebben a digi könyörtelen:)))

708. 91d4989ab9 (válaszként erre: 707. - E48ab364a9)
2009. szept. 3. 17:07

nem a mozgás ellen szóltam, csak azt ajálják hogy kezdjük el rendbe rakni az étkezésünket és kb másfél két hét múlva kezdjünk el mozogni, mert igy jobban beindul a fogyás


okot nem tudok

én régebben futottam de a sulyt meg a futáást nem birta a térdem pedig akkor 79 körül voltam


mára rájöttem hogy mindegy mit mozogsz az a lényeg hogy rendszeres legyen meg legalább napi egy ora, ez lehet egy kiadós séta vagy egykis tánc otthon zenére :)


mugy a sétátol az ember kedve is jobb lesz főleg ha szép helyekre mész

2009. szept. 3. 16:34

Zsuzsa, annyit hozzáfűznék a mozgáshoz, hogy sajna én jóval dundibb vagyok mint te, és rájöttem igen is fontos a mozgás, eddig itthon tespedtem, de ezek az esti séták nagyon jól esnek.

Később majd szeretnék úszni, bicajozni, de amíg nem vakartam le magamról pár kilót addig nem merem bevállalni, mert félek hogy nagyon megterhelem az izületeimet.

(Mintha így nem lenne megterhelve...)

706. varga.nora (válaszként erre: 704. - 91d4989ab9)
2009. szept. 3. 16:27
nem tudom mitől van ez, de az én digim is 3 kg-mal mér többet, mint az előzőm :-)
2009. szept. 3. 16:25

de értelmetlenül irok:D


szal 92t mért az uj a régi 89et


ma 83,5 voltam az újon

2009. szept. 3. 16:23

az uj mérleggel azért tessék vigyázni!!!! amikor először ráállsz tisztázd magaddal hogy ez az uj ezen mérsz és ez számit mostantól, bármennyit is mutat nem keseredsz el hanem kitartasz és lefogyszzzzz:))))



nekem az uj 3 kgal mutatott többet a réginél, ugy hogy ugyanazon a helyen álltak: 92 volt rajta

ma reggel 83,5


szoval ez a régin már 80,5 lenne:)))

703. 91d4989ab9 (válaszként erre: 699. - Keringő)
2009. szept. 3. 16:18
mit tettél a kávéba, leveskockát? ááá nem értem miről van szó, valaki magyarázza el:))))
702. 91d4989ab9 (válaszként erre: 697. - Keringő)
2009. szept. 3. 16:16
szia, én párolt zöldségre teszem, és nem szoktam számolni a kaloriáját, csak egyet használok és nem minden nap, ugyhogy elenyésző
701. 91d4989ab9 (válaszként erre: 693. - Babeszka)
2009. szept. 3. 16:14

hát nekem eddig 8kg körül ment le de annyira ez sem látszik, pl a derekam alig kisebb 1-2 cmvel


mondjuk a combom 3mal, én innen fogyok először ha fogyizok, majd ha a combom lemegy teljesen akkor jön a többi sajna

ha hiztam mindig arcra vállra hasra ment először, és ez megy le utoljára:(



a digi mérleg tényleg jó, amugy az is szokták tanácsolni, hogy az életmódváltás elején ne egyszerre kezdjük a kaját meg a mozgást megreformálni... de nem tudom miért

2009. szept. 3. 16:02

Szia Kansas, üdv nálunk és gratula a -5kghoz.

Nagy eredmény hidd el, és örülj neki, ne add fel!

Én próbálom "átprogramozni" az agyam, cukros, zsíros étel, ital nuku, fő az egészséges és mértékletes táplálkozás.

Te milyen módszerrel szeretnél fogyni?


Babeszka, ha edződ mondta, akkor nem kötöszködöm. :-)

Meló közbe ha van kis időd nem tudsz almát vagy zöldséget ropogtatni?

Reggel összevagdosod magadnak és magaddal viszed, vagy joghurtot, kefírt esetleg?


Keringő, leveskockára gondolsz?

A dobozra rá van írva a kalória tartalma, ha jól emlékszem 1 kocka olyan 20kcal lehet, szóval elenyésző...

Én paradicsom lét szoktam inni ha zabizhatnékom van, vagy valamilyen zöldség lét.

2009. szept. 3. 11:41
Különösebb ízt nem éreztem szerintem édes, a reggeli kávémba tettem amikor már hűlt egy kicsit (forrón nem szeretem) mivel 2 az 1 bent iszok amikor beletettem édes lett így csak az utolsó 1-2-kortynyiba keverem bele mert nem szeretem édesen a kávét. Próbáltam gyümi lébe de az hideg és nehezen oldódott.
698. varga.nora (válaszként erre: 697. - Keringő)
2009. szept. 3. 11:09
És nem rossz az íze?
2009. szept. 3. 11:08
sziasztok! segítséget szeretnék kérni, én ha éhes vagyok és már nem szeretnék semmi komolyat enni akkor szoktam csinálni 1 bögre levest kockából. A vizet és 1/4 kockáz mikróban összeforralok, és elkortyolgatom, jól telít. De mennyi lehet kalóriában? tudna valaki segíteni? vagy annyira kevés lehet hogy nyugodtan ihatom? vagy inkább ne.
696. varga.nora (válaszként erre: 693. - Babeszka)
2009. szept. 3. 10:31
Szerintem mindenképpen vegyél digi mérleget, mert én is tegnapról mára 30 dekát fogytam, de annak is örülök!!!!
695. varga.nora (válaszként erre: 690. - Kansas)
2009. szept. 3. 10:29
Szia. Üdv közöttünk!
694. Kansas (válaszként erre: 691. - 91d4989ab9)
2009. szept. 3. 09:24
de igazad van:)
693. Babeszka (válaszként erre: 686. - 91d4989ab9)
2009. szept. 3. 07:06
Ma beszerzem a mérleget hátha jobb lessz :) Megpróbálok betartani mindent amit leírtál nekem könnyebbnek érzem magam de sajnos nem látszik semmi....:( Remélem a héten beindul
692. Babeszka (válaszként erre: 688. - E48ab364a9)
2009. szept. 3. 07:05
személyi edző által összeálított étrend de a gyümit ő se estére irta meg napi 5 ször kénne enni de nem nagyon megy mert fodrász vagyok és csak néh avan ídőm valamit bekapni...nem szek semilyen kenyeret mert csuklok tőle... :) a szőlőt is áttsezem ebédre inkább akkor :) máshogy érzem magam de kg-ban semmi de én könnyebnek érzem magam :( Csak beindl a héten..
691. 91d4989ab9 (válaszként erre: 690. - Kansas)
2009. szept. 3. 06:12

szia üdv:)))


hajrá:) az 5 kg is nagyon jó, sokkal jobb mintha még hiztál volna, nem?:)grat

690. Kansas
2009. szept. 3. 00:04

sziasztok


csatlakoznék hozzzátok:)

nekem is nagyon sok a sulyfeleslegem augusztus elején kezdtem fogyózni, eddig 5 kiló minuszom van, vagyis gyakorlatilag nagy nulla:D legalábbis a sulyomhoz képest.

75 kilótól kell összesen megszabadulnom ebböl maradt eddigi fogyásssal 70

célom a szépséges álomsuly, a 65 kiló, és azután majd meglátom kell e még fogyjak.

689. 91d4989ab9 (válaszként erre: 687. - E48ab364a9)
2009. szept. 2. 22:57
én is kidöltem ma:D ég a zsír:DDDD
688. e48ab364a9 (válaszként erre: 685. - Babeszka)
2009. szept. 2. 21:33

Szia Babeszka, ha nem haragszol adnék pár tippet, bár egyszer már kérdeztem, hogy milyen módszerrel szeretnél fogyni, de nem válaszoltál.

Számolod a kalóriákat?

Szénhidrát bevitelre odafigyelsz?

Reggelid - a virsli ok, de zöldség helyett ehetnél teljes kiőrlésű kenyeret (kb 5 dkg).

Ebédedbe nem tetszik a rizs, a reggeli zöldséget cseréld le vele, a csirkemellet ízesítheted pici sóval borssal, egyéb fűszerrel.

A fűszereknek elenyésző az energia tartalmuk.

A kefír ok, a szőlő nem, főleg este, ugyanis nagyon magas a cukortartalma, diéta alatt kerülni kell a szőlőt, a mazsolát és mindenféle aszalt gyümit.

2009. szept. 2. 21:28

No megjöttem én is, le van rohadva a lábam, annyit rohangáltam ma, baromi fáradt vagyok, de ugyanakkor jó érzés hogy ennyit mozogtam.


Zsuzsa, végül nem vettem meg a mérleget sutyiba mert velem volt a párom, de ami késik nem múlik. :P

686. 91d4989ab9 (válaszként erre: 685. - Babeszka)
2009. szept. 2. 20:48

pár napig probáld ki hogy három után nem eszel már szénhidrátot

tehát a gyümit is előtte, rizst is


utána csak zöldségek husi kefir, ha az se segit akkor nem tudom mi a baj


egyelőre ne add fel az is szép eredmény hogy nem hizol, aztán csak beindul


milyen mérleged van, ha régi analóg akkor cseréld le egy digitális , tizedesjegyeket is mérőre, van olcsobb is belőle, és megéri mert a 10-20-30 dkg fogyásokat is látod rajta


a másik lehetséges ok, remélem nem haragszol meg, de nálunk megtörtént ez, hogy a mérleg amin az illető méreckedett csak 110 ig mért, ugyhogy ennyit mutatott neki, mire rájött hogy több, csak a mérleg ugye az már nem mérte

685. Babeszka (válaszként erre: 667. - 91d4989ab9)
2009. szept. 2. 19:23
reggel virsli zöldséggel,2 fele rizs csirkemell semmi só fűszer nélkül majd 4-5 fele kefír és este gyümi...szőlő 1 fürt körül...
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook