Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A tehéntejről fórum

A tehéntejről (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A tehéntejről

2016. aug. 29. 09:33

Mi lesz a kis borjakkal? Az anyjuk mellett nem maradhatnak, hiszen a tejre az embereknek van szüksége! Hamar elválasztják őketegymástól, anyjuk pedig hetekig keservesen sír utánuk. A kisnőstényeket elkülönítik, hogy belőlük is tejet adó tehén legyen, míg a hímeket a vágóhídra küldik. Végig kegyetlenül bánnak szegény állatokkal, ahogy a videón is megtekinthető, ha sajátszemének jobban hinne: kalapáccsal ütik őket fejbe, rugdossák azállatokat.

A tej egészséges - hallhatjuk rengeteg helyről. Azonban a fent említett tényeket valamiért sosem említik, ahogy azt sem, hogy az állatok takarmányába kevert hormonok a tejjel az ember szervezetébe jutnak, ami megzavarja az egész hormonháztartást.

Szokás, tudatlanság - talán ezek miatt fogyasztjuk a tejet. Nem árt tudni, hogy az ember az egyetlen faj, amely felnőttkorban is tejet fogyaszt, és abban is egyedülálló, hogy más faj tejét fogyasztja! Ha azt mondjuk macska-, kutya vagy tevetejet ittunk, elborzadnának ismerőseink, de a tehéntejjel semmi gond nincs?

Mi a teendő, mit igyunk tej helyett, ha váltani szeretnénk? A válasz roppant egyszerű: rizs-, mandula-, kókusz-, zab-, szójatej! Ezek mind növényi tejek, az adott növényből készítik, a valódi tejhez csak színükben hasonlítanak. Érdemes kipróbálni őket és áttérni rájuk. A reggeli kávét is nagyon feldobhatja egy kis kókusz- vagy mandulaíz, és így az állatkínzó tevékenységet sem támogatjuk tovább. További információért érdemes elolvasni néhány felfedezést, rövid tanulmányt a témában.

[link]

2010. márc. 4. 18:44
Engem érdekelnének a különböző sajtreceptek!!
2010. márc. 4. 18:16
Nagyon finom aludt tejet tudsz csinálni, ha a tej közepébe cseppentesz 2-3 csepp citromot!
2009. jún. 29. 18:38
Már mondja is a bocitarkát, jön a tejesautó. Imádom a házi tejet!!!
2009. máj. 29. 21:13
2 hónapja hoznak hozzánk tejet. Pontosabban a piacra. Felforralom és a vastag fölét félreteszem. Úgy használtam el hogy egy kis kefírrel elkevertem, és lekvárral megvadítottam. Gyümölcsös joghurthoz hasonlítanám.
2009. máj. 29. 10:13
Szia jó a cikked elolvastam.Én is kifogom probálni a receptedet,házi tejet veszünk minden héten.Eddig még nem jutott eszembe a sajtkészités,túrót,aludtejet szoktam csinálni.Most a sajtot is kiprobálom.Köszi
2009. máj. 28. 20:26

Én másképp csinálom a sajtot, és nagyon szeretem. Persze van több sajtreceptem is.

Én 1 liter tejet felforralok, aki akar tehet bele sót, én nem szoktam. Amikor felforrt leveszem a tűzről és teszek fele fél liter kaukázusi kefirt. Jól elkeverem, és vissza a tűzre. Főzöm pár percig és amikor a leve kitisztul( állandóan kevergetem) leszűröm egy aprólyuku szűrőn át. Kanállal kevergetem, hogy kifollyon belőle a lé, és megnyomogatom a kanál hátuljával. Aztán egy gömbölyü alju műzlis tálba kanalazom, és belenyomogatom kicsit a kanállal. Pár percig áll, kiborítom egy kistányérra, aztán be a hűtőbe. Vágható, nagyon finom sajt lesz belőle. Előfordul, hogy van némi tejfölöm megmaradva, azt is beleteszem a kefirrel, de akár joghurt is mehet bele.Lényeg az, hogy a kissé savanyú tejből is lehet készíteni, ugyanolyan jó. Persze lehet lukacsos sajtot is csinálni, de annak más a receptje.

2009. máj. 28. 18:40
nagyon tetszett a cikk,főleg azért mert én is kb.három hete tiszta tehéntejet használok.Kipróbálom majd a sajt készítését is .Eddig aludttejet,túrót és vajat készítettem,ami gyorsan el is fogy nálunk.
2009. máj. 28. 18:21
Jó cikk, én cak házi tejet iszok. :) Szerintem csak az a tej. Amúgy "ideges" vagyok a zsíros cuccokra, mindenből zsírszegényet veszek, de a tej az kivétel nálam. Abból az igazi kell. Imádom a sajtokat is, meg a túrót.
2009. máj. 28. 16:03
A tej, mint már sokszor hallottuk: élet, erő, egészség. Sajna ez csak a házi tejekre igaz, nem a boltban kapható pasztörizált, hőkezelt tejekre.
Ugyanis az utóbbiakban a pasztörizálás révén elpusztul szinte az összes hasznos anyag, tönkremennek az enzimek, denaturálódnak a fehérjék, hasznosíthatatlanná válnak a vitaminok.

Ugrás a teljes írásra: A tehéntejről

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook