Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szomszéd kutyái... fórum

A szomszéd kutyái... (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 28. 07:17

Tudtad-e miért ugat a kutya?


az első válasz Te is tudod,egyszerű.

a második már rafkóssabb,fél esetleg.

harmadik...szeretné ha foglalkoznának vele is.


Most h tudod a válaszokat..tedd helyre a szomszédodat...de felesleges mert 1 debil.

8. 97e35043a4 (válaszként erre: 6. - 16d1dd6891)
2009. szept. 21. 10:16

Minden nap akartam szólni az elmúlt 1 hétben (kb. azóta van ez a dolog), de valahogy visszafogtam magam.

Tegnap este viszont nyitva volt az ablakunk, és hallottam, hogy kimennek a kutyához a gazdik, és jó hangosan már azt mondtam, hogy "megölöm ezeket a kutyákat, ha megint ugatnak este!"

Nem komolyan gondoltam, csak kibukott belőlem, s hogy hallják. Nem is hallottam a kutyákat éjjel! :S


De igazad van, beszélnem kell velük, s nem magamba folytani! Mert néma embernek....

Megvárom, mi lesz éjszaka, s ha megint ugatnak, akkor átmegyek...

7. 97e35043a4 (válaszként erre: 5. - Pemete)
2009. szept. 21. 10:11

Köszi, megnézem!!! :)

Kíváncsi vagyok, hogyis van ez!

2009. szept. 21. 09:58
próbálj először beszélni vele, mondd el, hogy zavar az ugatás. hátha hajlandó a békés megoldásra.
2009. szept. 21. 09:58
Van erre törvény, az önkormányzati rendeletek között kell lennie. Ha rámész a lakóhelyed szerinti önkormányzat honlapjára ott megtalálod, hogy hogyan, hol, és hány kutyát lehet tartani. De ha felhívod őket biztos tudnak tájékoztatást adni erről!
2009. szept. 21. 09:57

Most is ugatnak! Richtig felébresztették most is a délelőtti alvásból a gyereket!!!


Pedig aranyos kutyák! :S

2009. szept. 21. 09:55

Társasházban lakom. A közvetlen szomszédomnak van 2 kutyája.

Én imádom a kutyákat, s ezidáig nem is volt velük probléma, de most, hogy árulja a lakását a szomszéd, mindig kizárja a kutyákat a közös udvarra. Hát, nappal mégcsak elmegy, ha ugatnak, de éjjel! Sokszor órákon keresztül ugatnak este 9-10 körül a kisfiam ablaka alatt. Kibírhatatlan.

Nem akarok haragot a szomszéddal, de szólni fogok már neki!

Van valami törvény erre?: Hogy társasházban milyen feltételekkel lehet kutyákat tartani? És hogy a közös udvarban lehet-e tartani őket?

2009. szept. 21. 09:53
nekem az alattam lakó kutyával van gondom, mert a gazdái nem rendesen bánnak vele
2009. szept. 21. 09:52
A szomszéd kutyái...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook