Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A te férjed, párod jól néz ki?Olyan amire vágytál?Számít ez egyátalán vmit? fórum

A te férjed, párod jól néz ki?Olyan amire vágytál?Számít ez egyátalán vmit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
74. SZK207
2009. júl. 2. 14:52
Nemcsak, hogy nagyon tetszik, de mikor nem vagyok vele folyton érzem az illatát a nózimban és alig várom, hogy hazaérjek/hazaérjen és élőben is érezzem... egyszerűen nem tudok vele betelni!
2009. júl. 2. 12:35

Igen. Mindig ilyen külsejű pasiról álmodtam, már gyerekkoromban is, de soha nem adatott meg korábban, most pedig az én Férjem :)

Mindemelett nagyon intelligens, kedves, türelmes, és nagyon szeret!

72. Nagyir
2009. júl. 2. 12:01
Nekem nagyon tetszik, "testestül-lelkestül". Kinézete egyébként sem rossz, szerintem helyes pasi, régebben sokat edzett, aminek még mindig látható az eredménye. (Nem is értem, egyáltalán mit keres egy szürke elefánt mellett...:P)
2009. júl. 2. 11:40
Nagyon sokat számít! Elvégre Őt kell nézned egy életen át. Ha nem tetszik amit látsz, jól kiszúrsz magaddal. A férjem épp a "zsánerem", mintha a saját elképzeléseim szerint lenne személy szerint testre szabva - customized to my taste :-))). Sőt, még annál is jobb, mint amiről gyermekkoromban álmodoztam. De nem csak jól néz ki, hanem okos is (nekem ez nagyon fontos). Azonban sok szép és okos férfi van a nagyvilágban, no de aki mindemellett melegszívű... És ami szintén elengedhetetlen: megnevettet, még ha nincs is jó kedvem, mellette nem lehet sokáig komolykodni.
70. lilura
2009. júl. 2. 11:32
Pont ilyenre vágytam:). Húhúú-nagyon szép-Nekem meg aztán főleg a legszebb:).
69. SZK207 (válaszként erre: 68. - 867f9adc74)
2009. jún. 30. 10:58
Az enyém detto. NAgyon tetszik, imádom, csak ne lenne annyira tisztában ezzel. Sokszor mosolygom rajta mikor áll a tükör előtt és nem veszi észre, hogy látom ahogy elégedetten méregeti magát:-)
2009. jún. 29. 15:34

Igen!

Jól néz ki, talán túlságosan is..

És tisztában is van vele:-)

2009. jún. 29. 15:29
Szerintem nagyon jól néz ki:)Hogy mennyire számít?Nem tudom.Mi teljesen "arctalanul",ártatlanul ismerkedtünk meg egy internetes játékoldalon.Szóval igazából a belső tulajdonsága volt,ami megfogott,és amit megszerettem benne,de nagyon:)Ami pedig a külsejét illeti,csak hab a tortán:p Kár,h néha kicsit "Bel Ami"
2009. jún. 29. 15:17
Amikor összejössz valakivel, akkor számít a külső. Ugyanis ha nem vonzana a külseje valami miatt ( és ez nem feltétlenül a " tökéletesség"), akkor össze sem jönnél vele.:) Később már egyáltalán nem szempont, mert megszereted, és a külsőség háttérbe szorul. Az Én férjem nem úgy néz ki mint az " ideálom ", de így is jókéűnek tartom és szeretek bizonyos testrészeit.:) Na! Nem arra gondolni!!!!:) Hanem pl. a vállát.:)
2009. jún. 29. 14:27

Az én férjem pont olyan, amilyen férfiak nekem tetszenek:)

Magas, nem vékony, és nem is duci, nem izompacsirta (azok nekem nem jönnek be).

Kedves, gondoskodó, és nagyon férfias:)

Persze vannak idegesítő dolgai is, de kinek nincs:)


Hogy ő rá vágytam e? Valószínű, különben nem lennék vele 21 éve:)


Bár Bruce Willisre lecserélném:)


Számít e, hogy néz ki? Valamennyire biztos. Az első benyomás ebből fakad. Aztán jön a jellem. És ha az egész megfelelőnek tűnik, akkor tartunk ki mellette.

2009. jún. 29. 13:52
Érdekes,hogy én minden párommal úgy voltam,hogy számomra ő volt a legszebb a földön,soha más pasira rá sem néztem az utcán sem, sehol,de tényleg,csak mikor már kezdett kihűlni a kapcsolatunk. A jelenlegi párommal is így vagyok, nem annyira olyan,amire vágytam, vannak ugye idegesítő szokásai,hibái, de ha minden olyan tökéletes lenne, akkor tök uncsi lenne... Legalábbis szerintem.
63. bared (válaszként erre: 62. - A13f7a9a16)
2009. jún. 29. 13:13
ne viccelj már... nem lehet megoldani? miből gondolod? kikacsintgat a házasságból? vagy te?((
2009. jún. 29. 12:55
Jol nez ki a ferjem,de nagyon ugy nez ki,hogy rauntunk egymasra!:-(
2009. jún. 28. 22:30
A férjem is átlagos, de minden megvan benne, ami fontos számomra egy férfiban, és biztonságban érzem mellette magam, minden téren.
60. bared (válaszként erre: 59. - 707655fba1)
2009. jún. 28. 18:20
úgy ám...
2009. jún. 28. 18:18

Az én férjem átlagos, nekem tetszik.

Nem cserélném le egyetlen izomagyú telizsebű paprikajancsira sem!


A később kialakult témához csak annyit tennék hozzá, ha egy pasit egy "lotyótól" félteni kell, akkor megette a fene.

Ha meg úgysem lehet elcsavarni a fejét, akkor mit görcsöl rajta a barátnője?

2009. jún. 28. 17:16
nekem tökéletes.
57. Christine1979 (válaszként erre: 56. - Galocka)
2009. jún. 28. 17:14
:O De miért, mitől félnél?
2009. jún. 28. 17:12
Simán számít! Ismerve magam, nem tudnék együtt lenni valakivel, aki az ÉN véleményem szerint jól néz ki. Attól már egyenesen félek, aki a Nagymamám szerint is jóképű......:D
55. bared (válaszként erre: 53. - C82ca0b957)
2009. jún. 28. 16:09

hidd el, tisztességtelen nős, vagy kapcsolatban élő pasiból sincs sajnos kevesebb...

és nem, nm szoktam azt érezni valóban, hogy elküldenék valakit melegebb éghajlatra, mert az ilyen nőket szánalmasnak, és megvetendőnek tartom... soha nem vetemednék arra, hogy hajba kapjak egy ilyennel, és soha nem aláznám meg saját magam azzal, hogy cirkuszt csináljak egy ilyen miatt... magamban hőzöngeni? azt meg minek...ugyan már...majd hülye leszek kikészíteni magam baromságok miatt.. azt az energiát másra is felhasználhatom... szóval továbbra is azt mondom: akit el lehet veszíteni ilyen miatt, az menjen is... valószínűleg nem egymás párja vagyunk akkor...max szomorú leszek egy ideig, és elkönyvelem életem veszteségei közé.... és tovább indulok azzal a tudattal, hogy nyilván valahol megvan az igazi párom, és meg is találom...

2009. jún. 28. 16:05
Mikor én először olvastam a leveleket, amiket ez a bizonyos csaj írt a páromnak, én először nem nevettem, (mert többek között úgy nyomult, hogy közben engem szapult... úgy, hogy nem is ismer :D )... de miután a párom visszaírt neki egy eléggé- a csajra nézve megalázó levelet-.. na az azt követő levelein már én is nevettem... Szánalmas volt.... Csak sajnálni tudom az ilyen nőket.
53. c82ca0b957 (válaszként erre: 46. - Bared)
2009. jún. 28. 16:03

Nem! A rászálláshoz 1 lotyó kell, meg a pasid. De ez még nem jelenti azt, hogy a pasim ki is használja ezt. És itt nem a féltékenységről beszélünk, hanem arról, hogy mennyi könnyűvérű, jellemtelen, szégyentelen nő forgolódik körülöttük. Természetes hogy az ember nem akarja elveszíteni a másikat. Egyébként egy kis féltékenység még jót is tehet egy kapcsolatnak. Pont úgy beszéltél, mintha te még soha életedben nem akartál volna melegebb éghajlatra küldeni egyes nőket! Örülök, hogy a te pasid is úgy gondolja hogy fontos vagy neki, ez azt jelenti hogy megbecsül.

Ja és az nem baj, ha nézegeti a csajokat és az sem ha te a pasikat. Ami szép az szép, de én például mindig levonom a következtetést, hogy nem jobb mint a párom és biztos vagyok benne hogy ő sem adná fel a kapcsolatunkat egy könnyű numera miatt.

52. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 48. - Mufifufi)
2009. jún. 28. 16:01

Mi is csak nevettünk, megmutatta milyen "undorító" sms-eket kapott a csajtól...

Egy igazi ribi :))

51. mufifufi (válaszként erre: 46. - Bared)
2009. jún. 28. 16:01
Ezt jó hallani, szerencsés vagy.Mi is hasonlóan kezeljük az ilyen dolgokat.:)
2009. jún. 28. 16:00
Teljes mértékben, bár nem bánnám, ha magasabb lenne... Így, ha magassarkút húzok a lábamra, hogy csinos legyek, magasabb vagyok nála... Meg nem ártana, ha kicsit sötétebb lenne a haja. Ennyi. A többi OK. :)
49. bared (válaszként erre: 48. - Mufifufi)
2009. jún. 28. 15:59
ott a pont...
48. mufifufi (válaszként erre: 45. - 15a3fa73e6)
2009. jún. 28. 15:58

Azért a férfiaknak is van önbecsülése :D(jó esetben)


Ne is mondd, én kinevetem ezeket a lányokat a próbálkozásaikkal együtt, és a barátom is.Nevetséges és szánalmas.Képtelen vagyok megérteni, hogy süllyedhet vk. ilyen mélyre, hogy felajánlkozik.

47. 78826dc958 (válaszként erre: 23. - Kmeli)
2009. jún. 28. 15:57
Bizony ez az igazság!IMÁDOM!:))))
46. bared
2009. jún. 28. 15:54

azért tisztázzunk valamit...egy "rászálláshoz" két ember kell...az én férjemre is vigyorognak néha baromira, meg érezhetően bepróbálkoznak, mert a tiétekkel ellentétben az enyém meg "jófiú" 6 nyelven beszél, zenél, kedves, rendes, segítőkész, de nem papucs!!!

És főleg enm ad okot féltékenységre...megbeszélünk minden ilyen helyzetet, és jót nevetünk rajta...majd hülyék lennénk ilyen baromsággal mérgezni az életünket mint a féltékenység.. azért vette l, mert úgy gondolta én vagyok a legjobb, és viszont...

mindig lesz szebb, helyesebb, csinosabb, okosabb, stb a másik környezetében, de nem hiszem, hogy ez számít.. mondom ezt így nyugodtan a 7. év letelte után, a 8-ba lépve bőven...mindenki azzal riogatott, hogy óóó majd meglátom, a 7.év, stb...majd én is a pasikat kezdem nézegetni, ő meg a csajokat..

de neke ma is ő az igazi))

45. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 43. - Mufifufi)
2009. jún. 28. 15:49
Az én pasimat is megkörnyékezte 1x egy ri.anc (tény jól nézett ki, szilikon mell, száj stb..) de hál Istennek ő úgy gondolta, hogy egy olyan nő akit szinte az összes ismerőse már megba..... nem kell neki.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook